• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Mý

Thasoss

Grepolis tým
Musím s tebou souhlasit :) ono je už jenom obdivuhodné, jak se drží na 2. pozici, přitom ali nad nima i pod nima mají cca 1,5-2x více hráčů :D
I ostrovy na divy si stihli připravit ;) super spolupráce a zkušenosti holt dokáží divy...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Založit alianci proti bábě bylo nutností, protože nás mleli jako pr....! Klobouk dolu. V tý době měli jednou tolik bodů než druhej, takže to určitě nebyla srabárna jak je tu naznačeno. Určitě je super jak drží spolu a dokážou spolupracovat, ale to je hlavně zásluhou dobrýho vedení. Prostě musí být někdo kdo to řídí / demokracie v tom vždy dělá jenom bordel / a hlavně na to má čas. Hromadu času a to dlouhodobě. Na tom vždy , každá ali v každé hře co jsem hrál, pohořela!!!
 

Thasoss

Grepolis tým
Měli jednou tolik bodů, ale ne jednou tolik hráčů :) takže byli dobří už od začátku, kdežto oné koalici to chvíli trvalo ;) Ale jinak máš určitě pravdu v tom, že aktivita a čas je vždy zapotřebí. Ohledně dobrého vedení... většina hráčů od nich už umí spolupracovat z jiných světů, takže vedení asi jenom dohlíží na chod ali, aspoň podle toho co vím.
 

DeletedUser9219

Guest
Vedení je velice důležité, hlavně způsob jednání s hráči. Ovšem ani dobré vedení nic nezmůže, když nemá v alianci dobré hráče. V počátku hry záleží nejvíc na náboru. Odvoláváte se na čas a aktivitu, to je super ,ale platným členem může být i hráč, který na hře není až tak často. :)))))
 

DeletedUser8805

Guest
Zdravím ve spolek, koukám, že se tady mluví o nás , bez nás :) takže mi nedalo to trochu okomentovat...
Ano, je to tak, jak říká Thasoss. :) Vedení Alibaby jen dohlíží na průběh dění, občas něco koriguje, nebo někoho nasměruje. :)
Pak se mi tady trochu nezamlouvá příspěvek juráška, který napadl našeho loupežníka destroyera a obvinil ho z donášení !!! To bych asi o tom něco věděl, nemyslíš? Je to mladej kluk, ale se zápalem pro hru :) a proto ho ostřílenější loupežníci teprve zasvěcují do tajů a kouzla grepu..a tak trochu nad ním i drží ochrannou ruku :) Takže pokud máš jurášku nějaké připomínky, směruj je na mne, trautemberka a další..ne na něj..děkuji
A sarafarko:)
zásadně nesouhlasím s tvojí poslední větou, že platným hráčem může být i ten, kdo tady není tak často...Z jednoho prostého důvodu. a to, že je tady starý dobývací systém a ne milosrdná a alibistická vzpoura, kde máte na nápravu každého zaváhání minimálně 12 hodin :) Tenhle dobývací systém je daleko citlivější na množství času, co u toho sedíte. Stačí pár hodin nepřítomnosti a po přihlášení už vidíte ve svý vsi jen zabetonovanou něčí koldu :)
A to je možná i důvod, proč to hodně hráčů nedává psychicky a častěji než na jiných světech, tady končí...Je to samozřejmě i případ Alibaby...

Tak to jen na začátek a teď pojďte do mně :)
 

DeletedUser

Guest
krásně napsáno,naprosto s tebou souhlasím :) přiznám se do juráška jsem jako 1. začal já ale to téma o donáščtví to už je fakt trapný,protože kdybych byl fakt špeh tak bych tam asi zůstal abych zúskal dost informací,a to že mi celá mafia napíše at mně admini zabanujou atd,atd. tak to mně fakt pobavilo :)
 

DeletedUser9219

Guest
Gekkon.... jak o nás bez nás? Jsi tu a čteš, reaguješ :))))

Pokud hráč je v bezpečné zoně ( ne tak aktivní jak by měl ) povětšinou poskytuje trvalé podpory ohrožených měst spoluhráčů... tím jsem myslela, že může být platným členem.
V bojové zoně je jasné, že musí být dostatečně aktivní hráč ,-)))
 

DeletedUser8805

Guest
Aha, tak to bude tím, že já nikoho takovýho neznám :) takže nemohu platnost tohoto typu hráče pro ali ani potvrdit a ani vyvrátit :)
 

DeletedUser8805

Guest
eladna - a ty s odstupem času myslíš, že ta aliance (která, jak říkáš nutně vznikla) proti Alibabě splnila svůj účel?
 

DeletedUser9039

Guest
krásně napsáno,naprosto s tebou souhlasím :) přiznám se do juráška jsem jako 1. začal já ale to téma o donáščtví to už je fakt trapný,protože kdybych byl fakt špeh tak bych tam asi zůstal abych zúskal dost informací,a to že mi celá mafia napíše at mně admini zabanujou atd,atd. tak to mně fakt pobavilo :)

Ano, to je jim zcela podobne...To uz tu jednou bylo...koukam, ze historie se opakuje :D
 

DeletedUser7382

Guest
No dona Chechota znám zase ze Zety... z nepřátelské aliance. :)
 

DeletedUser9039

Guest
Ja tam byla taky, ale co odeslo tolik hracu, tak to tam stalo za starou backoru :(
 

DeletedUser7382

Guest
Co :? On je spíš ten betonář, který betonuje i u těch ostatních a má z toho hodně obranných bodů. Jednou jsme mu vyjeli dobýt město, ale někdo udělal chybu v odeslání útoku a nedopadlo to. Jednou zase byla velká bitva o naše město.
 

DeletedUser9039

Guest
tak to bych nerekla, ze je betonar...a ja vim, jake mate mezi sebou utoky :D
 

DeletedUser8805

Guest
u nás máme pro typický betonáře zažitej název " bunker lama" , ale doufám, že zrovna tohle nebude Donův případ :)
 
Nahoru