• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Ný

Thasoss

Grepolis tým
Khán-zajeď, ale né teď-neměl by tě kdo obsloužit, za dnešní odpoledne a včerejší večer mi poumíralo v obraně asi 500 vojáků :D
 

DeletedUser

Guest
To mám podobný,ale v útoku,takže bys zatím neměl koho obsluhovat :D
 

Thasoss

Grepolis tým
Ale co tak vím, moc od společenství Smečky lidí neútočí... k nám jezdí hlavně wilt13 a to je pocuc bránit, celkem silně dokáže skrouhnout obranu téměř na nulu.
 

DeletedUser

Guest
to je fakt dobrý jeden den se tu povídalo a teď je tu zase mrtvo :?
 

DeletedUser

Guest
Tak to tu zkusím oživit :)
Co zatím říkáte na aliance a co si o nich myslíte? O kterých už víte že jsou dobré?
Já osobně si myslím že jsou dobré aliance: Elite Pirates,xXUndeadXx, možná Ztracená legie nwm s tou jsem neměl co dočinění. Možná jsou další dobré aliance ale o žádné další nevím. Samozřejmě že některé se jenom rozjíždějí to se pak ukáže ale zatím asi jenom tyto :)
 

DeletedUser

Guest
Jo ti možná taky ale u nich jich útočí málo. Elite Pirates jsou lepší :)
 

DeletedUser7037

Guest
no čistě jen dotázek kolik lidí z epsilonu tu hraje ? potkal jsem nějake lidi z gw ale jinak prozatím nic :§)
 

DeletedUser8374

Guest
Zdravim Thasoss, rad ctu, ze nejsem uplna lama :D anebo jsem? Ps: a mne si pozvanku neposlal, to ti nezapomenu :D
Z epsilonu puvodem pochazim taky, aliance LW
 

DeletedUser

Guest
I v nejlepší alianci světa jsou noobové :D
oddACxZ4ucPJ-s6QPfJP.png
 

DeletedUser

Guest
Tak mě napadl vtip o aktuálním dění ve světě Ný.
Ruskou ruletu zná každej, v revolveru je jeden náboj, jestili budeš mít štěstí ten náboj dostane někdo z ostatních hráčů.
Argejská ruleta je podobná, akorát se hraje o to, kterou alianci rozdrtí příště, jedna společná akce Argejců, jedna ali K.O.
Na koho padne hněv Argejců příště?

P.S. Kdo nechápe, tak naše Argejská legie v posledních týdnech uspořádala 2 společné akce.
1.proti MONSTER - MONARCHY II.
2.proti Ztracené legii
a pár dnů po každé z těchto akcí se daná aliance rozpadla.


Kdo si zahraje??? :)
 

DeletedUser

Guest
Zkuste to proti Elite Pirates :) Vím že spolu máte DoN nebo spojko, ale bylo by dobré kdyby si první dvě aliance vyhlásili válkku :D
 

DeletedUser

Guest
Koukám, že jsi usnul (a pěkně dávno) a probudil ses až teď, tak spi dál.
 
Nahoru