• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Ný

DeletedUser

Guest
když už jsi to upravoval, mohl jsi místo toho nevhodnýho slova dát hvězdičky nebo něco a né ho uplně vymazat "tady v tý *** alianci" takhle to teď vypadá, že andre vlastně nic neřekl a hsTr to tam dal zbytečně...
 

DeletedUser40

Guest
O vulgární příspěvky tu nestojíme. Mohl to upravit sám.
 

DeletedUser

Guest
ten příspěvek je zajímavý i bez "vulgárního slova", jde spíš o obsah celého psaní a stačilo naznačit, fakt je ten, že jsou tu i malý děti a ty jsou kolikrát sprostější než my staří vlčáci :)
 

DeletedUser40

Guest
Ale snad to jsou jen výjimky, takhle bychom zkazili i ten zbytek. :)
 

DeletedUser9695

Guest
"Nováčkům klidně popadesáté poradíme že s útokem pozemek po moři se vždy posílají zápalky"
to budete radit ještě dlouho topi se pravidelně, u nás je to prostý
8.Nikdy nepošlu útok bez doprovodu ohnivek.

velice zajimave:

"8.Nikdy nepošlu útok bez doprovodu ohnivek."

sice možná fakt, že je nepošleš bez doprovodu, ale ruku na srdce - poslat tak malo s kolonkou? :)))) Chlape, polis hraju necely 3 měsíce ale vím, že když už, tak pořádně. Co myslíš? :p
hah.jpg
 

DeletedUser4790

Guest
co je na tom? neutopil jsem se ani nic jen ti dorazilo vic pozemky a ještě ten den jsem ti to město vzal pokud si vzpominaš :)
 

DeletedUser9695

Guest
To sice ano ale jakym zpusobem ;-) ale ne je to hra ja to beru :) btw jen tak FYI - asi o 2 Min pozdeji prijely me birky :( skoda, mohlo to byt zazivnejsi :)
 

DeletedUser4790

Guest
hlavně že o dalšich 20 min jela další kolka a před ni o par sek další full útok a přes 200ol a podpory jsem viděl 20 min po te druhe kolce tak jestli si to nepleteš :) nema cenu se asi o tomhle bavit kromě toho že jsem to podcenil a nepovedlo se mi vyvolat ještě den před tim jsem nic nezvoral
 

DeletedUser

Guest
tak newim, nepřipadám si, že bych měl menší moudí, že jsem utopil pár kolek, taky si nemíním kupovat SUV, před jméno si akademickej titul taky nepíšu, kolik vypiju piva nevykládám už sakra dlouho, že by na tom nezáleželo? podstatný je výsledek a ne cesta - na zkoušky na vysoké jsem zvysoka kašlal, E jako excelent a jde se dál, bylo moje heslo, sranda byla u státnic, kde šprti odcházeli s éčkama a já měl vše za A, ergo když má někdo radost, že mi sejmul kolku, tak ať se raduje, pošlu mu klidně další
 

DeletedUser

Guest
hstr, prosím tě přestaň už s tím vyhrožováním, že někoho necháš vyhodit ze hry nebo rozebrat vlastními hráči, přestaň už používat veřejné forum ke zvednutí své oblíbenosti, že umíš vyhrožovat hezky to už ví pár hráčů z tohohle světa, chováš se jako kdyby jsi tu hru založil a byl pánem světa Ný, ale bohužel nejsi, začni bojovat normálně a nevymejšlej pořád jenom co na koho hodit, přestaň zveřejňovat věci, které veřejně ubližují lidem, přestaň mi psát zprávy o tom jak mě necháš vyhodit ze hry a jak jsem ti ulehčil tvé rozhodnutí, nejsi pánem tvorstva, to si uvědom, jestli mě chceš dostat ven za pár sprostých slov tak mohu kdykoliv udělat to ssamé, což se mi zdá jako nesmysl, co kdyby jsi mě radši dostal ven tak, že mi sebereš všechny města, bez vyhrožování mě a nebo jiným našim hráčům, dáme boj hodný této hře a je to ne :))
 

DeletedUser4388

Guest
Budeš sa musieť opýtať priamo majiteľa tých stránok.Sú to stránky tretej osoby, čiže ich vlastníkom nie je Innogames, preto na tvoj dotaz nevieme fundovane odpovedať.
 

DeletedUser

Guest
zdravím tak, jak se nám tady válčí ? Brzy nastane čas divů .
Opět vytáhnu první alianci Olymp a hráče nauticat ( znám od lidožroutů), jejích prvního hráče, celkově 14 pozice Vulkanek.
No a co vy mi zde povíte ?
 

DeletedUser

Guest
koukám, že se zde mlčí, do výstavby divu chybí jeden měsíc, tak co, jak se těšíte na klikání ?
zajímá mne, jak to dopadne, bude se více stavět, nebo bořit ?
 

Thasoss

Grepolis tým
Vzhledem k tomu, co se stalo na Kappě s Argejcema, si už nebudu v životě jist, že aliance s jasnou převahou má 100% šanci na vítězství ;) Proto toto psát, to je fakt unáhlený závěr.
 

DeletedUser9818

Guest
jo to je pravda, ale vzhledem k tomu, ze jsem spolu vydrzeli celej svet tak se snad proboha nerozpadnem:)
 

DeletedUser

Guest
to nikdo netvrdí, ani GW se na epsilonu nerozpadla, avšak jeden hráč u divu se rozhodl skončit, smazal účet a bylo veselo, rychlá přebíráčka a někdo nám tam vklouzl
 
Nahoru