• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Cheaty do Grepolis

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7382

Guest
Jj, to bude nejspíš tím. Nech si to v profilu, jak dlouho bude potřeba a Fixion z příspěvku nade mnou ti poradí a třeba to může trvat dlouho, než se to nějak napraví anebo ti to půjde jako mě ... Nezoufej.









[SPOIL]Nemůžu uvěřit vlastním očím ... :D[/SPOIL]
 

DeletedUser7382

Guest
Ale nevzdávej to, protože se ti to může načítat poměrně dlouho (alespoň několik týdnů), a pokud si to z profilu vymažeš a zase to tam vrátíš, tak to nic nevyřeší, jen prodlouží tvé čekání.





[SPOIL][SPOIL]Šel jsem do extrému :D[SPOIL]Tak to jsem zvědavý na jeho reakci. :p[/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
jj, kamosovi to pry nabihalo skoro 3 a pul tydne:)

[SPOIL][SPOIL][SPOIL]Co vy vite, treba to hraje s nama:p:p[/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL]
 

DeletedUser7382

Guest
Tak, tak ... Musíš si to nechat v profilu tak dlouho, než účinek cheatu přijde. Je to tak schválně, aby se moc nepoužíval, protože je to velká výhoda, když ti to postaví město na max. Trochu strpení, účinek se rozhodně nemine ...





[SPOIL]:)[SPOIL]Mezitím si jeho profilu povšimne snad co nejvíce hráčů ... :D
Pro potrefenou husu je důvod takový, že si pak všichni návštěvníci opíší cheat taky, nic víc, nic míň, zřejmě. ;)[/SPOIL][/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
jj je to tak, ale mít ∞ obyvatel to se vyplatí si počkat, např já jse do útoku poslal 400 ohňů 600 rychlich transportů a 9600 vojáků... nepřítel se mi po tomhle útoku vzdal :D
 

DeletedUser

Guest
já jsem koukala k tobě na profil a myslím že to máš dobře.. za nějakou dobu by se ti to mělo načíst :p

[SPOIL]
1z5hhn7.png

- co myslíte vy?? :D :D
[SPOIL]zajímalo by mě jak dlouho to tam bude mít.. :D :D :D[/SPOIL][/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Ja tak napul, .. nebyl jsem si jistej:D Vsak jistota je prej pul zklamani, takze kdo vi:p ale je to parada:)
 

DeletedUser

Guest
viete iste že sa na to čaká dloho lebo ja to tam jak niajý ***** nechávať
 

DeletedUser

Guest
no viem to iste

nwm ale asi seš slepej co psal Sokrates hned v prvním příspěvku?
 

DeletedUser7382

Guest
Zřejmě je. Nebylo to asi dost velké a barevné. :D Neměl by to upravit na velikost 100 ? Mimochodem, na jakém světě hraje dotyčná osoba a kde si můžu prohlédnout to, co je ve screenu ?





[SPOIL]:)[SPOIL]P.S. To si vychutnám. :)[/SPOIL][/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
kappa :D
[SPOIL]vychutnej já si to taky vychutnala a nemohla tomu uvěřit :D :D
[SPOIL]když jsem to tak viděla tak jsem si řekla že asi budu muset přehodnotit názor že v Maratonu jsou chytří lidé :D :D[/SPOIL][/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
jzs :D

"I was stupid to believe it"

Cookies a Cache


tohle má v profilu :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru