• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Lato

Sice netusim o jake dodrzovani pravidla jde, ale jeste svet nezacal a uz se to tady hada a premeruje pin...ry. Takze bych moc bych na tu zpetnou vazbu nespolehala. Spis budes mit plne ruce prace s davanim banu az se to tady poradne rozjede.
 
Co se vám prohnalo hlavou jako první, když jste si přečetli oznámení související s pravidly? Vítáte tento krok, nebo vám přijde zbytečný? Dejte nám vědět! :cool:
Jakmile svět začne, budeme se vás i v průběhu ptát, nakolik je díky tomu hra jiná, ideálně lepší. Hlavním smyslem tohoto kroku je získat od vás zpětnou vazbu a nastavit od začátku rovné podmínky, aby se vám toto pravidlo dodržovalo samo.
Přijde mi škoda to zakazovat. Ano, nemělo by být možné si heraklovat každý den full město letek ale odkouzlit nějaké útoky by mělo být v pořádku, zvlášť když se dá klikat kouzlo na útok s krátkým dojezdem kde je možnost kliknout 18 kouzel na útok s plnou přízní zatímco očištění jdou dát dvě, maximálně tři s denní odměnou. Takto se tomu dá aspoň pomoct s heraklem narychlo, jelikož dojet pro přízeň a zpět je delší než jen poslat útok na herakla. Klidně kdyby herakles byl klidně 250 jednotek místo 50, furt by se dal použít v akutních případech ale nevyplatilo by se s tím už dělat letky aby se to vyplatilo.
 
Co se vám prohnalo hlavou jako první, když jste si přečetli oznámení související s pravidly? Vítáte tento krok, nebo vám přijde zbytečný? Dejte nám vědět! :cool:
Jakmile svět začne, budeme se vás i v průběhu ptát, nakolik je díky tomu hra jiná, ideálně lepší. Hlavním smyslem tohoto kroku je získat od vás zpětnou vazbu a nastavit od začátku rovné podmínky, aby se vám toto pravidlo dodržovalo samo.

Bude se brát nějak ohled na to, na co ta případná přízeń bude využívána, nebo nikoliv ? Přece jsou jen odlišné věci např..vlnky na nerky - narozdíl od dělaní letek apod....
 
Co se vám prohnalo hlavou jako první, když jste si přečetli oznámení související s pravidly? Vítáte tento krok, nebo vám přijde zbytečný? Dejte nám vědět! :cool:
Jakmile svět začne, budeme se vás i v průběhu ptát, nakolik je díky tomu hra jiná, ideálně lepší. Hlavním smyslem tohoto kroku je získat od vás zpětnou vazbu a nastavit od začátku rovné podmínky, aby se vám toto pravidlo dodržovalo samo.
ja vim ze herakles je problem ale tohle podle me neni moc vhodne reseni :D ale delejte jak myslite... zajima me zda se toto bude nejak proaktivne kontrolovat nebo se spolehnete pouze na reporty hracu kteri tam hraji?
 
Co se vám prohnalo hlavou jako první, když jste si přečetli oznámení související s pravidly? Vítáte tento krok, nebo vám přijde zbytečný? Dejte nám vědět! :cool:
Jakmile svět začne, budeme se vás i v průběhu ptát, nakolik je díky tomu hra jiná, ideálně lepší. Hlavním smyslem tohoto kroku je získat od vás zpětnou vazbu a nastavit od začátku rovné podmínky, aby se vám toto pravidlo dodržovalo samo.
Chtělo by to dodat popisek k Heraklovi že se nesmí používat, ne každý hráč čte fórum, tak ani nemusí vědět že je na něm omezení.

Je to něco jako kdyby se zakázalo bodování přes prozírky ale napsalo by se to jen na fórum.
 
Co se vám prohnalo hlavou jako první, když jste si přečetli oznámení související s pravidly? Vítáte tento krok, nebo vám přijde zbytečný? Dejte nám vědět! :cool:
Jakmile svět začne, budeme se vás i v průběhu ptát, nakolik je díky tomu hra jiná, ideálně lepší. Hlavním smyslem tohoto kroku je získat od vás zpětnou vazbu a nastavit od začátku rovné podmínky, aby se vám toto pravidlo dodržovalo samo.
s tím heraklem super změna nebo spíš upozorňování na to a jistě milda že vám to vadí, když jste se stargazers dělali 40 až 100 diáků v klidu do hodiny tak vám to vadí, ale ostatní to tolik nezneužívají v takové normě :)
Vždy vám stačilo jen kouzlit a nic moc víc jste nepotřebovali
 
s tím heraklem super změna nebo spíš upozorňování na to a jistě milda že vám to vadí, když jste se stargazers dělali 40 až 100 diáků v klidu do hodiny tak vám to vadí, ale ostatní to tolik nezneužívají v takové normě :)
Vždy vám stačilo jen kouzlit a nic moc víc jste nepotřebovali
mně vadí to zakazování, viděl bych raději jiné řešení jako třeba to zdražení) ano a stejně jsem přišel během akce třeba o 10 měst, tak to asi nebude tak skvělé co ? Ono stačí jak italové posílat nonstop hromady útoků - fake i fullky několik z hromady měst a pak všechno prostě nejde odkouzlit ani s heraklem. Když bude někdo posílá jeden útok jedna fullka tak tě odkouzlí i bez něj
 
mně vadí to zakazování, viděl bych raději jiné řešení jako třeba to zdražení) ano a stejně jsem přišel během akce třeba o 10 měst, tak to asi nebude tak skvělé co ? Ono stačí jak italové posílat nonstop hromady útoků - fake i fullky několik z hromady měst a pak všechno prostě nejde odkouzlit ani s heraklem. Když bude někdo posílá jeden útok jedna fullka tak tě odkouzlí i bez něj
to chápu, ale to se ti nechtělo hrát nebo jsi neměl čas je to spíš takové testování než se s tím asi bude něco dělat, ale je škoda té změny na dobývání, ale beru to jen na lovení zlata mám radši vzpouru, ale co třeba si zahraji když ten poslední svět kde jsem už více méně skončil už tam běží poslední vzdor tak se uvidí na hraní je zase lepší dobývko pro mně :)
Jen s tou změnou se to nejspíš zase odloží o den nechám se překvapit :D
 

mikosansobi

Grepolis tým
Chceme předat našim vývojářům co nejpodrobnější feedback. Budeme sledovat všechny nahlášené problémy, se kterými se hráči setkávají.
Prosím, informujte nás o chybě/problému nejen na fóru, ale i prostřednictvím ticket systému.
Předem děkuji za spolupráci.
 
No tak jsem k tomu dám taky svůj postřeh. Situaci ohledně Herakla už nějakou dobu sleduji. Ještě v říjnu loňského roku byl považován tento hrdina za zbytečný, protože se mělo za to, že se musí poslat z útokem a doufat, že u toho nějaké bb kápnou a za malé ztráty (víceméně toto bude asi jen můj pohled na věc). Nyní však někdo zjistil že ten zisk přízně lze získat i z obraných bb z města, kde je hrdina přiřazen, a tak toho začal využívat ke svému prospěchu (tomu kdo toto začal využívat tleskám).
Za mě nemá smysl zakazovat a trestat schopnost hrdiny, spíše změnit jeho schopnosti, tak aby byl zase v komunitě přijatelný. Při nejhorším tuto schopnost omezit jen na útočné bb. Problém by to úplně nevyřešilo, ale už nyní se muselo počítat i s tím, že by se musel útok vrátit, jako při drancování chrámů.
Nikdy jsem moc Herakla nerekrutoval, takže jestli jsem tu napsal nějakou nepřesnost, tak se omlouvám
 
hele ja o tom ze se to da ziskat i skrz obranu vedel uz dost dlouho... ale to mas jako bodovani mezi spoluhraci... taky to neni neco uzasne sofistikovaneho na co by nemohl prijit uplne kazdej... ale taky se to driv proste nedelalo... a to same je s heraklem... tady je potreba si uvedomit, ze ty potrebujes zaprve mit zaplou prozirku, protoze jinak je uz ta hodnota dosti znacna kdyz potrebujes skutecne 50 bb na jeden utok misto 25 kdyz mas prozirku, za druhe potrebujes dobrou koordinaci s tim kdo te boduje a taky potrebujes nacasovat surky abys mel za co ty letky delat (kdyz chces delat letky... ja osobne jsem za to nikdy nekouzlil, jen letkoval) takze ve finale ono to heraklovani neni zadarmo, ale dnes kdy mate z kazdeho eventu kikilion prozirek, mate spartsky trenink a treba hrdinu na zlevneni pozemky tak tohle vsechno u me zavazilo abych to zacal praktikovat... jak uz jsem rekl, ja nevim kdo s tim prisel jako prvni ale ja to s @Isildur zacal delat jako jeden z prvnich ale to neznamena ze bych na to "zazracne" prisel v tu dobu... jen uz se to zrazu vyplatilo a mel jsem nekoho s kym jsem to vedel vyborne sesynchronizovat

ADD: na Sinopu prisla hrdinka Anysia, to byl myslim ten posledni kousek do te skladacky diky kteremu jsme to zacali delat... vtipne je ze od te doby je zamknuta (zas spatne nastaveny hrdina... jako kazdy druhy update ktery prijde :D)
 
Naposledy upraveno:

Thasoss

Grepolis tým
Chtělo by to dodat popisek k Heraklovi že se nesmí používat, ne každý hráč čte fórum, tak ani nemusí vědět že je na něm omezení.

Je to něco jako kdyby se zakázalo bodování přes prozírky ale napsalo by se to jen na fórum.
Jak bylo uvedeno v oznámení, s výjimkou opravdu mimořádných úkazů by neměla být žádná sankce udělena bez předchozího upozornění. Hráč se tedy o této změně dozví i prostřednictvím ticketu, který mu případně napíšeme. Věříme, že trestů bude co nejméně (nejlépe žádný). Primárním účelem je opravdu získání vaší zpětné vazby. Nicméně kdybychom nedali jasný zákaz, aby se s touto taktikou nepočítalo, část hráčů by to nedodržela: a tím by vyvíjela tlak na zbytek, kteří by k tomu nakonec museli přejít také, aby si zachovali konkurenceschopnost.
Za mě nemá smysl zakazovat a trestat schopnost hrdiny, spíše změnit jeho schopnosti, tak aby byl zase v komunitě přijatelný.
V tom jsme za jedno, viz úryvek z oznámení:

Bude se Hérakles řešit i dál?​

Vaši zpětnou vazbu nadále předáváme. Pokud tento hrdina narušuje herní rovnováhu, domníváme se, že jediným koncepčním řešením je jeho přepracování, nikoliv pouhý zákaz. V tuto chvíli k tomu ale nemůžeme sdělit bližší informace.
ADD: na Sinopu prisla hrdinka Anysia, to byl myslim ten posledni kousek do te skladacky diky kteremu jsme to zacali delat... vtipne je ze od te doby je zamknuta (zas spatne nastaveny hrdina... jako kazdy druhy update ktery prijde :D)
Anysia má od svého vydání status mimořádného hrdiny. To znamená, že ji je možné získat jen v rámci nějaké události. Mimořádní hrdinové bývají uvolňováni pro najmutí až po delším čase. Jde o standardní proces přidávání nových hrdinů.
 
Ale řešit budeme oboje, jen za jedno bude přísnější trest. :)
Tu sa aj tak dávajú tresty od brucha a za vymyslené veci, pretože:
1. nie je verejný zoznam trestov
2. nie je žiaden spôsob preskúmania ani odvolania sa voči udeleniu trestu (nikde to nefunguje tak že trest posudzuje ten istý človek čo ho pridelil)
3. nefunguje u vás zásada ne bis in idem - za ten istý prehrešok sa tu trestá viacnásobne, pokojne hneď po sebe, čiže aj samotná dĺžka trestov je reálne na úvahe Drachmy, človeka u ktorého izbová teplota násobne prevyšuje inteligenčný kvocient.

Ale je pekné vidieť že tento trend umelých pravidiel, s ktorými sa komunita nemá možnosť vopred oboznámiť (vzhľadom na vágnosť písania obhajovaná "individualitou každého prípadu", wau), tu pokračuje a dokonca sa rozširuje aj na kompletne povolené herné činnosti. V kombinácii s geniálnym nápadom to dať iba na fórum a nezakomponovať to do hry /ani len oznámenie v hre s linkom na fórum nie je poslané, hlavne že blbé súťaže o 1000 zlatiek na FB sa pushujú každú chvíľu/ prajem veľmi veľa šťastia s vymáhaním týchto pravidiel. To ako je v support tíme ochota a obetavosť niektorých ľudí vykompenzovaná absolútnym diletanstvom, zneužívaním právomocí a nepochopením práce s komunitou u iných, je veľmi smutné.

#feedback

/odstraněny vulgarity. T.
 
Naposledy upraveno:
hele ja o tom ze se to da ziskat i skrz obranu vedel uz dost dlouho... ale to mas jako bodovani mezi spoluhraci... taky to neni neco uzasne sofistikovaneho na co by nemohl prijit uplne kazdej... ale taky se to driv proste nedelalo... a to same je s heraklem... tady je potreba si uvedomit, ze ty potrebujes zaprve mit zaplou prozirku, protoze jinak je uz ta hodnota dosti znacna kdyz potrebujes skutecne 50 bb na jeden utok misto 25 kdyz mas prozirku, za druhe potrebujes dobrou koordinaci s tim kdo te boduje a taky potrebujes nacasovat surky abys mel za co ty letky delat (kdyz chces delat letky... ja osobne jsem za to nikdy nekouzlil, jen letkoval) takze ve finale ono to heraklovani neni zadarmo, ale dnes kdy mate z kazdeho eventu kikilion prozirek, mate spartsky trenink a treba hrdinu na zlevneni pozemky tak tohle vsechno u me zavazilo abych to zacal praktikovat... jak uz jsem rekl, ja nevim kdo s tim prisel jako prvni ale ja to s @Isildur zacal delat jako jeden z prvnich ale to neznamena ze bych na to "zazracne" prisel v tu dobu... jen uz se to zrazu vyplatilo a mel jsem nekoho s kym jsem to vedel vyborne sesynchronizovat

ADD: na Sinopu prisla hrdinka Anysia, to byl myslim ten posledni kousek do te skladacky diky kteremu jsme to zacali delat... vtipne je ze od te doby je zamknuta (zas spatne nastaveny hrdina... jako kazdy druhy update ktery prijde :D)
Jasně. Neříkám, že se na to přišlo hned teď a tady. Jen jsem chtěl poukázat na to, jak se to proměnilo za tu krátkou dobu. Ještě loni se bral jako hrdina k ničemu a nyní jsou jeho účinky zase moc silné a zneužívané. Něco to spustit muselo.
 
Nahoru