• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Tau

DeletedUser

Guest
a tím, že to možná používal jeden z bývalých spoluhráčů, tak za to mohu. :) koukám do ban katalogu, tu hádku tenkrát na iotě jsem nebanoval já, ale sargeras, resp. Tvůj ban tam ani zapsán není.
mimochodem, bylo by fajn, kdybyste si na to už založili vlastní téma, dejme tomu v hostinci, ať to tam můžu všechno odklonit... řešíme tu mou osobu a ta se jaksi neslučuje s ofic. Tématem tohoto vlákna.

Víc nemíním reagovat, myslím, že včerejšek mohl už stačit. Mám ještě pár věcí, které musím udělat a které vy za mě neuděláte... By the way, očekávám, že jakmile bude někdy nábor do grepolis týmu, seberete odvahu a přihlásíte se... Bude fajn to poznat i z druhé strany. Kdyby to bylo možné, požádám administrátora o požádání exkurzí do toolu a jiného softwaru, abyste sami mohli poznat, jak to vše funguje.

mam takovej dojem že z5tně ses obhajoval proti nařčení, které tě obvinovalo z toho, že jsi podal své ali informaci o banu ............TÍM ŽE PŘÍSTUP K TOMU NEMÁŠ.
 

Thasoss

Grepolis tým
Pleteš si blokace ve hře a na fóru. ;) Čti pořádně, o čem byla řeč, než něco v rozvášněném stavu znovu napíšeš.
 

DeletedUser9072

Guest
Thasossi, připomínáš mi lovce, který se chytil do vlastní pasti.
 

DeletedUser9724

Guest
Čím, že vidí do katalogu banů na fóru(kde jsi tvrdil žes BAN dostal) a přitom vyvrací tvrzení, že nevidí do katalogu BANů ve hře??? Do čeho se to chytil?? Do sítě vašeho vlastního neschopnosti pochopit základní rozdíly???:-D

Jinak nevím, co důkazného je na snaze zveřejnit podvodný boot a dát ho tím k dispozici dalším hráčům... Tím by se nějak dokázalo, že Thass ve hře zneužívá svého postavení správce fóra(stále dlužíš odpověď na to, jak je tato funkce prokazatelně zneužitelná do hry)???Jako že v reálu bys mohl otevřít stánek s nelegalnímu puškami a rozdávat je na tržnici???
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9072

Guest
Pochcánku, nezdá se ti, že mícháš hrušky s jablky ? Co sem pleteš pušky a tržnici ?

Já si ještě před pár lety myslel, že Grepolis je hra pro zábavu, kam se lidé chodí bavit a odreagovat se od problémů a starostí reálného světa. Bohužel mi tento názor byl rychle vyvrácen podvodníky mezi hráči, cenzory v řadách moderátorů a ututlávači problémů a herních nedostatků ze strany Supportu.

Zveřejnění podvodných praktik, které Support neumí, nebo nechce řešit, dává všem do ruky možnost opět tuto hru hrát ve srovnatelných podmínkách s hráči, kteří s podvody začali. Nikoho tím nezraním, nezabiji ani nijak neublížím.

Nicméně neupínej se na ten jeden případ s bootem. To byl ode mě jen příklad neschopnosti či nechuti řešit problémy lidmi, kteří tu mají na regulérnost hry dohlížet.
 

Thasoss

Grepolis tým
Pro pořádek, bot systémy support ne že by nechtěl řešit, ale nemůže je řešit. Řeší je přímo vývojáři za pomoci automatických blokací, generovaných jejich systémem... laicky řečeno, Němec dá banán a CZ Grepo týme, starej se... bany neměň, neupravuj... ale nadávky od neprávem zablokovaných hráčů si vyslechni. :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Pochcánku, nezdá se ti, že mícháš hrušky s jablky ? Co sem pleteš pušky a tržnici ?

Já si ještě před pár lety myslel, že Grepolis je hra pro zábavu, kam se lidé chodí bavit a odreagovat se od problémů a starostí reálného světa. Bohužel mi tento názor byl rychle vyvrácen podvodníky mezi hráči, cenzory v řadách moderátorů a ututlávači problémů a herních nedostatků ze strany Supportu.

Zveřejnění podvodných praktik, které Support neumí, nebo nechce řešit, dává všem do ruky možnost opět tuto hru hrát ve srovnatelných podmínkách s hráči, kteří s podvody začali. Nikoho tím nezraním, nezabiji ani nijak neublížím.

Nicméně neupínej se na ten jeden případ s bootem. To byl ode mě jen příklad neschopnosti či nechuti řešit problémy lidmi, kteří tu mají na regulérnost hry dohlížet.

Hnibale,
pochcánek nebude jen tak někdo, má naprostý přehled jak to chodi v zakulisí - proto ber jeho informace smrtelně vážně
A nebo je to jen poskok kterej se tahá při téhle konverzaci za pindu .... dělá mu to moc dobře :D
 

DeletedUser9072

Guest
Klučíku Thasossi poslechni, jak tohle o možnostech Supportu víš, když s nimi nejsi v žádném kontaktu?
 

DeletedUser

Guest
Pro pořádek, bot systémy support ne že by nechtěl řešit, ale nemůže je řešit. Řeší je přímo vývojáři za pomoci automatických blokací, generovaných jejich systémem... laicky řečeno, Němec dá banán a CZ Grepo týme, starej se... bany neměň, neupravuj... ale nadávky od neprávem zablokovaných hráčů si vyslechni. :)
Kámoš fanoušek z vedlejší židle s možností koukat na bany mlčí jako hrob
a za druhé kde je paragraf který odkazuje na pravidlo že ty se jako mod k této informaci nedostaneš nebo nařizuje že ty nesmíš vědět - vidět?

Paragrafi Thanssone ovládáš, mam jich plnou poštu, mohl bys tedy nějakej konkrétní zveřejnit co by vnesl trohu světla v téhle tvé nic neříkajcí obhajobě
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9072

Guest
Hnibale,
pochcánek nebude jen tak někdo, má naprostý přehled jak to chodi v zakulisí - proto ber jeho informace smrtelně vážně
A nebo je to jen poskok kterej se tahá při téhle konverzaci za pindu .... dělá mu to moc dobře :D

.....něco na tom asi bude :)
 

DeletedUser9072

Guest
Thasossi, Já hrál Grep od počátku Ioty, pak na několika dalších světech a stále tě tu vidím jako moderátora, to samé platí i o členech Supportu. To znamená, že se tu společně vyskytujete minimálně 5 let. To mi chceš namluvit, že se spolu neznáte, nebavíte se na nějakém jiném fóru, Skajpu, Facebooku či jste se někteří nepoznali za ta léta osobně ?
 

DeletedUser

Guest
Hanibal: Protože se to už několikrát propíralo na fóru. :)

Myslíš například Albynus ...?
Tam si taky nic nevěděl,pak to nebylo myslitelné a nakonec věděl ... sypal popel

Thasossi, Já hrál Grep od počátku Ioty, pak na několika dalších světech a stále tě tu vidím jako moderátora, to samé platí i o členech Supportu. To znamená, že se tu společně vyskytujete minimálně 5 let. To mi chceš namluvit, že se spolu neznáte, nebavíte se na nějakém jiném fóru, Skajpu, Facebooku či jste se někteří nepoznali za ta léta osobně ?

Tenhle svět Ioty mi vyprávělo pár lidí co mněli tu čest tam hrát s Thanssonem v ali ...pak odešel ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Hanibal: Jsme spolu v kontaktu pouze přes skype... nicméně to přece neznamená, že mi někdo sděluje informace, se kterými nemám já co jinak dělat. Moderátorům je dovoleno hrát kdekoli právě z důvodu, že se nemají technicky jak dostat k informacím, které by mohli zneužít. Bylo mi nabízeno pracovat jako cheathunter... proč si myslíš, že jsem tuto nabídku nepřijal a i nadále odmítám jakoukoli účast v toolu? Těch důvodů sice bylo více, ale mj. mezi nimi byl i ten, že jsem sám nehodlal riskovat, že neodolám a budu nabytých informací zneužívat. Nestojí mi to za to. Dělám si v klidu své, bez starostí, k vašemu údivu s čistým svědomím. Pokud se k informaci o blokaci dostanu, je to z toho důvodu, že si mě hráč splete se support týmem.

CKAPNN: Doufám, že ti taktéž sdělili, jak jsem těmto lidem usilovně pomáhal. :))) A jací podvodníci to spolu se mnou jsou.
 

DeletedUser9072

Guest
Samozřejmě že to automaticky neznamená, že si povíte vše. Ale také to zásadně popírá to, jak si doposud tvrdil, že se neznáte a nekomunikujete mezi sebou.
 

Thasoss

Grepolis tým
Nic takového jsem nepsal. Pouze dokolečka musím opakovat, že si navzájem nesdělujeme to, co vědět nepotřebujeme, protože je nám to k výkonu práce zcela k ničemu.

Má to cenu nad tímto ztrácet čas? Proč jednoduše nedáte stížnost tam, kam patří? Nebo věříte, že tu si to Charon či někdo z InnoGames přečte? Hltíme tím akorát téma, které je pro jiné účely... Tím bych to rád ukončil. Snahy o mé sesazení vyvíjejte na patřičných místech. Člověk vás o tom nechá takto "debatit", ač by ani nemusel... a bezpředmětné.
Děkuji.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Hanibal: Jsme spolu v kontaktu pouze přes skype... nicméně to přece neznamená, že mi někdo sděluje informace, se kterými nemám já co jinak dělat. Moderátorům je dovoleno hrát kdekoli právě z důvodu, že se nemají technicky jak dostat k informacím, které by mohli zneužít. Bylo mi nabízeno pracovat jako cheathunter... proč si myslíš, že jsem tuto nabídku nepřijal a i nadále odmítám jakoukoli účast v toolu? Těch důvodů sice bylo více, ale mj. mezi nimi byl i ten, že jsem sám nehodlal riskovat, že neodolám a budu nabytých informací zneužívat. Nestojí mi to za to. Dělám si v klidu své, bez starostí, k vašemu údivu s čistým svědomím. Pokud se k informaci o blokaci dostanu, je to z toho důvodu, že si mě hráč splete se support týmem.

CKAPNN: Doufám, že ti taktéž sdělili, jak jsem těmto lidem usilovně pomáhal. :))) A jací podvodníci to spolu se mnou jsou.


Pověděli mi teda odost jinou verzi, ale ani sem nečekal že bys napsal pro jednou pravdu:D
Za ta léta ses zdokonalil a zde sklízíš plody svého umnění.
Každopádně jak je vidno nepřesvěčil si mimo pochcánka kámoše že si nevěděl o banu, že nenapomáháš infem ze zákulisí ali Reset a ni ses oto jednou jedinkrát nepokusil mimo odvedení pozorností od tématu a napomenutíma v osobce.
V tomto úmění jsi ekšpert a doposud se tu neobjevila ultra dobrá zaklínačka novinářka Lioke která vidí i mezi řádky ....
 

DeletedUser9072

Guest
Thasossi pro mne to cenu mělo . Po cca roce jsem se chtěl vrátit k hraní Grepu a tak jsem nahlédl na fórum, jestli se změnily poměry k lepšímu za dobu mé nepřítomnosti zde.
Nahlédnutí jen do této jediné části mi vzalo chuť se Grepem zabývat. Takže si tu i nadále hrajte na všemocné bohy, kteří mají ve všem pravdu.
 

Thasoss

Grepolis tým
a ni ses oto jednou jedinkrát nepokusil
Je načase si uvědomit, že se před vámi nemusím obhajovat... nezodpovídám se vám. Nejste mí nadřízení. Až budu nadřízeným pozván na kobereček, není problém cokoli zodpovědět, protože v případě vedení to nebude házení hrachu o zeď... nadřízený si může pravdivost ověřit, má k tomu pravomoce, přístupy... což vy nemáte. Takže ať napíšu, co napíšu, vy to můžete odmítnout, třeba z důvodu, že se vám zrovna chce. Jasné? :)

Nerozvíjejme neustále to samé... řešíte to poněkolikáté a nic se nestalo. I to je samo o sobě na pováženou... Nedonucujte mě, abych to začal řešil násilnější formou, ta je vždy až to úplně nejposlednější, co má přijít na řadu. Není fér zneužívat mého způsobu jednání tzv. v rukavičkách.
 

DeletedUser

Guest
CITUJI OSOBKY

pravda je i ta ,že krupier nemuže hrát a sazet.
co takhle do hokejové ligy zařadit tým Z POMOCNÝCH rozhodčích....asi by to byla sranda, kdyby vyhráli extraligu

Všiml ses že stoupl zájem o tuhle téma?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru