• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Juktas

DeletedUser12642

Guest
Víš, že bych Vám klidně zjistil, kdo donáší? Ale od Chaotických taktik, kdy když nemůžeme někoho dobýt, tak budeme pípat 24/7 (dnes opět proběhlo pípání v noci, aby hráč přestal reagovat :) :) ), tak mě absolutně nějaký špeh u Vás nezajímá a hledejte si. Já budu hrát čestně, až začnete i Vy, takže je to oboustranné....Jednoduchá dohoda, vy přestanete s pruzením, my vám budeme posílat hráče, co posílají informace, je to fér? :)
 

DeletedUser9683

Guest
To jak hraje chaotik, je jejich věc, my nejsme chaotik, my jsme Tartaros. Trochu si pleteš, že nejsme jedna aliance. Špeh nedonáší z fora chaotiku, ale z našeho. Ale pokud neumíte hrát čestně, a musíte u nás mít špeha, tak je mi vás líto. Ale je to vaše věc. Tímto končím veškerou konverzaci s vámi, protože neumíte hrát čestně.

//EDIT Ysera: odstraněna citace - fakt není třeba citovat celý předešlý příspěvek, všichni ho vidí ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12642

Guest
A jak můžeš vědět, z jakého fóra to chodí? :D Bjerg (myslím, že on, nejsem si jistý, někdo ze spojenců prostě) sám tvrdil, že to je od nich...A jste spojenci, beru Vás jako jednu aliance....Stejně je to jen otázka času, než dojde ke spojení :D

A jediný případ špehu byl, když jsem dostal informaci, že valník bude přebírat město vedle, to je tak všechno :D Mě je celkem jedno, co si myslíte, vy nehrajete čestně, tak nemáte absolutní právo někomu říkat, že nehraje čestně :)

Každopádně dohoda tu byla, postavil ses k tomu, tak jak ses postavil. Tak si rozmyslete, co vlastně chcete :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12491

Guest
hyper to vi odemne....komunikaci mam od arakuse..je to dvoji ucet...komunikaci mi posilal..je to zkopirovane forum tartarum preposlana do aliance k dutym...forum kopiruje hrac brokolice85

a pak Dariosi..promin..ale vyuzit tuto informaci ----proc nenapises jmeno toho kdo vam prasknul moje kolo??
Aby jsi nam vsem ukazal ze jste tak fer jak pises??
Jmeno nam asi ty nereknes.
 

DeletedUser12642

Guest
a pak Dariosi..promin..ale vyuzit tuto informaci ----proc nenapises jmeno toho kdo vam prasknul moje kolo??
Aby jsi nam vsem ukazal ze jste tak fer jak pises??
Jmeno nam asi ty nereknes.

Ty máš problém se čtením, nebo co jsi na tom, co jsem napsal, nepochopil? :)
 

DeletedUser9683

Guest
Však už to pověřuje support. Viník dostane ban.
hyper to vi odemne....komunikaci mam od arakuse..je to dvoji ucet...komunikaci mi posilal..je to zkopirovane forum tartarum preposlana do aliance k dutym...forum kopiruje hrac brokolice85

a pak Dariosi..promin..ale vyuzit tuto informaci ----proc nenapises jmeno toho kdo vam prasknul moje kolo??
Aby jsi nam vsem ukazal ze jste tak fer jak pises??
Jmeno nam asi ty nereknes.
Vali, to je zbytečné, s podvodníkama se nebav, nemá to cenu. Snad to vyřeší support. Pokud ne, tak už to zjistí asi jen buh, kdo kopíruje fora atd. Ono, už od nás na začátku vynášel hráč rethon, taky jim dával info, dušovali se jak u nsá špeh není, a nakonec SirMix, asi jediný slušný hráč u nich, mi to jméno napsal.
 

DeletedUser12491

Guest
po obezce od koviho..a jeho OZ ze ucel prinasi prostředky..ve smyslu ze jste za spehy radi--se myslim uz nemame o cem bavit...

ja vedel proc se sem mam prihlasit...jedine co jsem zjistil ..je ze jediny kdo nehraje fer jsou duty...a ted nam to jejich sef KOVI v hromádce potvrdil...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9683

Guest
Černé na bílém, jací jsou to podvodníci.

18449629_702849256583487_8803391403704020326_o.jpg
 

DeletedUser12642

Guest
Valníku, ale tady je jasný důkaz, že ty sám jsi nečestný až moc
smiley_emoticons_winken4.gif


1.Pipat tohoto hrace kdykoliv..rano,vecer,proste furt----
2. psat mu OZ a zahltit mu postu--například...Kovi nevis kolik je hodin???
psat mu oz s hloupostmi...
3.nebudete li vedet co s prizni posilat na nej iluzi
4.posilat slaboucke utoky...zaměstnat ho..
když budeme v tomto aktivni,myslim ze to nemůže tak dlouho vydrzet...zkusil bych to takto
třeba budeme mit stesti a trosku ho vynervujeme
dekuji každému kdo se prida,rozsirte tuto pomstu svym kamaradum k tartarum
 

DeletedUser12652

Guest
Lidi promiňte ale už jste fakt všichni směšní, házíte na sebe špínu a snažíte se tady schazovat jeden druhýho nechci bejt nejak chytrej ale měli by ste se nějak dohodnout takový kraviny řešit
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
akorát si tady všichni níčíte pověst a děláte ze sebe z prominutím ubožáky že potřebujete využívat zdroje z nepřátelských aliancí a navíc znechucujete hru hráčům co se snáží hrát poctivě, nechci tady pouštět nějaký moudra protože na to nemám věk ale fakt by ste se měli zamyslet
smiley_emoticons_idea2.gif
 

DeletedUser12642

Guest
Já tu jasně napsal, že bych zamezil v Ali komukoliv využívat špehy a chtěl bych hned jména a hned bych je posílal, ale podmínka je, že oni ukončí noční pípání a takové pruzení, aby jsme nereagovali...Sám vidíš, že Hyperion i Valník toto odmítli :)
 

DeletedUser9683

Guest
Valníku, ale tady je jasný důkaz, že ty sám jsi nečestný až moc
smiley_emoticons_winken4.gif


1.Pipat tohoto hrace kdykoliv..rano,vecer,proste furt----
2. psat mu OZ a zahltit mu postu--například...Kovi nevis kolik je hodin???
psat mu oz s hloupostmi...
3.nebudete li vedet co s prizni posilat na nej iluzi
4.posilat slaboucke utoky...zaměstnat ho..
když budeme v tomto aktivni,myslim ze to nemůže tak dlouho vydrzet...zkusil bych to takto
třeba budeme mit stesti a trosku ho vynervujeme
dekuji každému kdo se prida,rozsirte tuto pomstu svym kamaradum k tartarum
Toto u nás nikdo nepraktikuje- Špeha jsme si našli.
Nikdy bychom se nesnížili na vaši uroven.
 

DeletedUser12642

Guest
Bylo to napsáno, bylo, jestli to je praktikováno nebo ne už je irelevantní....No, pokud si myslíte, že je jen jeden, tak si to myslete :D

Jinak ty stále vytahuješ Juráška a jaký to byl super hráč -> to byl, ale víš co? On měl špehy u ostatních taky, takže se nesnižuj prosím na naši úroveň a hraj si svoji hru...Párkrát opusť alianci, řekni, že se nevrátíš, udělej nějaké divadlo a mysli si, že mě tvé slova o nečestnosti nějak dojmou :D
 

DeletedUser7082

Guest
Hyperion velký moralista
smiley_emoticons_lol.gif
Se mi líbí, jak je vždy chudákem a lehce si vymýšlí.. Přestaň být neustále obětí a hrát si na ní. Kdo tě zná nebo s tebou měl čest, tak ví, jaký jsi lhář ..
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser12491

Guest
Ja s nocnim buzenim nezacal...to PROSIM zacal delat kovi..

me vlakno na Koviho vzniklo pote co KOVI poslal HZ vsem k nam do aliance..by me jak se zachovas ty...ale ja sve spolubojovníky budu vždy chranit,to si bud jistej.

a jestli te někdo pipa..ja to nejsem...potom nechapu..proc informátora neprozradis...ale chápu ze se s nim hraje lepe.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9683

Guest
A bacha, další špína jménem vylezla z díry :) Nikdo se tě na nic neptal, tak na mě nereaguj. Mluv, když budeš tázán a moje jméno si vůbec neber do úst.

Bylo to napsáno, bylo, jestli to je praktikováno nebo ne už je irelevantní....No, pokud si myslíte, že je jen jeden, tak si to myslete :D

Jinak ty stále vytahuješ Juráška a jaký to byl super hráč -> to byl, ale víš co? On měl špehy u ostatních taky, takže se nesnižuj prosím na naši úroveň a hraj si svoji hru...Párkrát opusť alianci, řekni, že se nevrátíš, udělej nějaké divadlo a mysli si, že mě tvé slova o nečestnosti nějak dojmou :D
Fajn, chcete hrát nečestně, máte to mít =)

//EDIT Ysera: Sloučeno
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12642

Guest
Něco se z Vaši strany snad změní? :) :)

Jinak nepsal jsi o jeden příspěvek výš, že se na tuto úroveň nesnížíte? Nebo už si přestanete nalhávat, že jste tak čestní, jak se tu chvástáte? :D :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9683

Guest
Ty jsi nás tu obvinil, že praktikuje taktiku Chaotiku ohledně pípání v noci, cíléné psaní oz a podobně.
Takové taktiky nikdo z našich nedělá. To, že já jsem noční tvor, a prakticky nespím a jezdím na vaše hráče, je vyjimka.
A už si s tebou nemám co říct. Dva hráči dostali ban, další od nás, od vás a chaotiků se prověřují ve spojení s multi účty a podobně.
Ona pravda vyjde najevo.
 

DeletedUser12642

Guest
Já Vás s Chaotikem spojují jako jednu Ali, protože to tak i dopadne... ale to už jsem jednou psal, chce to jen víc číst :D

Jojo jen se vybanujte, my budeme jen rádi :D Přečetl sis tu zprávu, co psal Kovi? Vychází mu to pěkně že? :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12224

Guest
Okej, nechápu co řešíte to propípávání.Je to aspekt hry a nikoho nikdo nenutí ať má pípák.Pokud vám někdo otravuje hru povolenými způsobami, tak by jste neměli otravovat hru dotyčnymu nepovoleným způsobem, pokud Kovi přijímal informace, měl by si odpikat trest za spoluúčast na porušení pravidel. Jo a Poho, tohle není ten křivácký Hyperión ze psí.
 
Nahoru