• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o Delfách

DeletedUser10231

Guest
Takové velké bitvy tam a tady ticho, dobrá práce s tím novým fórem :oops:
 

DeletedUser12510

Guest
Tak po dnešku víme, že poštovní známky na pomoc jsou opravdu levné .... ;)
 

DeletedUser12524

Guest
Dobrej, už včera mi někam zmizelo bojiště Sparta proti hádovi. Poradí mi někdo co s tím?? Kde ho rozkliknout nebo se nedá bojovat každý den??
 

DeletedUser7082

Guest
Už jsme bez konkurence :cool::D
Už jste bez konkurence nebo si myslel nás ? :O
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
Začínáte dosti zaostávat ..
smiley_emoticons_hydra.gif
smiley_emoticons_mttao_schuetze.gif
 

DeletedUser12510

Guest
Tak koukám, že Poho to "zase" nevydržel a opustí tento svět :)
 

DeletedUser7082

Guest
O čem to mluvíš ? :)
smiley_emoticons_lol.gif
Já néjak dál hraji, teda pokud nevíš více, než-li já o mě :)
smiley_emoticons_irre.gif
Ono bavím se Drakama, tak proč bych přece odcházel ?
 

DeletedUser7082

Guest
Moc práce a příjde mi, že moc lidí už sem nechodí, dokonce méně, než na starém ..
smiley_emoticons_frown.gif
 

DeletedUser10231

Guest
Mně tam naštvalo pár lidí tak jsem se na to chtěl vykašlat ale ještě tomu dám čas... miluju lidi jako je bezhlavý jezdec, arogantní sólista pro kterého nikdo není dost dobrý.
 
Ahoj, píšu tedy z centra dění na Delfách, co absolutně nepobírám, že se Dragon, proti kterým šel celý server a my jediný z Dark Hell s nima uzavřeli spojenectví, tak nás de fakto zradili a dali se dohromady s Immortal, vytvořili alianci Dragon Immortal. Zbytek Immortalů zůstal u barry v Immortals. Takže teď místo spojenců máme všude červeno, fakt super.
 

DeletedUser11113

Guest
Místo spojenců máte všude červeno, tak musíte bojovat a nemůžete si divy vysedět...:-D Na Delfách už jsou jen tři životaschopný aliance, tak se tenhle krok asi dal čekat... zvlášť když jste svému "spojenci" všechny zbývající nepřátele stáhli pod sebe, takže neměl s kým bojovat...
 
Nahoru