• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Tau

DeletedUser

Guest
Mam zlate, radove 2000/mesic jako hlavni cheathunter. Nevim zda to nekomu prijde malo nebo moc (v prepoctu pokud se nepletu je to cca 300kc) To za ten cas a praci co tu odvadim je spise almuzna, ale to je jina vec.
A ze tyto zlate clenove supprotu vyuzivaji ke hre? Tak to je snad normalni a logicke. Mimochodem, ten vas Charlenar psal ze on sam do toho vrazil 4000 zlatych. Co je proti tomu 2000 na mesic?

A znovu, nekolikrat za ty 4 a pul roku co jsem v supportu byl tym proverovan a nikdy se nepotvrdilo poruseni niceho. Ani VOP, ani pravidel, ani internich predpisu, ani moralky. Btw, narceni bez dukazu ze bych zneuzil nahlizeni do for pro hru? To jste dost odvazny.

Nicmene, otocim vasi otazku proti vam, myslite si ze by nas bavilo hrat kdyz bychom delali to z ceho nas tu obvinujete?

MELEŠ MELEŠ
MAŽETE MAŽETE
A HONÍTE SI TRYKO
STE UŽ TRAPNÍ A TY ALBINUSI SI HNUSÁK KTEREJ SE NEŠTÍTÍ NIČEHO

No a tet si posluž ubožáku
 

DeletedUser

Guest
To necham na posouzeni jinym, nicmene, alespon mam tolik slusnosti ze se nesnizuji pri nedostatku argumentu k urazkam a vulgaritam.

Nic, toto me uz opravdu nebavi, takze jdu spat, rano...to uz tu snad budou modi a udelaji si poradek sami).
 

DeletedUser9072

Guest
Na to je jednoduchá odpověď. Nebaví a proto nehraji. Pouze sem nakouknu jestli se vaše chování náhodou nezměnilo, zjistím, že ne a zaženu tím chuť hrát. Bohužel nejsem sám, komu jste hru znechutili. Jestli to tak půjde dál, tak vám Němci jistě poděkují.
 

DeletedUser

Guest
Hm, zajimava odpoved, sice na uplne jinou otazku nez jsem vam pokladal........ale to je vlastne normalni, odpovedi supportu se tu zasadne totiz nectou, jen dokola se opakuje vase "pravda".
 

DeletedUser10683

Guest
Čo zas splietate o začiatkoch?

Na začiatku tohto sveta sme sa pár hráčov ocitli na jednom ostrove. V každej fungujúcej ali je základ spolupráca. Kolky o ktorých toľko básnite....na tie sme prispeli všetci z ostova. Poskladali sme sa a naposielali suroviny hráčovi ktorí nás oslovil.
Raz sa pomáhalo zo sur jednému a raz druhému, na tom nie je nič neobvyklé a skôr naopak, tak by to malo fungovať všade.
Rabovali sme, vyberali 5 minútovky a tak sme si vedeli pomôcť ako zo surovinami tak s útokmi či obranou.

Za seba môžem s čistým svedomím povedať že sme žiadne informácie a ani výhody nedostávali a nedotávame ich ani teraz. Rovnako aj v našej aliancii máme občas tresty, sem tam stratíme mestečko či sa nejaký ten útok utopí...atd.atd

Jadro našej aliancie tvoria hráči z Post Mortem. Aktívny hráči, ktorí nie jeden svet úspešne dokončili.

Viete priatelia...rozdiel medzi nami a vami bude možno v tom že my popri reálnom živote sa hráme.!!
Venujeme sa rodinám,práci,povinnostiam a vo volnom čase sa hráme....kým vy svoj volný čas trávite splietaním a donekonečna vypisovaním na forko. :)
 

DeletedUser9029

Guest
Luciollo :) tvůj den má tak 30 hodin ne :D Mě příde že jsi tu furt :) Já teda stále dostávám sprďáka že se nevěnuju dostatečne všem, kvůli grepu :D Myslím si že tvůj herní um tebe a tvé party a spolupráci nikdo nespochybňuje. tady se řeší to co už se táhne tolik let že by neměli hrát ti co do hry vidí nebo ty co maj k tomu blízko a to moderátor určitě je protože se suportem má hodně blízko na ledacos se jich totiž musí ptát a oni mu radí jak to je a jak odpovědět. Mám kamarádaa bývalého kolegu z práce Marka Stahoně který vede jinou podobnou hru, kmeny a zažila jsem ho jak co řešil. možná že ho někteří ho asi znáte. který mi zakulisí dost objasnil,a řekla bych že v tomhle je grepolis hroznej. a proto kvůli tomu skončila spousta lidí a většina z mé party lidí, se kterýma jsem začínala., kteří hráli od Delty. hodně jich teda taky skončilo protože mezi zlatkařema a náma začal být propastný rozdíl hned od startu. no holt peníze dneska vládnou všemu :( aj zábavě:( jen ta příroda nám zbývá
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9072

Guest
Hm, zajimava odpoved, sice na uplne jinou otazku nez jsem vam pokladal........ale to je vlastne normalni, odpovedi supportu se tu zasadne totiz nectou, jen dokola se opakuje vase "pravda".

Jasně, opravdu jsem to přečetl špatně, otázka zněla takto:

Nicmene, otocim vasi otazku proti vam, myslite si ze by nas bavilo hrat kdyz bychom delali to z ceho nas tu obvinujete?

Odpovědět není jednoduché, neznám ani jednoho z vás. Nicméně jsem ve svém životě potkal osobně i zde ve hře hodně lidí, které by taková hra bavila. Vím, že si stáhli z internetu nějakou strategickou hru, k tomu sehnali cheaty, celou hru sfoukli za půl dne a byli spokojeni. Proč bych tedy neměl věřit, že někoho z vát tak hrát baví. Tohle není pravidlo, podle sebe soudím tebe. To jsou letité životní zkušenosti.
 

DeletedUser9724

Guest
To viržil: Hele a co takhle ještě osekat o možnost hraní nejen správce fóra, protože občas komunikují se supportem ,ale rovnou i všechny rodinné příslušníky supportu, kamarády a známé, spolužáky atd... Protože ti všichni mají možná ještě víc šancí dozvědět se od supportu životně důležité info, nebo snad ne??? Máte i o nich přehled, zda a za koho hrají a jakým způsobem že to oni podvádějí, jako má podle vás podvádět Reset??? Jen se nemohu zbavit dojmu z tvých posledních vět, že víc než nějakej support těm lidem okolo tebe vadily zlatky... Jenže těmi disponuje kdekdo, takže proč se zase nadává na Thassose a lidi kolem něj??? Uvědomte si jednou provždy, bez těch co zlatky kupují, by to tu nehrál nikdo z vás...
 

DeletedUser

Guest
A ted jste Hanibale uhodil hrebicek na hlavicku, osobne sem to sem psat nechtel, ale nezbyva mi nez souhlasit.
Chovani tech kdo tu vykrikuji jak strasne support podvadi, jake maji moderatori vyhody.... je presne podle hesla podle sebe soudim tebe. Ziji v presvedceni, ze kdyz oni delaji cely zivot smecka tak ze logicky i ostatni se tak chovaji. Ale mohu vas ubezpecit ze, bohuzel, takto premysli vetsina tohoto naroda. Ne premyslet jak neceho dosahnout, jak v ramci svych moznosti necemu pomoci, ale co z toho lze vytriskat.

Ja za sebe muzu rici, a uz jsem to na foru nejednou psal, ze jsem sel delat support a dnes uz jen z techto duvodu v praci pokracuji, ze jsem chtel hre ktera me bavila neco vratit, udelat co je v mych silach pro jeji dobro. To jak a zda se mi to povedlo necht posoudi jini, ale ja mam svedomi ciste. A rad bych veril ze stejne tak jsou na tom vsichni ti kdo tu tak hlasite vykrikuji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9072

Guest
Máš Albinusi pravdu jen částečně. Je to dnes docela moderní říkat, co Čech to podvodník, ale ono to platí pro lidstvo všeobecně. No a právě o tom je celá tato diskuse. Jak tomu předejít? Proč se na celém světě nesmějí různých akcí, soutěží či loterií zúčastnit zaměstnanci ( včetně rodinných příslušníků) pořádajících firem a organizací ? Protože je třeba předejít podvodům a hlavně zabránit obviňování ze strany soutěžících. Ono by to asi vypadalo divně, kdyby si výhry rozebrali zaměstnanci té pořadatelské organizace.
Přesně to se logicky děje zde. Pokud se toto nezmění, budete stále dokola čelit oprávněným i neoprávněným výhradám ze strany ostatních hráčů.

Věřím ti, že děláš Support, aby byla hra lepší a spravedlivější, ale nevěřím ti, že jak jsi psal, můžeš dát ruku do ohně za své kolegy, když se znáte pouze z komunikace po Skype.
 

DeletedUser

Guest
My cheati se zname i v realu...taktez dam ruce i krk do ohne za ty lidi. Hrajeme abychom si udrzeli prehled o hre.
 

DeletedUser

Guest
Support se ridi zakony a pravidly. Nikdo nikde nezakazal hrat, takze si to nebudeme nechavat zakazovat i od vas (jedina vyjimka je rozzurena manzelka).
Jen tak mimochodem, kdyz muze hrat i jeden z tvurcu hry a verejne to priznavat, nevidim problem v tom aby hrali modi, cheati, admini....

Az, mozna lepe pokud, to nekdo (zakon ci majitel) zakaze tak se tim samozdrejme budeme ridit.

A co se tyka toho ze za ne dam ruku do ohne? Z tech 4 co jsem o nich psal...znam se s nimi osobne, 2 uz dlouho s grepem (hrou) nemaji nic spolecneho..., takze asi tak.

A co se tyka ostatnich....verte nebo ne, ja si "sve ovecky" hlidam, takze prubezne sleduji jejich cinnost ve hre.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11658

Guest
když tady vidím lidi ze support týmu,měl bych otázku. rád bych se dozvěděl a to nejen já,proč na otázky v supportu mi odpovídáte prázdnyma kolonkama? i v případě domněnky na multiučet , na prověření člena neoprávněnym zlacením a i na duvod mýho BANU na forum? nerad bych riskoval odpovědi znovu prázdnou kolonkou.tuto mou připominku raději hned budu raději screnovat,aby ji znovu někdo od Vás omylem nechtíc nevymazal a rád bych se dožil odpovědi. děkuju za příjemnou hru s vámi :)))
 

Drachma

Grepolis tým
Na to je zcela jednoducha odpoved, dohledal jsem celkem 3 vase tickety, na ktere jste nedostal vubec zadnou odpoved (ne ze by vam nekdo poslal prazdnou zpravu), ovsem za toto si muzete bohuzel sam. Pokud napisete ticket a za 5 minut ho uzavrete, nemuzete cekat, ze vam na neho nekdy dojde odpoved.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11658

Guest
Na to je zcela jednoducha odpoved, dohledal jsem celkem 3 vase tickety, na ktere jste nedostal vubec zadnou odpoved (ne ze by vam nekdo poslal prazdnou zpravu), ovsem za toto si muzete bohuzel sam. Pokud napisete ticket a za 5 minut ho uzavrete, nemuzete cekat, ze vam na neho nekdy dojde odpoved.
myslím si že se pletete. měl jsem to otevřeny celou noc,přihlášeny až do chvíle co se mi oběvilo zeleně vyřizeno. 5 připadu 2 odpovědi spravny a 3 duležity prázdny. uzavřel jsem to až ráno a dělil se v noci o vaše odpovědi na skypu jak spravně a parádně odpovídáte prázdnyma odpovědmi. opravdu riskovat SPAM mě moc nebaví aby jste mi pak znovu neumožnili diskutovat na ožehava a pro nás duležitá témata. :) ale tu mou posledni otazku vám přepošlu znovu, tak mě nekamenujte,protože i ja rád hraji čestně s 1 učtem,zlatky si musím kupovat a nerad hraji s opakem. hráči by měli byt stopnutí do chvíle kdy se prokáže jejich nevina.
 

DeletedUser8285

Guest
Support se ridi zakony a pravidly. Nikdo nikde nezakazal hrat, takze si to nebudeme nechavat zakazovat i od vas (jedina vyjimka je rozzurena manzelka).
Jen tak mimochodem, kdyz muze hrat i jeden z tvurcu hry a verejne to priznavat, nevidim problem v tom aby hrali modi, cheati, admini....

Az, mozna lepe pokud, to nekdo (zakon ci majitel) zakaze tak se tim samozdrejme budeme ridit.

A co se tyka toho ze za ne dam ruku do ohne? Z tech 4 co jsem o nich psal...znam se s nimi osobne, 2 uz dlouho s grepem (hrou) nemaji nic spolecneho..., takze asi tak.

A co se tyka ostatnich....verte nebo ne, ja si "sve ovecky" hlidam, takze prubezne sleduji jejich cinnost ve hre.

Jinými slovy existuje skupina hráčů (pracovníci, spolupracovníci Inno), kteří mají přístup do účtů jiných hráčů. Tyto účty si mohou prohlížet (pošta, fóra, stavy měst, armáyd atd.) a případně je měnit v souladu s veřejnými pravidly hry a dále interními předpisy. Zásahy do účtů jsou důsledně logovány a do určité míry kontrolovány, což je samozřejmě v pořádku. A co se týká nahlížení do účtů, je otázkou, zda je také logováno a zda pro kontrolu účtu musí být "právní" důvod (připouštím, že to tady možná zaznělo a přehlédl jsem to). Nicméně, stále zde existuje skupina pracovníků s plným přístupem do systému (viz admin db) ... Což samozřejmě neznamená, že tito profesionálové zneužívají svá oprávnění. A už vůbec nemusí působit na národní úrovni.
 

Drachma

Grepolis tým
uzavřel jsem to až ráno a dělil se v noci o vaše odpovědi na skypu jak spravně a parádně odpovídáte prázdnyma odpovědmi.

opet nemate pravdu, jen pro vasi informaci vam sem dam casy vytvoreni a uzavreni:

1) 22:27 / 22:33 - cca 6 minut
2) 00:05 / 00:10 - cca 5 minut
3) 00:52 / 00:59 - cca 7 minut

hráči by měli byt stopnutí do chvíle kdy se prokáže jejich nevina.

I tady, stejne jako jinde plati presumpce neviny.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11658

Guest
opet nemate pravdu, jen pro vasi informaci vam sem dam casy vytvoreni a uzavreni:

1) 22:27 / 22:33 - cca 6 minut
2) 00:05 / 00:10 - cca 5 minut
3) 00:52 / 00:59 - cca 7 minut



I tady, stejne jako jinde plati presumpce neviny.
zvláštni. vidim to jinak když jsem online do rána s přihlašenym supportem
2014-12-08 00:52 Vyřízeno
2014-12-08 00:05 Vyřízeno
2014-12-07 23:56 Zodpovězen
2014-12-07 23:12 Vyřízeno
2014-12-07 22:46 Vyřízeno
2014-12-07 22:27 Vyřízeno
2014-12-07 21:11 Zavřen
 

Drachma

Grepolis tým
to vidite spravne, vzdy je tam cas posledniho prispevku v ticketu, takze pokud ho vytvorite v 00:52 a za 7 minut uzavrete, stale tam budete mit cas 00:52 a vyrizeno, jelikoz zadna reakce na tento ticket nikdy nebude.

Navic, zrovna ve vasem pripade nechapu vasi stiznost na reakce na vase tickety, jelikoz na ty dva, ktere jste neuzavrel, hned jak jste je vytvoril vam bylo odpovezeno za zhruba 8 min.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11658

Guest
to vidite spravne, vzdy je tam cas posledniho prispevku v ticketu, takze pokud ho vytvorite v 00:52 a za 7 minut uzavrete, stale tam budete mit cas 00:52 a vyrizeno, jelikoz zadna reakce na tento ticket nikdy nebude.
já nic neuzavíral,neodhlašoval,když jsem viděl vyřízeno nakoukl a nic tam nebylo,proto jsem opakoval otázku.
 
Nahoru