• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Juktas

DeletedUser12642

Guest
Duté Hlavy žádné pakty nemají a zatím to nevypadá, že nějaké mít budou. Žádná aliance není dostatečné kvalitní, tudíž není nikdo na výběr.

A cíl jsou všichni, není žádný hlavní, nebo aspoň ho nemám
 

DeletedUser12157

Guest
Nepleť si "přátelskou výpomoc" se spojenectvím ;) Nepřítel mého nepřítele je můj přítel,však to všichni znáte..... :)

PŘÍTEL - vidíš tam snad někde slovo "spojenec"?:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12642

Guest
No prostě jste se spojili proti nám ;) A nazývat si to můžeš jak chceš, podstatný je výsledek -> ten každopádně odpovídá spojenectví. Ale jestli to berete jako přátelskou výpomoc, tak ta byla fajn...Nějakých 2k OL? Jen škoda, že zbytečně :D
 

DeletedUser

Guest
Mají pakt chaotik a tatarky, ne?
Jen škoda že chaotic bere zrádce..
Držím palce, že třeba je nepodvedou :)
 

DeletedUser12642

Guest
Že Chaotic bere zrádce je známé. Nábor Chaoticu probíhá tak, že vůdci jiné aliance napíše, že může přejít, nebo se dostane na "blacklist" a smažou ho ze světa...to by bylo ještě v pohodě, kdyby jediná podmínka nebyla, že musí alianci rozpustit, aby měl Chaotic free města :D

Snaží se vyhnou boji a kdyby nebylo eventu, tak jim 30 lidí bere město jedno za druhým, 2 dny zpátky přišli o 1300 letek, tu jde vidět, jaká je zde nuda a že vlastně jsou jen 2 nepřátelé a nic víc.

Dál je vtipné, jak lidi z Chaoticu se vytahují, jak nás rozeberou a tak, ale místo toho aby zabírali nás (jako jo, 9. potopená kolka v jednom městě u nás musí být stresující), tak jdou za Immortals a Vikings, kde ví, že je hodně ne tak zkušených a ne moc aktivních hráčů, aby si mohli zvyšovat své ego :D No, doufám, že je taková hra baví :D
 

DeletedUser12684

Guest
Valinecek po mě neustále chce abych sem dal veškerou konverzaci co mezi námi byla... nechápu k čemu to bude ale jak chce...

čtěte odspoda....

valinecek dne 15.04.17 v 06:38
k TVEMU DALSIMU BODU JSEM SE DOPRACOVAL--tvrdis ze pretahujeme hrace a nutime je rozpouštět alianci....zase to není pravda.
Hrac chtěl k nam prestoupit,ze uz ali nechce mit na starosti..doporucili jsme mu..je to tva aliance,tak se s nimi rozluc a rozpusti si ji..at si udelaji svou vlastní--jen pro poradek.
valinecek dne 14.04.17 v 22:08
NAOPAK..MYSLIM ZE DOBRE..JA ZACILAL v akademce na korintu..ruzove prasátka--jako hrac který prisel pul roku po zacatku..za pul roku jsem byl s bb v první trojce,v hlavni ali,kterou jsem tam s redbreastem vedl,pak jsem bohužel zkolaboval na letisti a nase zdravotni sestra,ktera hraje za me když ja nemuzu,omylem zmackla restart,mel jsem tam 105 mest.
Aracus. dne 14.04.17 v 22:05
Jestli jsi cetl jen cast tak nema smysl se o necem dalsim bavit

A na korintu jsem hral pod jinym jmenem, byl jsem v aluanci undead warriors, nejdriv proti ni tvrde bojoval kdyz jsem zacinal s nekolika mesicnim zpozdenim oproti zbytku sveta, pak byl v jejich akademce a nakonec i v hlavni alianci. A tak vim, ze vase akademie proste zatim nefungune správně
valinecek dne 14.04.17 v 22:00
uprimne,cetl jsem jen cast,pak me to prestalo bavit..nabor mam na starosti ja´s ajanou,skacu z jedne ali do druhé,podle potřeby,jen abych hrace něco naucil,popohnal,hrajes leta ..jak pises..ja rok..coz si myslim ze je slusne grepo,neco uz umim,i když mam nekdy kvůli veku s hraci problémy,protoze nechteji respektovat muj vek..
nektere hrace od Vas znam,velni dobře,tebe si ovšem z korintu nepamatuji...to jsem tam byl dost dlouho a dost uspesny..
Aracus. dne 14.04.17 v 21:56
Ja napsal ty duvody proc si to myslim. A s bennisem jsem se bavil ohledne akademky

Nesouhlasis snad s nejakym duvodem proc si to mydlim?
valinecek dne 14.04.17 v 21:54
akademka a taky ze se rozpadneme..je nas jen hodne..tak hraci odpadaji..zacina byt teplo,slunicko,to je lakavejsi nez grepo a to ja kvituji,tak se jen zmencujeme...
Aracus. dne 14.04.17 v 21:51
Tak mi rekni co nebyla pravda
valinecek dne 14.04.17 v 21:49
nejsem pisar..jśem male dite..jen mam tu vyhodu,ze nemusim do skoly,tak proto jsem u toho,nekdy třeba.ale to co pises,neni pravda,to me mrzi..ja myslel ze blog je o pravde a o hre..to ty ale nedelas..hrac super,ale co pises,promin mi to porovnani..ale to je vyplod fantazie.
Aracus. dne 14.04.17 v 21:47
A v cem presne jsem lhal? Ohledne akademky jsem to uz probral s benissem.

A ohledne naboru... Naborar nejsrm ale sledoval jsem v nasem archivu vsechny zadosti o přijetí... A nikdy novacek nevadil. Casto se nekdo nabidl ze ho to nauci a vezme ho pod kridla.

Jenom se k nam moc lidi nehlasi. A o tech co se prihlasi pak rozhoduje cela aliance a vic se kouka na polohu a odhodlání nez zkušenosti

Jestli chces muzeme to klidne probrat v diskuzi pod blogem
valinecek dne 14.04.17 v 21:34
aho,zapomel jsem pozdravit,promin

valinecek dne 14.04.17 v 21:33
same blaboly kamarade..druha ali klesa body protože pretahujeme hrace podle aktivity,a jestli mam nakou jistotu,tak ze se nerozpadneme.
Uz jsem si několikrát vsiml ze si vymyslis.
Mezi nami je jeden rozdil..snažíme se hrace.novacky..hru naucit..to vy ne,mezi sebe zadneho novacka nevezmete,takze snaha nekoho něco naucit je u Vas dost paséé--ano mame mezi sebou dost deti,i ja jsem ještě dite,ale mame snahu..zalozit ali s grepem super..to zvladnu taky..staci si jen tech 31 lidi vybrat.
Vim jak hrajete,kvituji to,ale zesmesnujes svým blogem sam sebe.
----------------------------------------------------------
další komunikace...

zase odspoda


valinecek dnes v 15:57 hod.
To budu rad,neumím to ..
Aracus. dnes v 15:22 hod.
Tak az budu na pc dam :D a treba tě naucim jak se to dělá :D
valinecek dnes v 15:20 hod.
Už nemusím,už to dávno vim.Tak to dej na forum,úkaz jaký jsi ferovy hráč. ....celou komunikaci..ne jen co se ti hodí.
Aracus. dnes v 15:07 hod.
Tak ten jeden vojak byl abych se koukl na hradby :D

A s bjergem zadna dalsi komunikace neni :D se ho klidně zeptej :D
valinecek dnes v 15:06 hod.
Az tam dáš naší komunikaci,vyjádřím se.Už to mám napsané,jen na to nemam čas. .musím hlídat toho tvého jednoho vojacka co na me posilas.a celou komunikaci s bjergem.tu tam také můžeš dat..
Aracus. dnes v 15:03 hod.
Opravdu nechápu co tím myslíš... Bjerg pro mě nikdy nespehoval, blig se mu líbí a on napsal jako prvni me aby se zeptal kdy bude dalsi

Těším se ale jak se vyjadris na diskusi...
valinecek dnes v 14:56 hod.
Bez komentáře. Věřil jsem ti,ale s tím pisalkem jsem mel pravdu,moc jsi me zklamal,chápu ze pridavas na fóru své alianci,nevím jestli bych se nechoval jinak,ale klesl jsi v mých očích na úplné dno.Jsi stejný jako makamba. . zklamal jsi me moc.
Aracus. dnes v 14:50 hod.
a bjerg tam napsal, že jsem někomu nabídl aby špehoval? :SD
valinecek dnes v 14:50 hod.
Třeba ti to někdo preposle z fóra....z našeho,jsi opravdu takový ???nechce se mi věřit.
Aracus. dnes v 14:49 hod.
jak se mi to hodí?! :D odpověděl jsem uplně na všechno o ček jsi říkal že jsem lhář :D i lidi z tvojí aliance řekli že mám pravdu :D


Aracus. dnes v 14:49 hod.
nechápu o jaké komunikaci ohledně spiclování s bjergem mluvíš :D fakt nechápu :D
valinecek dnes v 14:48 hod.
Zatím jen pises,jak se ti hodí,uvidíme co se ještě dozvíme o tvých praktikách.
valinecek dnes v 14:47 hod.
Jinak taky ahoj
valinecek dnes v 14:47 hod.
A kdy tam dáš naší společnou komunikaci??!a taky komunikaci s bjergem...kde mu nabizis spiclovani pro Vas??!Bud v klidu,já mám na odpověď dost času
Aracus. dnes v 14:44 hod.
tak prosím, máš všechno na foru, těším se na tvou reakci :) a jak mě rozebereš jako malou holku :DDD
valinecek dne 25.04.17 v 06:35
a ještě takova vsuvka...třeba to byla záminka treba ne to nedokazu posoudit,...psal jsi..musel jsem odjet pryc a jsem mimo......poslu příspěvek později..kazdy mohl vcetne me vyuzit prilezitosti ze třeba ridis....vlastne si prozradil ze ted se hre nemuzes věnovat naplno..to nedelej muze se ti to vymstit.Moc hracu to nepostřehlo protoze to nectou,ale par jich urcite bylo.
valinecek dne 25.04.17 v 06:31
ahoj,---protože se nechci zapojovat do tvého blogu,tak na jednu věc musim reagovat.

DUCH---ano,dva hraci--moritus,coz je hrac kterého ja jsem nechtel,,prestal se zapojovat a pak dal ducha,nikdo to nevedel,druhy hrac,umrti v rodine...tak az budes psat zase o me vine...dopis tam ze dal ducha protože jsem jeho bratrovi povolil kola a tim padem zapricinil jeho smrt...
blog dobry...ale nesmis lhat.
Staci mi napsat,odpovim ti,myslim ze jsem natolik ferovy,ale psat lzi,nevim proc se k tomu snizujes.

Pak take pises o prechodech hracu....radeji bych se nezminoval o tomto tématu vůbec...ty dve krysy co jste vzali k sobe vypovidaji o vsem.
Navíc zadna dobra aliance by nikdy neprijmula nekoho kdo vynasi informace ven,do jiné aliance,je zde totiž stale vice hracu,ktery se znaji.
¨S pozdravem Vali.

//EDIT Ysera: Sloučen multipost
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12491

Guest
co se tyka me osobne....
ja třeba obdivuji jak hraje Kovi...dle mého mineni--nejlepší hrac na tomto svete a ja sam ho svým stylem hry --jednoduse receno...nesaham mu ani na kotníky...sam muze potvrdit muj zajem o jeho samotného,kdyz jsem se ho vyptaval na jeho styl hry a jeho další pusobeni na tomto svete...každý vi ze je nervak a nesmí se rozcilit,jinak by byl snad i schopen hned skoncit.
Ja reagoval na jeho HZ ..nasim hracum..proto vzniklo i me vlakno jak se ho pokusit rozhodit..
sami přiznáváte,ze to bylo pote co ho někdo prudil....pak si to mel vyridit,s nim a ne psat HZ do cele aliance--proto vzniklo to me vlaknojen snaha ho rozhodit...nic lepšího me v danou chvili nenapadlo...
Druha strana mince je nasledujici---pokud se nemilim...byl to on,kdo zacal jezdit hlavne v noci..diky svému zamestnani..mi jsme se jen prizpusobili a zacli jsme jezdit take v noci.
Pak je tu ten problem s temi prebehliky....u me..a myslim ze to vidi tak i většina...odejit ke konkurenci se vsemi informacemi a pak je krasne dat k dispozici...je prachobycejna spina....
Když jsem byl na Korintu..existovalo jedno pravidlo...a toho jsem si u INKOGNITA vazil----informace od smejdu přeposíláme zpet na vedeni aliance..takto mi vyhrat nechceme....to byli frajeri...jak ty nas skolili..Vy????---uz jsmé se od Vas dockali několika podrazu---viz obezky at posilame podpory na cizi města....novackove totiž nepostrehli ze je to vase práce...

ted k nasemu hlavnímu blogerovi....Kolego,dnes jsi me upozornil,na to ze je zde vse,jen jsem cetl,nechtel jsem z mobilu na masaznim stole se rozptylovat psanim na toto vlakno,jen jsem pozorne procital každý vlozeny příspěvek.
U nas jsem diky tobe opet zalozil vlakno,ale myslim ze vis o kazdem nasem pismenku...to je totiž vase hra..takto hrat....
Tam jsem se mimochodem dozvedel ze obesilas nase hrace a zadas je at pro ne spehuji co se v ali deje....7
Jak jsem ti dnes psal v OZ,moc jsi me zklamal myslel jsem ze to hrajes fakt fer,jen si tady na blogu trochu prihrivas polivcicku k Vasi ali,ale budiz,dostal jsi se tim padem na uroven ty holcicky...
Jinak stale plati nasledujici...nemá smysl se zde dohadovat..dokud sem nedas celou naší spolecnou komunikaci..aby každý videl a precetl si celou pravdune jen to co se tobe a Vasi ali hodi.

Co se tyka tech prepravek....jak jsi tady psal...ano mas tam vlastní TRPO,nestidim se za to a vyrabim UTOK,tak abych z Vaseho utoku co mate ve mestech na me pripravene mel body...co je na tom spatneho???
¨Jedno město jste mi prece uz vzali,ale to bylo jen diky Kovimu...bez nej na ostrove,,,nevim,ale mam tam dost obrany,tak to zkuste znovu--
pokud se nepletu..tak ja s jednim vojakem po cervenem ostrove nejezdim..

Když zacnes informovat pravdive--zeptáš se jak to doopravdy je...budeme si te i Vazit---
zatím teda je to stale bez efektu...jen lez ,bez faktu.

byl jsi rychlejsi nez jsem to dopsal...tady v komunikaci vidíš,,ze jsem ti tvuj blog vyvratil..kdo se v tom orientuje,vi o cem mluvim.

//EDIT Ysera: Sloučen multipost
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12684

Guest
tak já obesílám vaše hráče aby pro mě špehovali? Tak pane... mohl by jsi mi prosím říct co za hráče to je? jejich jména? vážně mě to zajímá :D nenapsal jsem totiž ani jednomu ! :D
 

DeletedUser12305

Guest
Pánové, jen tak mimo téma, zkuste používat to mrňavé tlačítko pod příspěvkem, sloužící k jeho úpravě a jmenující se "Upravit" :)

Dík za pozornost.
 

DeletedUser12702

Guest
nevim co je mezi vama s valim a je mi celkem u psí zadele. Je mi celkem jedno jestli ste někoho o špehováí žádali nebo se Vám jen úplnou "náhodou" dostávaj informace do rukou, ale bonzování a vynášení informací se mi osobně nezamlouvá, stejně jako jejich využívání k výhře. Osbně si myslim že někoho u nás máte, samozřejmně dokázat to nemohu, ale mít asi 3x načasovanej útok pár sekund po kolce při předávce města mezi našima hráčema je celkem slušná náhoda. s timhle štěstím bych si šel vsadit sportku. Ale pokud Vás taková výhra těší tak je to vaše věc a ať se vám hraje dobře.

poslední příspěvek odemne, tohohle se přestávám účastnit
 

DeletedUser12491

Guest
to same plati i odemne...potopili jste nam 3 kola...predavka mezi hraci ...a byt tam 2 vteriny za mnou,kdyz to bylo jen na foru u nas...--a hrajete fer..jak jsem psal...vyuzivate spicla co Vam donasi...
dokud nebudete fer...jste mi taky u zadele...
 

DeletedUser9683

Guest
Je to jen hra. I když rozepře mezi nepřáteli do toho trošku patří. Nepřidám se ani na jednu stranu, ale trochu mi to zde na forum připadá, jako v naší vládě, kde se hadá Babiš vs Sobotka :D
 

DeletedUser12684

Guest
tak podle válečka jsem pisálek co slouží Babišovi... tak je jasné na čí straně jsem :D
.
.
.
to mi připomíná, že musím rychle něco sepsat aby na mě zbyly koblihy!
 

DeletedUser12491

Guest
aracusy...prosim..Valinka,ale to je jen nick.Me jmeno je Sebastian.
 

DeletedUser9683

Guest
Hlavně se nehádejte. : )Já jsem rád, že po mém příchodu a tvrdé ruce se T A R T A R O S slabilizoval, i když se to některým hráčům nelíbí. Ale jak jsem zjistil, aliance na grepolisu je trochu psychiatrie. Co člověk, to jiná chuť a když chceš vyjít s každým, musíš být tak trochu psychiatr. Na druhou stranu, včera jsme sebrali po celkem veliké akci dutým město. Takže bych to hodnotil pozitivně i s tím, kolik lidí se začalo zapojovat. Asi nejdůležitější je sladit co nejvíce lidí na stejnou vlnu. To jen aby jste si dutí nemysleli, že to budete mít tak jednoduché. :) I když, bušíte do nás pěkně. Na mě jezdí od návratu 4 aliance každý den, takže je to celkem sranda. :)
Přijde mi, že nejvíce lidem snad vadí, že je nabádáte k tomu, aby byli aktivní....
Člověk tedy pak nechápe, proč to hrají...
 

DeletedUser12684

Guest
Tak to město jsme chtěli pustit záměrně :D a na jeho obranu šli asi 2-3 lidí :D takže bych to jako úspěch nebral :D a dostali jsme se tam protože byl jahu nespokojený tím jak to funguje a nabídl nám všechny svoje města.

kdyby se nepořádala hurá akce ale promyslelo se to tak jsme mohli hezky načasovat kolky a vzít si celý ostrov :D to by jsme pak měli opravdu důvod bránit

takhle to byla jen provokace aby jsme vás trochu namíchli :)
 

DeletedUser9683

Guest
Nemyslím si, že jsteč to město chtěli pustit záměrně. Sám váš hráč to chtěl bránit, psal jsem si s ním. :) Z našeho pohledu to úspěch je, malinkatý. :) Z toho, kolik lidí se zapojilo. Na to, že mám za sebou 3 světy ( Mý,Ghytium a ted Juktas), takže slabou aktivitu jsem nezažil. Jediné, kdo to bylo ještě slabší, byla neměcká Alfa, kde na to někteří němci pořádně prděli. Na Mý jsme hráli s Jurdou, to byl super hráč ale držel tvrdou ruku, takže aktivita na 95% ze 100%.
Celkově, když to srovnám, tak je český grepolis uplně někde jinde, než v ostatních státech, kde se hraje. :)
 

DeletedUser12684

Guest
tak majitel to bránit chtěl ale my ostatní jsme mu psali, že to je hloupost :D tak se zapojili jen dobrovolné síly :D ale dobyli jste ho a to je hlavní. Z vaší strany v podstatě povinnost to město získat :)
 

DeletedUser9683

Guest
Mě jen mrzí, že někdo z našich kopíruje forum dutým, a jim to není blbé a nenapíšou nám, že u nás někdo vynáší. Čest už se asi nenosí.
 
Nahoru