• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Ný

DeletedUser

Guest
no nikdy nevíš, kdo si všimne měst duchů a pojede i z dálky, než přeberete celý ostrov už tam je .
Dej mi BB kod, kde chcete stavět divy, podívám se zda se tam dle mého názoru nedá v klouznout :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Když je aliance schopná, jen těžko tam někdo vklouzne... stačí ta města mít pod kontrolou, než tam sedne kolda ali.
 

DeletedUser9818

Guest
salupos myslis, ze prozradim clenovi nepratelske aliance, kde budem stavet divy:)
 

DeletedUser

Guest
aliance může být schopná, ale pokud máš deset měst duchů u divu po hráči z aliance a není dost KB na město, tak nemáš, jak přebírat byť ty města defneš, může ti do jednoho někdo vlézt

salupos myslis, ze prozradim clenovi nepratelske aliance, kde budem stavet divy:)

já nemyslím, já se ptám, řekneš ? ne žertuji :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Na Ný jsou velcí hráči, takže sehnat 10 volných KB není problém a udělat beton též ne :) jen jelikož je vzpoura, musí se to pořádně hlídat deffkou a nepřipustit, aby tam prorazila kolona.
 

DeletedUser9818

Guest
a hlavne to mame rozvrzeny tak aby tam nebyl hrac treba s 6 mestama, prave pro tento pripad
 

DeletedUser

Guest
a co stěhování hráčů, mám dojem, že nám na světě vznikla nová aliance, ale staré tváře, zdá se že LoD a RCV se nějak pojí. :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Ono celkově je to tam jiné... mohl by mi někdo říci, kdo a kdy a pod jakou ali se s kým spojil? :hmm Klidně stručně, nicméně Ný se mi zdá kompletně zpřeházené.
 

DeletedUser

Guest
no útočili jsme i přes několik moří a brali města, popřípadě se hráči přestěhují a než se rozkoukáte jsme u vás
 

DeletedUser9818

Guest
no jak tak koukam na zadosti o podpory tak mate u nas par vzpour, asi budete nejvetsi hrozba:-/
 

DeletedUser9818

Guest
no ja se nebojim :), takovyhle pratelsky otukavani je jeste dobry pruser byl kdyz na nas udelali akci shodou okolnosti EP a problem....4 stranky podpor
 

DeletedUser

Guest
EP je kdo ve zkratkách se nevyznám ?
neboj i my dokážeme někoho otravovat i pár týdnů nonstop :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Pokud je ali schopná, tak je dobré mít široké spektrum nepřátel, ale je problém, když si vzpomenou všichni najednou :D :D
 

DeletedUser9818

Guest
to si nemyslim, ze by bylo dobre mit hodne nepratel, protoze potom se taky muze stat, ze se domluvi a to je potom neubranitelny
 

DeletedUser9818

Guest
presne tak, jak se rozpadli EP tak tu byla par dni desna nuda:)
 

DeletedUser

Guest
já jim vlezla na ostrov, založila kukačku, udělala, menší armádu a že po zemi útok, koukám na koho, samý Nepál hráč přesně nevím, jak se jmenuje a on má furt dovolenou :)
 
Nahoru