• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o Delfách

DeletedUser7082

Guest
Všude samí Drak, už aj na Delfách, je klasicé Dračí uskupení
smiley_emoticons_lol.gif
 
mně by zajímala jedna věc - otázka pro moderátory- proč na tomhle světě nebyly už použity ty nové prvky... myslím začátek, kdy jsou překopaný vesnice a drancuje se loupežnická jeskyně? na ostatních verzích to již běží....
 

Thasoss

Grepolis tým
Ne ale na všech. Tato funkce je stále v testovací fázi, stále se sbírá feedback... a dělají se analýzy u každé jaz. verze, zda je vhodné to na ni už spustit, nebo ještě ne. Chystá se jejich rebalanc. I když u nás tyto zemědělské vesnice nejsou, podnítili jsme diskusi, zda některé hodnoty nejsou nesmyslné - vývojáři došli ke shodnému názoru.
 

Thasoss

Grepolis tým
Ano, ti byli uznáni vhodní na to být pokusnými králíky. :) Vždy jsou tam i aktualizace nahrávány o den dříve, než u nás.
 

DeletedUser7082

Guest
Thassi, nevím, jestli to brát za chybu nebo co to je, ale stalo se mi to dnes poprvé .. Vzal jsem 2 mise, v obou se mělo vyrabovat vesnice útok, protože porazit 5 pračat .. udělal jsem nájezd na 1. a následně jsem měl k vyzvednutí odměny u obou .. Což mě svým způsobem štve, protože jsem přišel o 8 k surek
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser7082

Guest
Měl jsem 2 mise na ostrově ..

1. Zabit 5 pračat stylem, že provedu útok ..
2. zabít 15 pračat stylem, že provedu útok ..

Provedl jsem na jednu z těchto misí útok a byly splněny ..
 

DeletedUser7082

Guest
Je to banalita, ale právě se ptám, zda-li to brát jako chybu ... Ono svým způsobem by byl i někdo rád, protože by nemusel plnit obě ty mise ..
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser7082

Guest
Koukám, že už je oznámení o tom eventu, takže otázka znova, teď by jste měli vědět více, bude tenhle event na tomhle serveru ? :)
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
 

DeletedUser7082

Guest
Jde o to, že Theron nebo někdo takový, psal, že musí být svět starý týden :)
 

Thasoss

Grepolis tým
To Vám aktuálně s jistotou neřeknu. Nicméně nově nasazené pravidlo, že na aktivaci události musí být svět starý nejméně 7 dní, by v tomto případě dle mého názoru být aplikováno nemělo, neboť v něm budou naprosto rovné podmínky.
Přečti si to prosím ještě jednou. :)
 

DeletedUser10231

Guest
Ví někdo co se stalo s prgotkou že po ní/něm zůstali jen města duchů?
 

DeletedUser7082

Guest
Nikdo neví :) .. Dokonce ani u nás nic nenapsal, hold, někteří prdí na to něco vzpomenout .. o_O
 
Nahoru