• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k Hrdinům!

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10790

Guest
Je to dost na nic. Teď jsem začal hrát na jednom světě s tím, že za chvíli budou hrdinové - a oni budou jen na nových. Na dvou světech naráz hrát nechci; nehledě na to, že zase začínat od začátku mi zrovna vábné nepřijde.
 
mě taky přijde, že to není ten pravej důvod... neslyšela jsem názor, že by někdo hrdiny nechtěl, každej se na ně těšil. spíš si myslím, že by to asi nezvládli softvarově a tak hodili tohleto ven...
 

DeletedUser7382

Guest
Navíc komu by hrdinové na rozjetých světech vadili? Nijak zvlášť by průběh hry nezměnili, jen bychom z ostrovních misí začali dostávat mince války a moudrosti, vytrénovali a vylepšovali bychom za ně hrdiny, do některých měst by nám hrdinové dali bonus a občas by se objevili jako součást obranu nebo útoku. Toť vše, naopak můžeme být rádi, že se už nebude každý hrdina zvlášť vylepšovat na maximální level za celkem 10 milionů surek, jako by surky snad nebylo jak využít a jako by snad někde výrazně přebývaly - spíš to by zasáhlo do hry. A vylepšování hrdinů teď nebude záviset na tom, kdo si dá stranou a nahromadí co nejvíce surek, kterých není nazbyt, ale jen na plnění ostrovních misí a získávání mincí (hrdiny budeme v souvislosti s nimi postupně vylepšovat, aspoň bude nějaký způsob jak je využít a jak hrdiny v poklidu nenuceně vylepšovat).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
mě taky přijde, že to není ten pravej důvod... neslyšela jsem názor, že by někdo hrdiny nechtěl, každej se na ně těšil. spíš si myslím, že by to asi nezvládli softvarově a tak hodili tohleto ven...
Chce to prolézat jiné než české fórum. :) Tam ty reakce nejsou zrovna vždy chvályhodné. Nebo při Beta testování probíhají průzkumy.
 

DeletedUser9364

Guest
Co to tady slyším!?Hrdinové na novém světě?:( Komu se tam bude kvůli nim lézt? No, škoda...
 

DeletedUser10790

Guest
Jsem z toho otrávený. Kdyby je alespoň hodili na světy, které nejedou déle než třeba dva měsíce... když už je to takový problém.
 

Thasoss

Grepolis tým
Pokud je svět, na kterém teď hrajete, váš poslední, je to podpásovka, ale jinak? Tak až někam zase vlezu, tak na ně tak či tak narazím. :)) Bohužel, na ostatních jazykových verzích o tom hráči ani nevědí, protože to Inno neuznalo jako vhodné to posílat adminovi, aby to vyvěsil v Oznámeních... :)
 

DeletedUser8089

Guest
A proč neuděláte na každým světě anketu, at si hráči sami rozhodnou, jestli chtějí na danným světě hrdiny či ne
 
no já na beta byla, osahala jsem si je trochu, je fakt, že ten začátek byl trošku složitější na pochopení, ale to přikládám své nulové angličtině:)))
 

DeletedUser10790

Guest
Jednotlivá hlasování nejsou špatný nápad. Říkám si, že na světech, které neběží dlouho, by se hrdinové klidně mohli objevit.
 

DeletedUser9364

Guest
To by bylo super!:) Chtěl bych hrdiny i na rozjetých světech.
 

DeletedUser8827

Guest
Na světech, co jsou v běhu chvíli ( do 1/4 roku) si myslím, že hru "hrdinové" až tak neovlivní a udělat anketu, tak dle mě bude tak 70% hráčů pro. Spíš jde o přístup, jak to bylo celé prezentováno a to hodně hráčů zklamalo, napřed se naslibovalo hory, doly, každý byl zvědavý a těšil se a postupně se z toho stalo v podstatě nic.
 

DeletedUser

Guest
Když si to tady čtu tak jsem celkem zklamanej už od doby co jsem po tří letech začal znova hrát na Rho tak tam je to "Již brzy ... atd... " no a strašně jsem se na to těšil. A teď se dozvim tohle ?? No jsem naštvanej a zklamanej. :/ A jenom kvůli hrdinům nebudu znova začínat na novým světě páč to dopadne tak že za chvíli ten svět bude plnej všichni si ty hrdiny budou chtít vyzkoušet a když si je vyzkoušej tak se na to vykašlou a budou pokračovat na svým světě a pak tam budou samý města od 500 do 2000 bodů. Takže to nemá cenu. :(
 
Tím rozhodnutím popudili spoustu hráčů - já se na ty hrdiny také velmi těšil a teď tohle...
Hraju najednou dva světy a už takto mám obrovské honičky. Na třetí prostě jít nemůžu , protože bych to nestíhal... a tak o ně asi prozatím příjdu, jsem docela naštvaný!
 

Thasoss

Grepolis tým
Naštěstí neutečou. Před jakou dobou odstranili možnost přesouvat je ze světa na svět, takže můžeš být bez obav, že by na tebe někdo na novém světě vyjel s hrdinou na 20. úrovni. :))
 

DeletedUser10159

Guest
ti jo a když jsem si četl že budou hrdinové tak jsem jásal lítal jsem po domu a pak když jsem si to dočetl tak mě to naštvalo tak že bych rozbil zeď jak jsem zistil že to není na české a ani na slovenské verzi to mě ale fakt naštvalo sprominutím administrátoři a němci
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru