• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Tau

Thasoss

Grepolis tým
Thasoss vidí do všeho, co se kde ve světě děje a zároveň ten svět hraje.
Věru zajímavé, to bych nejdřív musel mít účet v support toolu, aby mi bylo možné naklikat práva do logů ve hře... jenže účet v toolu nemám, odmítám jej, takže kvůli tomu nedostanu ani propagační dáreček na Vánoce. :)))) Realita.

Mimochodem, prošel jsem, onen příspěvek vrátil, odendal z něho jedno ne zrovna vhodné slovo, diskusi o jeho smazání (resp. přechod do moderovaného statusu, jak kolega Kruel lehce naznačil) taktéž odstranil, jelikož pozbyla významu a zbytečně toto téma prodlužovala o stránku. Nicméně děkuji lepidovi s catem za narovnání této debaty do věcnější roviny.

P.S. Zamyslete se, kdybychom měli co skrývat (podvody), určitě nebudeme nabírat do svých řad hráče z široké vrstvy, konkrétněji například takový Kruel? Ten je z řad nepřátel Resetu, hrál za Infekci až do jejího rozpadu. Nemáte o tomto v držení žádný důkaz, nemůžete mít, protože se to ani neděje, jak jsem již dříve řekl.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser8285

Guest
Líbí se mi, jak jsi přesvědčen o tom, kam všude Thassos vidí, ale ještě dosud jsi nebyl schopen vstřebat fakt, že Thass není členem Support teamu, ale že je moderátorem(tak jinak pro lepší pochopení SPRÁVCEM) fóra o hře... Tj. Nemůže zasahovat do hry ani ji ovlivňovat jinak než tím, čím můžeme i my ostatní... AŽ tohle poberete, bude možné s vámi diskutovat dál...:-D Takže znovu, vysvětlí mi někdo, jak správce fóra ovlivní hru a udílení BANů??? Konkrétně, ne fantazie a výmysly, jak právě předvedl(navzdory mé prosbě) Hanibal... Děkuji...

O tom co může/nemůže moderátor, respektive jakýkoliv jiný pracovník můžeme pouze spekulovat. Žádný oficiální veřejný dokument, který by to detailně popisoval není pro hráče k dispozici (pokud se mýlím, prosím oprav mě a přidej odkaz). Rozdělení pravomocí a oprávnění je interní věc firmy. Pochybuji, že by to zveřejnili.

Je pouze evidentní, že moderátor má možnost zasahovat do fóra (a tím ovlivňovat diskusi) světa, který sám hraje - máš pocit, že je to v pořádku?

Hanibal spíš tady upozorňuje na jiný aspekt ... V oblasti podnikání existuje pojem: zneužívání informací v obchodním styku. Cituji:
"kdo v úmyslu opatřit sobě nebo jinému výhodu nebo prospěch neoprávněně užije informace dosud nikoli veřejně přístupné, kterou získal z důvodu svého zaměstnání, povolání, postavení nebo své funkce a jejíž zveřejnění podstatně ovlivňuje rozhodování v obchodním styku...." (viz trz) Jen doufám, že v této hře nedochází k případům, kdy pracovník s přístupem do databází, poskytuje informace svým spřáteleným hráčům a tím získávají výhodu nad ostatními hráči. Bohužel se obávám, že selhání jednotlivce nemůžeme nikdy vyloučit. Ale naopak je možné nastavit systém tak, aby možnost takového jednání minimalizoval ...
 

DeletedUser9072

Guest
Tak znovu Pochcánku, jeden příklad za všechny. Na Iotě mi bylo vyhrožováno smazáním účtu za to, že jsem poukázal na podvody ve hře. Supportu jsem podal hmatatelné důkazy. Byli v tom namočeni i hráči, kterými je Thasoss obklopen i v jiných světech. Ono už ani nejde o to, že podváděli ale jde o to, že mě chtěli trestat za to, že chci vše zveřejnit, včetně návodu, jak podvádět. Celkem logicky z toho vyplývá, že moderátoři i Suport jsou v kontaktu a třeba i nepřímo ruku v ruce manipulují s průběhem hry. Moderátoři mažou z fóra příspěvky s důkazy a Support hráče, kteří ty důkazy zveřejní blokuje.
 

Thasoss

Grepolis tým
Na Iotě mi bylo vyhrožováno smazáním účtu za to, že jsem poukázal na podvody ve hře.
Ukaž na to konkrétně... Vymyslet si něco a posléze to i napsat můžeš, v tom nikdo nebrání... bohužel, plno hráčů ti to sežere i s navijákem. Ale je to i pravda?
 

DeletedUser9072

Guest
Hošánku, tohle jsi dělal vždy. Vyjmul si z příspěvku podle tebe nevhodná slova, takže když ho později ostatní hráči četli v tebou pozměněné verzi mohli dost dobře považovat pisatele za hlupáka, který zde píše hlouposti.

Proto tě vyzývám, dej do mého příspěvku ta podle tebe nevhodná slova, aby ostatní mohli posoudit jejich nevhodnost. Nebylo tam nic sprostého ani vulgárního. Byla a jsou tam pouze fakta, která se vám nehodí do krámu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9724

Guest
Ano, znovu sem vkládáš své fantazie ničím nepodložené... Ono totiž to, co ty můžeš pokládat za důkaz, důkazem být nemusí a může se jen jednat o pomluvu pavlačového typu... Já bych chtěl konkrétní a podloženou odpověď na mou otázku, jak Thassos coby správce fóra ovlivňuje udílení BANů, nebo jinak zvýhodňuje svou hru... KONKRÉTNĚ a VĚCNĚ, nikoli co si myslíš, dedukuješ a domníváš se... Protože podle tvého mustru si mohu usmyslet, že soused co má za šagra policajta automaticky ovládá výkonnou moc v tomto státě...
 

Thasoss

Grepolis tým
w0sx0z.jpg

Hanibal: Tož, hledejme rozdíly.
 

DeletedUser9072

Guest
Opravdu ? Konkrétně? To už jsem jednou udělal a vysloužil si za to od vás jen výhrůžky a nakonec vyhazov z tohoto fóra.
 
zajimavá diskuse a velice zajimavý je i postoj pochcánka... obrana moderátorů a supportu... že by přenos nicku:)
 

Thasoss

Grepolis tým
Nevím o tom, že bys byl někdy zablokován, takže o tom se s tebou přít nehodlám.
například mé zablokování účtu na Iotě tady na fóru
Toto mi ale není jasné. To si byl zablokován na fóru, nebo ve hře na světě Iota, nebo obojí?
 

DeletedUser9072

Guest
Na fóru jsem byl zablokován a blokací ve hře mi bylo vyhrožováno za to, že zveřejním kde sehnat podvodný boot včetně návodu k jeho použití. Nedělej ze sebe hloupého, byla v tom namočena aliance, ve které jsi hrál.
 

Thasoss

Grepolis tým
A tím, že to možná používal jeden z bývalých spoluhráčů, tak za to mohu. :) Koukám do ban katalogu, tu hádku tenkrát na Iotě jsem nebanoval já, ale Sargeras, resp. tvůj ban tam ani zapsán není.

Mimochodem, bylo by fajn, kdybyste si na to už založili vlastní téma, dejme tomu v Hostinci, ať to tam můžu všechno odklonit... řešíme tu mou osobu a ta se jaksi neslučuje s ofic. tématem tohoto vlákna.

Víc nemíním reagovat, myslím, že včerejšek mohl už stačit. Mám ještě pár věcí, které musím udělat a které vy za mě neuděláte... By the way, očekávám, že jakmile bude někdy nábor do Grepolis týmu, seberete odvahu a přihlásíte se... bude fajn to poznat i z druhé strany. Kdyby to bylo možné, požádám administrátora o požádání exkurzí do toolu a jiného softwaru, abyste sami mohli poznat, jak to vše funguje.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9072

Guest
To je zajímavé, tenkrát nás bylo víc takto odstraněných z tohoto fóra. Někteří byli odstraněni za trest a ostatní na protest na svou vlastní žádost.
 

DeletedUser9724

Guest
Ty jsi chtěl podvádat a oni tě napomenuli??? No prosimtě, to je strašná křivda...:-D

Rito, vidíš někde, že obhajuju Support??? Jen se ptám na konkrétní věci okolo Thassa, se kterým nyní hraju na Tau a prostě jsem nedokázal ani jako spoluhráč rozklíčovat ty jeho výhody pro naši ali, jak to tu dokáží jiní... Jinak třeba na Sigmě jsem hrál proti nim, abys neměla pocit, že mám hlavu v jejich zadku, či že snad pobírám zlatky za jejich obhajobu... Při se Supportem jsem vedl s Albiniem, nikoli Thassosem... Navíc nevidím důvod proč být permanentně nastaven jedním směrem a přikyvovat pak kdejaké blbosti, kterou proti supportu/moderátorů kdekdo vymýšlí mezi panáky v hospodě...
 

DeletedUser9072

Guest
Jenže tady už vůbec nejde o to, co kdy kdo z nás či vás udělal, chtěl udělat nebo neudělal. Tady jde o to, předejít podobným sporům a hádkám do budoucna. No a na to je velice jednoduchý lék. Moderátoři a Support, arbitři konkrétního světa, v tom konkrétním světě nebudou smět hrát.
 

DeletedUser9724

Guest
Tak pravil Hanibal a pár dalších dotčených a ukřivděných...:-D
Jsem tady ještě správně ve hře, nebo se motáme kolem státních zakázek na stavbu dálnic???:-D
 

DeletedUser9072

Guest
Pochcánku, ty jsi fakt demagog, podvádět jsem nechtěl, chtěl jsem podvodům zabránit zveřejněním návodu jak podvádět, protože Support nebyl schopen podvodům zabránit.
 

DeletedUser9724

Guest
Takže nakonec přecijen dojdeme k tomu, že Thassos coby správce fóra, ve skutečnosti je nejen členem supportu, ale i vývojářů a nakonec dost možná sedí na hromadě peněz, co INNU kdo pošle... Hergot, měl bych se mu více vlísat do přízně...:-D
Jsi si jist, že zveřejňování takových věcí je v souladu s pravidly??? Když už se tu do toho začalo motat i obchodní a další právo zvenku, myslíš, že by ti venku prošel zveřejněný návod na výrobu kupříkladu chemické zbraně??? Ono totiž podle zákona i návod e trestnému činu je trestným činem...
 

DeletedUser9072

Guest
Aha, takže tady se volá po důkazech a když člověk chce předložit hmatatelné důkazy veřejně, dostane přes čumák a je označen za pachatele trestného činu?
To si snad ze mě opravdu děláš legraci. Kde vidíš, že bych měl napsáno jediné slovo, které nabádá ostatní k podvádění?
 
Nahoru