• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Cheaty do Grepolis

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Jak smola. Cheaty funguju. Podarilo sa mu dobyt mesto duchov na mojom ostrove. :D A jeho kamos Haji zas dobyl moje mesto. :D

Cheateri!!!

PS:
Moj neaktivny ucet na Kappe.
 

DeletedUser7507

Guest
Nepřestal...
ale nevím jak udělat záběr obrazovky abych vás pobavil.Prosím poradte.:D:p




tvoje mesto skončí v mojom profile

▒▒▒▒▒▓
▒▒▒▒▒▒▓
▒▒▒▒▒▒▓
▒▒▒▒▒▒▒▓
▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓
▒▓▓▓▓▓▓░░░▓
▒▓░░░░▓░░░░▓
▓░░░░░░▓░▓░▓
▓░░░░░░▓░░░▓
▓░░▓░░░▓▓▓▓
▒▓░░░░▓▒▒▒▒▓
▒▒▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓
▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓
▒▒▒▒▒▓▓▓▒▒▒▒▓
▒▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▓
▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓
▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓
▒▓▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓
▒▓▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▒▓▒▒▒▒▒▒▒▓
▒▒▓▒▒▒▒▒▓


môj brat matuldo13


I am jerk when i was believe that in grepolis exist cheats

Mesj esav amraf udub dar zydk an enm etedub ticotu



Líp se mi to pohužel nepovedlo.A takto to má na THETĚ.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7382

Guest
Pouze klikneš na Print Screen nahoře nad Backspacem a takto uděláš Screen Shot (vyfotil jsi svou obrazovku), vložíš to do malování a ořízneš to, co nechceš, abychom tady na fóru viděli, např. aby bylo vidět jen prostředí Grepolis.
 

DeletedUser

Guest
já mám v počítači věc která se jmenuje výstřižek tak to dělám tím. :p
ale na kappě už to nemá, thetu nesleduju...:-/
 

DeletedUser

Guest
njn pokaždí je to jiný, myslím že nám to tady pro samí spam Sultan vymaže :)
 

DeletedUser

Guest
A nezapomeňte: PÍŠE SE TO DO PROFILU :D :D

Ještě něco, dneska jsem dostal žhavý tip na multifunkční cheat!

Psst!, poslouchej! Resta(u)rting every towns !

Rychle zadejte! Účinky by se měli dostavit ihned... luxusní věc:grepolis

a co to má udělat:?

fungujou cheaty ve světě kappa :?
díky :) :grepolis
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Omlouvám se, Rebelius zapomněl napsat význam cheatu... Samozřejmě že tento cheat zdvojnásobí veškeré vojsko, suroviny a přízeň ve Tvém/Tvých městě/městech. A to nemluvím o tom, že můžeš v jednom městě uctívat až dva bohy! Určitě to zkus, já mám tenhle cheat na světě, ve kterém hraju a nemůžu si stěžovat :) :grepolis
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tento má vraj dať 5000 prakarov a 5000 hoplitov a neuberá to spopulácie :cool:

I am weak and I do not know anything be cheats.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7382

Guest
tento má vraj dať 5000 prakarov a 5000 hoplitov a neuberá to spopulácie :cool:

I am weak and I do not know anything be cheats.
Tady někdo přišel, o co se jedná ! Tlesk, tlesk. :D A přidáváš se k nám. A ten cheat je skvělý, funguje, jak má. :) Vřele doporučuji všem, kdo to vůbec čte. Díky. :p
 

DeletedUser5504

Guest
Kdesi na portugalském fóru Grepolisu jsem vyhrabal tento cheat:
Everyone attacking me, please


Dává 100000 KB

A lidi fakt se ty KB sypaj
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ty jo! Nejlepší cheat který jsem kdy poznal, vřele doporučuji! A nezapomentě, napsat do porfilu ne do emailovky!
 

DeletedUser

Guest
Omlouvám se, Rebelius zapomněl napsat význam cheatu... Samozřejmě že tento cheat zdvojnásobí veškeré vojsko, suroviny a přízeň ve Tvém/Tvých městě/městech. A to nemluvím o tom, že můžeš v jednom městě uctívat až dva bohy! Určitě to zkus, já mám tenhle cheat na světě, ve kterém hraju a nemůžu si stěžovat :) :grepolis

v jakym světě hraješ rizael a má to okamžité účinky
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
myslím že to je jedno na kterém světě hraje, všechny svět jsou teď 2 tak by to mělo fungovat na všech.
 

DeletedUser

Guest
Ale nema to okamzite ucinky. Musis si to v profile nechat aspon mesiac. Kazdy cheat ma inu dlzku. Niektore musis mat mesiac, ine 2 mesiace, niektore pol roka a niektore len par tyzdnov. A niektore to maju nahodne. Vacsinou to je tych 1 - 2 mesiace.

Ak ich vsak budes mat 3 - 4 mesiace a stale nic tak napis na support ze maju chybu v hre. ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru