• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Juktas

DeletedUser12642

Guest
Zajímavá logika... :D Můžeš mi napsat, kde v pravidlech je zakázáno podávat informace? :D A u propípávání jde spíš o to, že z toho vznikne pípací válka, tak jestli takovou chcete :) :)
 

DeletedUser9683

Guest
Tady nejde o pravidla, ale o čest. A tu zřejmě od Vás nikdo asi nemá.
Ale klidně si zakládejte multi učty, však Assassin ma baníka. A dostalo se mi echo, že jste měli i jinde další špehy, jako je hráč sioux a další. Holt aliance plná podvodníků.
 

DeletedUser12642

Guest
Čest zahrnuje i dodržet svá slova, tos Hype dokázal, že neumíš...nikdy znamená nikdy, ne za 10 hodin :D :D Tak už tu o cti dál nemel, ty na to právo nemáš :D

A že se někdo nechá nachytat na multiacc, tak to je jeho problém... obejít to je dneska hrozně jednoduché -> sám jsem nástrojů na chytání multiacc a podobných vytvořil dost, tak vím, že je to fakt jednoduchý :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Po přečtení tady toho se opravdu velice bavím .Mnoho lid tady má řeči o morálce a cti a pak z něj vypadne že dostal echo to je k pobavení tak to znamená že má špehy v jinýc aliancí nebo žeby byl vševědoucí? Nikde není psáno, že špehové jsou nepovolený a to že někdo využije informací taky ne aspoň to v pravidklech není .A pokud dostane hráč informaci není nikdenapsáno že jí nesmí použít . Spíš mě tu vadí jak se tu uráží hráči kteří přešli nebo odešli do jiných aliancí je to jejich právo a nikomu se nemusí zodpovídat určitě měli důvody proč to udělali .Děje se to na každém světě a bude dít . Dále to že jsou multi účty není nic o čem by se nevědělo že se dělají a je jen na hráčích jestli na to přistoupí nebo ne .To je každého věc .A pokud se mu na to příjde je potrestán .
 

DeletedUser12642

Guest
On by nikdo špeha tak moc neřešil, oni mají jen problémy ve všech aliancích, tak toto je prostě jen zástěrka, jak zamaskovat svoji neschopnost, ať jim hráči tak divoce nekončí :D :D

Jinak Hype, jak to bylo na jiném světě? Prý jsi tam měl špehy snad všude, ale ale :) :) Nebo už to není ten stejný Hyperion a jenom to předalo účet? :)
 

DeletedUser7082

Guest
Hyperion si rád vymýšlí a pak se do svých lží sám motá .. :) Naposled to byl klučina, co mu vynášel info z aliance, protože mu právě Hyperion vadil a nemohl ho snést. Pak tady z Hyperiona vypadlo, jak si s ním volal atd..
smiley_emoticons_lol.gif
 
jj a pak dostane echo fak k pobavení myslím že by jsme se tady tomu měli spíš zasmát .Mnoho hráčů tady hraje pro zábavu a odreagování od běžného života tak nemají důvod se stresovat ptákovinama a špeh je snad v každé válečné hře kde je více hráčů pospolu a více aliancí proti sobě i to je byla a bude strategie války
 

DeletedUser12642

Guest
Když se bavíme o normálním světě, tak dneska je infiltrace a špehování úplně všude :D

Ale zajímavý obrat, co myslíš, @Hyperión ? Teď nám řekneš, jak jsou to jen domněnky a že bys takového nikdy nic neudělal, že? :) Bez tak ti vadí jen to, že k nám nemůžeš dostat špeha :D

Jinak tady stresuje jen Hyp a Valník, u nás z toho máme docela srandu :D
 

DeletedUser12642

Guest
No, o příspěvek dál napsal, že se k tomu sníží...To je celkem vtipné, když se potopí hned takhle sám :D
 

DeletedUser12224

Guest
jestli myslíš svět Psí tak ano tam je měl snad všude možná i ve vlastní ali jen to asi neřešil :)
Tohle není ten hyperion ze psí, už jsem hrál se 3mi Hyperionama, ale tenhle není ten křivácký jak už jsem psal.

Nechápu tě Dariiosi, proč tady shazuješ jednoho člověka před 3mi lidmi. Za 1 je to absurdní a nelogické a za 2 nečestné. Příjde ti to normální? A ještě na někoho shazuješ špínu, i když sis ověřil jestli je to Hyperion nebo Hyperión?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12642

Guest
On shazuje Ali, já shazuji jeho, že on sám je horší jak celá naše Ali dohromady... Pak nechápu tebe, o co ti jde :D Že by na Psí hrál nějakej jinej Hyperion, než ten, co hrál s Juráškem? :) Že by tento Hyperion hrál s Juráškem, pak si dal pauzu, na Psí mu někdo zkopíroval nick, a pak se vrátil zase ten starý? Divné, ale tak poučte mě :D
 

DeletedUser12224

Guest
Mně nejde o nic, ale mohlo by tady přestat obviňování Hyperióna za něco, co udělal člověk se stejným jménem (rozdíl je v té čárce nad o)
 
no možná je roszíl v čárce nad O ale v chování ne co tu pozoruji stále ten stejný přístup pokud jak tvrdíš že není křivácký tak proč obesílá ali s oběžkou kde ponižuje a dalo by se říct že uráží alianci že má špehy všude ? to křivácký není ? nevím bavíme se tu a naprostých hovadinách . Každého věc jak se zachová pokud dostane info at od špeha nebo kamarádů světy jsou již tak propojené lidmi že v jedné ali jsi kolega v druhé nepřítel a to jen díky tomu že se chrlíí jeden svět za druhým místo aby se hrálo na kvalitu tak se hraje na zlatění a jak to tu píšete na donášení a proč jen proto aby se co nejvíce utratilo za hru ve zlatkách nebo plno kvalitních hráčů raději skončilo a nahradili je zlatkáři .Tak proč se divíme že to tak dopadá
 

DeletedUser12642

Guest
Tady je ukázka, jaký typ člověka se čertí...Tak jako obvykle, lidi, co mají před prahem hodně bordelu, tak ukazují na ostatní :D Jediný rozdíl mezi námi Hype je ten, že Kovi, já klidně přiznáme, že tam ten špeh je...Vy nemáte ani trochu charakteru na to, aby jste přiznali, že nehrajete čestně též :D A nebo hrajete, protože nemáte možnost hrát nečestně :)

Nikdy bychom se nesnížili na vaši uroven.

Fajn, chcete hrát nečestně, máte to mít =)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12491

Guest
dariosi neber si me do huby.Ja si te nevsimam,nevsimej si ty me.
 

DeletedUser12642

Guest
Vyjadřoval ses ve veřejné diskuzi, tudíž mám naprosté právo se k tobě též vyjádřit :D
 

DeletedUser10018

Guest
jen zkouším jestli mi funguje konečně přihlášení na fórum abych se tu mohl vyjadřovat.
 
Nahoru