• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Ný

DeletedUser9818

Guest
pirati koncil vsichni najednou, takze hodili dovcu, aby se mesta ke prevzeti rozlozila n adelsi cas, a protoze uz nemeli kb tak jim rekli at nahodi dovci
 

DeletedUser10058

Guest
důležitá je souhra hráčů a ta je mnohem větší v menších aliancích než v narychlo složených obr aliancích kde se pak hádají kdo je lepší a tyhle aliance míří k rozpadu.příkladů z jiných světů znám dost.ty už si lorde jak mluvíš vyhrál,ale ještě není divům konec.
 

DeletedUser

Guest
neumím si představit spolupráci více alianci, nedej bůh složených, přeskládaných kvůli divů, hráči si nemají co říct a chybí zápal
 

DeletedUser4790

Guest
koukám, že se zde mlčí, do výstavby divu chybí jeden měsíc, tak co, jak se těšíte na klikání ?
zajímá mne, jak to dopadne, bude se více stavět, nebo bořit ?
začnou už tenhle týden vlastně by se součet naplnil dnes ale snižil jsem to o 4M viděl bych to tak na středu jinak divy jsou hrozná kravina
 

DeletedUser

Guest
esteticky dobrý, jen nákladný, po poslání surovin už není z čeho rekrutovat :(
 
ale je pořád z čeho rekrutovat... pokud ráno máš plný statky a pošleš 15 000 surek, který ti jedou kdovíjak dlouho, tak z zbytku můžeš klidně rekrutovat či dokonce hodit akademii. pokud nemáš div kousek od ostrova, tak na něj posíláš většinou jenom dvakrát denně, víckrát, pokud nejsi nepřetržitě online to prostě nestihneš... mně na kappě vyšly divy na období léčení urazu a točila jsem kupce i pětkrát denně. no větší vopruz jsem nezažila... to už je fakt jenom pro silný povahy a dokáže to spolehlivě otrávit...
 

DeletedUser

Guest
trochu se to usnadnilo, když jde ted kliknout na surovinu a ne počítat kolik můžu převézt
 

DeletedUser10159

Guest
já jsem začal hrát svět ný tak aby mě tam už nedobily
 

DeletedUser7868

Guest
Aby nedošlo k omylům jako u hráčky Ritaben, tak chci zde jen krátce napsat že končím se hrou a to minimálně na půl roku. Odjíždím pracovně mimo naší republiku a hrát a vést alianci přes mobil nelze.

Nechtěl jsem opouštět alianci dokud to nedotáhla v divech do vítězného konce. Vítězství jsme s přehledem získali a na dohrání tohoto světa už mě nebudou potřebovat.

Tímto zdravím všechny své známé i protivníky a přeji všem hodně štěstí do života a do hry jen samé úspěchy jak jako hráči za sebe tak aliancím pod kterou budou hrát.



/Příspěvek přesunut do Diskuze světa Ný z Novinek.
Thasoss
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9364

Guest
Přesně tak, byly postaveny divy a tím svět pomale upadá.
 

DeletedUser10333

Guest
Asi protože už byly postaveny divy.

kdo tuhle hru hraje aby postavil divy a skončil je u mě domečkář.....postrádám informace o zničení divu Legie rytířů a Olympu ??..To hráči těchto aliancí nemají potřebu se pochlubit ? Asi ne :grepolis:grepolis:)....důležité je stavět a podstata hry uniká ... ale každému co jeho jest :DD
 

DeletedUser4790

Guest
opět se mi doneslo info

včerejší úspěšná akce #Problemu na Olymp přinesla zničení bojové morálky Olympu a vedla k odchodu jejich top hráče důchodce z aliance :DD

děkuji za informaci a vyjádřete se diskutujte tady
kdo tě tim zásobuje by mě zajímalo když to ani akce nebyla taky by už stalo za zmínku říct že Gubi z triády sestřelil legii sochu už to je pomalu týden snad
a duchodce je mimochodem už zpátky :D


/Příspěvek přesunut, v Novinkách Ný není žádoucí - pletl by se mezi informace. ;)
Děkuji za pochopení, Thasoss
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4790

Guest
tak si tomu thasi mohl přidat citaci na lio nebo to nechat na ní aby to pak smazala sama když tomu vláknu šefuje
si to pak smazni stejně je to ted doublepost
 
Nahoru