• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Ný

DeletedUser

Guest
Krásne prežitie Vianočných sviatkov prajú: Rytíři černé vlajky
 

DeletedUser

Guest
Se mi opravdu líbí, jak se mi dostávájí zprávy o praktikách vedení různých aliancí.
Diktatura, příkazy, nadávky, hrozby.

Opravdu krásné. Sice chápu, že něco málo z toho je potřeba pro úspěch, ale lidé zde jsou proto, aby si zahráli a ne aby poslouchali příkazy a byli buzerováni.

Prosba je vyměněna za rozkaz, Ohleduplnost je vyměněna za nadávky a neznalost, neum, lidské chyby jsou odměněni buzerací a případně zničením hry pro daného člověka.
A to vše jen proto, že dva-tři lidé ve vedení neumí prohrávat.Představa, že 2-3 lidé ve vedení, kvůly své neschopnosti buzerují 80 lidí a případně mnoho dalším zničí hru nebo jim ublíží je strašně nádherné.

Všem takovým aliancím, kde se tohle děje (a už vím o 5-ti) přeju hodně štěstí. Ať se to vedení svojí sobeckostí a neschopností solidního jednání zadáví.
 

DeletedUser

Guest
Pravda.
Já už na tomhle světě kvůli tomu prakticky skončil :)
 

DeletedUser

Guest
kdybych si to rozmyslel a chtěl začít na Ný tak vim komu napsat abych byl v ali kde se toto na 100% dít nebude a kde bych si hru užil
 

DeletedUser

Guest
Můžeš se s námi podělit o info :)
Docela by mě to zajímalo.
 

DeletedUser

Guest
kdo znal z epsilonu alianci Gods Warriors tak pár hráčů je i na Ný a můžu říct že sem v ní byl moc spokojenej
 

DeletedUser

Guest
Ztracené ostrovy ale upozorňuji že jen tak někoho cizího mezi sebe nevemou
 

DeletedUser

Guest
Jn z Epsu u Cohortu som ich poznal ale boli moc daleko , zdá sa že práve začali :)
 

DeletedUser

Guest
ani nechtěj vědět kde všude na jakých mořích sem byl a jak sem skončil ikdyž v grepostatu to najdeš
 

DeletedUser9364

Guest
Nevíte jaké spojence má aliance Elite Pirates a aliance Problem?
 

DeletedUser8856

Guest
Nevíte jaké spojence má aliance Elite Pirates a aliance Problem?

Hádej :D :D

Se mi opravdu líbí, jak se mi dostávájí zprávy o praktikách vedení různých aliancí.
Diktatura, příkazy, nadávky, hrozby.

Opravdu krásné. Sice chápu, že něco málo z toho je potřeba pro úspěch, ale lidé zde jsou proto, aby si zahráli a ne aby poslouchali příkazy a byli buzerováni.

Prosba je vyměněna za rozkaz, Ohleduplnost je vyměněna za nadávky a neznalost, neum, lidské chyby jsou odměněni buzerací a případně zničením hry pro daného člověka.
A to vše jen proto, že dva-tři lidé ve vedení neumí prohrávat.Představa, že 2-3 lidé ve vedení, kvůly své neschopnosti buzerují 80 lidí a případně mnoho dalším zničí hru nebo jim ublíží je strašně nádherné.

Všem takovým aliancím, kde se tohle děje (a už vím o 5-ti) přeju hodně štěstí. Ať se to vedení svojí sobeckostí a neschopností solidního jednání zadáví.

Docela by mě zajímalo o jaké ali se jedná. :) Vím že u nás se toto nepraktikuje :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nevíte jaké spojence má aliance Elite Pirates a aliance Problem?

O pirátech nic nevím ale jsem si jistý, že Problem? spojence nemá. Už se spolu mlátíme od listopadu :)

Můžeš se s námi podělit o info :)
Docela by mě to zajímalo.

Zastav se u nás v Olympu. Tady si užiješ opravdu všeho možného jen ne buzerace a nadávání. Jsme ali kde je drtivá většina starších a rozumných hráčů a něco takového mezi sebou nesneseme. Nováčkům klidně popadesáté poradíme že s útokem pozemek po moři se vždy posílají zápalky a po třistasedmdesátédeváté vysvětlíme kde se zapíná milice. O BB kódech ani nemluvím :) U nás si hru užíváme a je to pro nás zábava a ne povinnost.
Je to první aliance kam jsem se vrátil po tom co jsem předal účet a "definitivně" skončil s hraním. Ta parta lidí mi prostě chyběla. Ale to zná asi každý kdo hrál v pohodové alianci, že? :)
 

DeletedUser4790

Guest
Zastav se u nás v Olympu. Tady si užiješ opravdu všeho možného jen ne buzerace a nadávání. Jsme ali kde je drtivá většina starších a rozumných hráčů a něco takového mezi sebou nesneseme. Nováčkům klidně popadesáté poradíme že s útokem pozemek po moři se vždy posílají zápalky a po třistasedmdesátédeváté vysvětlíme kde se zapíná milice. O BB kódech ani nemluvím :) U nás si hru užíváme a je to pro nás zábava a ne povinnost.
Je to první aliance kam jsem se vrátil po tom co jsem předal účet a "definitivně" skončil s hraním. Ta parta lidí mi prostě chyběla. Ale to zná asi každý kdo hrál v pohodové alianci, že? :)

jo poli jen ho poslechni a stav se k nim :)
žádné nadávání
andrebalaz 16.02.2013 17:18
chybí mi 13 bodů a mám ještě problémy s tou evsnou, problém o všem ví tady v tý **** alianci
teda kdyby někdo řekl o své vlastní alianci že je nevhodné slovo tak by asi už letěl a to je sakra člen vaši rady
žádné krysy
New-FakeCZ dne 12.02.13 v 18:51 hod.
hele mam takovej projev ale nechtěl bych aby se to dostalo ven podmínka nebudete na mně útočit
kdyžtak se zeptej o co se bude jednat
jsem z olympu a je to dobrá nabídka dělal bych vám špeha a pak bysem přešel kvám a byly byste tak o dvakrát silnější budete lehce dobívat města od olympu a řeknu vám kdeje tolik podpor ok?
vůbec žádné
andrebalaz
chtějí vám sebrat ty města po dášence, toho cunaska a ještě jednoho, ale nepovede se jim to, nemají už útočnou armu, jsou skoro prázdný a podařilo se jim vyvolat vzpouru v jednom městě a ještě k tomu to řídím já takže se jim to už vůbec nepovede, neposlal jsem ani jeden útok a včera jsem tady skoro nebyl takže útočej úplně na nic jinak jestli něco potřebujete vědět tak se ptejte, už jsem ti psal řže Olymp nemám rád, ale zase nechci aby mě problém jenom využil a pak mě tady nechal chcípnout víš, jo a města evsny nepřeberete, ona pořád hraje, takže vám bude posílat všechny podpory pryč z jejích měst a po přebrání je musí aliance zabetonovat, takže si myslím, že je blbost aby jste se oslabovali, a jestli něco potřebujete vědět tak napiš :))))
prý o tom vaše vedeni ví o všem se přiznal no a jste tak milý že nejen jste ho nechali v alianci ale pořad je radní

"Nováčkům klidně popadesáté poradíme že s útokem pozemek po moři se vždy posílají zápalky"
to budete radit ještě dlouho topi se pravidelně, u nás je to prostý
8.Nikdy nepošlu útok bez doprovodu ohnivek.
poprve vas vynadám, podruhe vypalim všechny přistavy, potřeti vyhodim
no a nikdy jsem nemusel nikoho napominat podruhe :) berte to prosim s nadsazkou samozřejmě že bych nejel na vlastní hráče ale pokud je člověk ignorant a nechape že je to předevšim pro jeho vlastní dobro tak se takovým hráčem ani nema cenu zabyvat
no a samozřejmě se vždy najde nějaký vocas tohle je zrovna čerstvé
screenshot282201301503.jpg


a než budete zase na mě hazet špinu jak jste to dělali poslední tyden tak několik fakt
manželka hráče který měl skrz ni přistup na váš forum se k vám přidala týden před jeho příchodem k nám nikdo se k takovým šupakum jako jste vy nepokoušel nacpat špehy a s krysami já nic nenadělám zprávy jsem jednomu od vás přeposlal a teklo to z new fejka samo aniž bych se vůbec na něco ptal, nikdy na našem foru nebyli udaje o vaše armádě od toho jsou špehy v jeskyních jen občas byla přeposlána nějaká ta vaše diskuze třeba to jak se bavíte o divech nebo se hadate kvůli špehům takže jsme se tu akorát popadali za břicha a snažili se vaši paniku ještě prohloubit když už jste tam měli tolik paranoidních jedinců kteří si třeba domýšleli že o vaši akci na čunase se vědělo a betonovali jsme ho přitom si na vás nafarmil kolem 100 tisíc a jen jednou napsal na forum kdo chce trvalý přísun bodu můžete něco poslat jinak si s těmito šašky poradím sám
a hlavní argument: špehování je strategický prvek hry a informace v každé válce patři k nejdůležitějším zbraním

třeba to tu na chvilku ožije než to modi utnou

PS:
vzkaz od alfika
metodický výslechový manuál pro alianci Olymp aneb jak snadno najít podezřelého :))))

http://youtu.be/PyIT1EO8bKM
a pusinka od celé aliance Problem?
tumblr_mbbzpnNEtS1qm154a.gif
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru