• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Ný

Thasoss

Grepolis tým
Khán-zajeď, ale né teď-neměl by tě kdo obsloužit, za dnešní odpoledne a včerejší večer mi poumíralo v obraně asi 500 vojáků :D
 

DeletedUser

Guest
To mám podobný,ale v útoku,takže bys zatím neměl koho obsluhovat :D
 

Thasoss

Grepolis tým
Ale co tak vím, moc od společenství Smečky lidí neútočí... k nám jezdí hlavně wilt13 a to je pocuc bránit, celkem silně dokáže skrouhnout obranu téměř na nulu.
 

DeletedUser

Guest
to je fakt dobrý jeden den se tu povídalo a teď je tu zase mrtvo :?
 

DeletedUser

Guest
Tak to tu zkusím oživit :)
Co zatím říkáte na aliance a co si o nich myslíte? O kterých už víte že jsou dobré?
Já osobně si myslím že jsou dobré aliance: Elite Pirates,xXUndeadXx, možná Ztracená legie nwm s tou jsem neměl co dočinění. Možná jsou další dobré aliance ale o žádné další nevím. Samozřejmě že některé se jenom rozjíždějí to se pak ukáže ale zatím asi jenom tyto :)
 

DeletedUser

Guest
Jo ti možná taky ale u nich jich útočí málo. Elite Pirates jsou lepší :)
 

DeletedUser7037

Guest
no čistě jen dotázek kolik lidí z epsilonu tu hraje ? potkal jsem nějake lidi z gw ale jinak prozatím nic :§)
 

DeletedUser8374

Guest
Zdravim Thasoss, rad ctu, ze nejsem uplna lama :D anebo jsem? Ps: a mne si pozvanku neposlal, to ti nezapomenu :D
Z epsilonu puvodem pochazim taky, aliance LW
 

DeletedUser

Guest
I v nejlepší alianci světa jsou noobové :D
oddACxZ4ucPJ-s6QPfJP.png
 

DeletedUser

Guest
Tak mě napadl vtip o aktuálním dění ve světě Ný.
Ruskou ruletu zná každej, v revolveru je jeden náboj, jestili budeš mít štěstí ten náboj dostane někdo z ostatních hráčů.
Argejská ruleta je podobná, akorát se hraje o to, kterou alianci rozdrtí příště, jedna společná akce Argejců, jedna ali K.O.
Na koho padne hněv Argejců příště?

P.S. Kdo nechápe, tak naše Argejská legie v posledních týdnech uspořádala 2 společné akce.
1.proti MONSTER - MONARCHY II.
2.proti Ztracené legii
a pár dnů po každé z těchto akcí se daná aliance rozpadla.


Kdo si zahraje??? :)
 

DeletedUser

Guest
Zkuste to proti Elite Pirates :) Vím že spolu máte DoN nebo spojko, ale bylo by dobré kdyby si první dvě aliance vyhlásili válkku :D
 

DeletedUser

Guest
Koukám, že jsi usnul (a pěkně dávno) a probudil ses až teď, tak spi dál.
 
Nahoru