• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Ný

DeletedUser40

Guest
Zde můžete diskutovat o všem, co se týká světa Ný. Povídejte, přehánějte, ale dodržujte, prosím, pravidla fóra.

Příjemnou diskuzi Vám přeje Váš Grepolis tým.
 

Thasoss

Grepolis tým
Koukám diskuze o Ný nám nějak nejede... kupodivu tu nejsou ani žádní na support nazlobení hráči :D Tož není žádný Grepolisák ze světa Ný registrován na fórum hry? Doufám, že nebude na světě Ný jediná bojová aliance *Smečka* a Elite pirates, Argejské království...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Jsem si jistej,že minimálně Argejské království,je taky bojovně založená aliance.
 

Thasoss

Grepolis tým
No vidíš ;) ty jsem úplně pozapomněl. Nebezpečí ale hrozí jen od pár hráčů z těchto aliancí, u zbytku nevím (např. Smečka-těch se není důvod bát, i když jsou všude okolo nás), ale s jejich pomocí epické bitvy asi nebudou :)
 

DeletedUser

Guest
taky jsou bojově založení Thrákové je jich sice málo ale...
 

DeletedUser6162

Guest
Co Řecké království? Je dobrá aliance, hlavně přehledné fórum - 10.10.2012 plánuji změnu ve fóru a pravidel.
 

DeletedUser231

Guest
Pepkasi Pepkasi :) Co ti na to říct.? Snad nic více než že sebechvála smrdí :p Ale třeba to dotáhnete dost daleko, co já vím :) A přeju to ;)

No, a přináším novinky ohledně aliance, která si až zbytečně pochroumala reputaci. Ano, mluvím o alianci Bojovníci Pyriflegethonu. Dnes ji rozpouštím protože s tím, co se stalo se nedá pokračovat s čistým jménem, bohužel...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jak se to stalo? Vždyť ze začátku byla první a teď se nějak propadá proč?
 

DeletedUser231

Guest
Co se stalo? Jednoduše Zakladatelé jednali za zády Rady - potom jednání o spojenectví s aliancí vyplulo na povrch, že se kuly pikle proti aktuálním spojencům (Smečka) a pak už to dostalo rychlí spád... Lidé začali odcházet znechuceni a ani se jim nedivím...

Momentálně by nějaká ali bodla :)

PS: 900 příspěvek! juhůů :D
 

Thasoss

Grepolis tým
Nejsem proti, ale ta dálka... já to k Rebelovi mám 10h pomalou transportkou a 5h birkou... jak daleko ty?
 

DeletedUser

Guest
já to mám birkou 3:55 hodiny a trasportkou 7:17 hodin to se ještě dá ale potom by si u nás nebo my u něj mohli udělat město
 

DeletedUser231

Guest
Ničemu se nebráním ale aby pro vás nebyl zátěží.. Musíme to brát s ohledem na strategii ;)
 

Thasoss

Grepolis tým
Musíš vědět sám... pro nás není přítěž žádný hráč, kterého u sebe máme, akorát ti vzdálenější se hold budou muset přisunout.
 

DeletedUser

Guest
přisunutí bude hračka za nějakou dobu budeme mít vyzkoumanou vzpouru ;)
 

DeletedUser231

Guest
Ty jsi Führer (Vůdce) :D Ty řekni "Ano chceme tě ale budeš se muset snažit" nebo "Ne, možná později, aktuálně to není vhodné" ;)
 

Thasoss

Grepolis tým
Pozvánku jsem poslal :) pokud máš zájem, tak jí přijmi. Jinak, za mě ta 1. možnost i s tím, jak jsem psal-bude fakt nutný přesun (ne hned samozřejmě) :( Naštěstí to není zas až taková dálka, jako u Foxytekk :( Tu systém přiřadil na konec světa
 

DeletedUser

Guest
No vidíš ;) ty jsem úplně pozapomněl. Nebezpečí ale hrozí jen od pár hráčů z těchto aliancí, u zbytku nevím (např. Smečka-těch se není důvod bát, i když jsou všude okolo nás), ale s jejich pomocí epické bitvy asi nebudou :)

A co kdybych si k tobě zajel na oběd? :D
 
Nahoru