• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Pí

DeletedUser

Guest
Pokud někdo něco nahlásí, dotyčný, kdo si tento ticket vezme na starost, to musí prověřit... ignorace by také asi nebyla zrovna vhodný způsob jak to řešit. A pokud daný nahlášený přečin je opravdu mimo vhodnou míru, supportér zasáhne. Tolerance tu je, jak už Albinus psal - v drtivé většině případů (tedy často ty případy z nevědomosti) jsou vyřešeny bez trestu a hráč je pouze obeznámen. A ta benevolentnost Support týmu není jen v případě nevhodných názvů měst. ;)

Víc to fakt nemá cenu řešit. Je to to samé dokolečka.

Jak říkám, kdyby to tak bylo, řekl bych si zaplať pánbůh za ty dary. Bohužel není. Tady se napřed banuje až pak se ptá.

tak buďme tolerantní vůči dětem a starším hráčům, kterým to může vadit, jinak nemělo být to to téma směřováno jinam pokud vůbec má cenu to dál řešit,

Mě zas vadí třeba děti ve hře? Tak co s tím budeme dělat? Hm?
 

DeletedUser

Guest
Rovnou je diskriminovali? Nemyslíš vážně... :)

Svým absurdním příspěvkem jsem chtěl poukázat na absurditu toho, nač jsem reagoval. Prostě, že někomu se něco nelíbí přece není ještě důvodem, aby za to byli lidi banováni. Vždycky se najde někdo, komu se něco nebude líbit a koho bude něco urážet nebo se ho to bude dotýkat. Zabanujete všechny?
 

DeletedUser

Guest
opravdu vás baví tahle debata ? to v životě nemáte nic zajímavé než řešení názvu města, jak smutné :(
místo života, hry na odreagování , řešit název města a domnělou křivdu, že to je, nebo není tak. Jaká to nespravedlnost.
 

DeletedUser

Guest
Já zvládám víc věcí najednou, nemějte strach. Řešit křivdy způsobené supportem, hrát grepolis pro odreagování a i další věci :p
 

DeletedUser10513

Guest
Ahoj :)
Včera jsem udělal 94 000 utočných bitevních bodů. Hledal jsem v top 20 aliancí, a nikdo neudělal víc. Mohu vědět proč jsem nedostal ocenění za útočníka dne?
 

Thasoss

Grepolis tým
Ahoj, jde o počty, ne o body. :) Možná má placku útočníka dne alinkas od nás. ;) Ta má něco přes 60k bodů za včerejšek a pokud střílela hlavně pozemku a ty hlavně lodě, tak by to bylo jasné. Např. 8 šermů převýší 1 birku, ač co do bodů je to stejné, ale do co do počtu už ne.

E: Nebo co koukám, mohl to být také s klidem Mandee od vás, koukni mu na profil, jestli nemá pro spoluhráče odkrytá ocenění, včetně útočníka dne. :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser10513

Guest
Jojo má jí Mandee. To je v tom případě docela hloupé když mám téměř o 30 000 bodů více a dostane jí on.
Mělo by to býti stejné ať je to pozemka nebo lodě. :)
Příště budu muset holt udělat těch bodů víc. Aspon 150 000.
 

Thasoss

Grepolis tým
Už aby... :) Ač na divy nadávám (protože jak se do toho člověk snaží dávat všechno při posílání, tak je to vysilující...), tak se musím přiznat, že se na ně po snad roce a půl, kdy jsem je stavěl naposledy, docela těším.
 

DeletedUser

Guest
Já je budu stavět prvně, tak jsem na to zvědav :)

Hlavně jsem zvědav, jestli jich ELEMENT postaví všech sedm nebo ne :)
 

DeletedUser

Guest
Pane HLAVNÍ MODERÁTORE, neměl by jste zase změnit ali-NOE Vám šlape na paty, a ty jsi přeborník vě výběru aliancí:) Co kdyby se to nepovedlo a ty jsi NEVYHRÁL?:) Zamysli se nad tím:) Jinak k tvé TRAPNÉ narážce na moji dovolenou-řeknu ti to takhle-mezitím co ty jsi si stříkal do textilu, a zvracel tady nesmysly, já se koupal v Egyptě-tak už víš proč jsem měl dovolenou a nevím kdo byl na tom lépe-jestli ty tady s marným dobýváním mých měst a nebo já v Egyptě:):) Jistě pochopíš, že tohle mělo pro mě větší význam, než tady koukat na tvoje útoky s 10 vojáčkama:) Zamysli se jestli zase nepřehodíš trenky, začíná přihořívat:) Nikdo ti to nebude mít za zlé, všichni vědí co umíš, takže směle do toho UDATNÝ BOJOVNÍKU:) ČÁÁUU pane hnědý trenky:)
 

DeletedUser

Guest
Zdravím,
když to tady tak čtu tak se ani ničemu nedivím,jen věřím že majtelé této hry z německa konečně udělá ty správné kroky a vyhází vás ze suportu ty co tuto hru kazí nesprávnými postrání hráčů jako jste zde mohli několikrát predvést.

A jako důkaz už je jen bloknutí hráče na 24hod. s dovolením na nej útočit ten den jak začínali divi.Ani nejde o jeho bloknutí ale to že vám napíše a vy nejste schopni mu vysvětlit proč tak bylo učiněno mluvý za vše.

Prostě když jsem začínal byl tu pořádek těd si vy ze suportu co hraje snámi na světě pomáháte tím že máte možnost blokovat hráče což je proti pravidlům grepolisu a na víc zneužití pravomoce tím že patříte do suport týmu který potřebuje od vás pročistit
 

Thasoss

Grepolis tým
Pane HLAVNÍ MODERÁTORE...
Hele, já slyšel jiný důvod pro tvou dovolenou... :) Ne že bych měl u vás špeha, ale občas si pár lidí zanadává na svou alianci...
Pozn. 10 vojáčkům se říká průzkum a já si rád udržuji přehled o tom, co se děje na mém (dříve vašem) ostrově. Jináč, začneš už aspoň trošičku hrát? Aspoň to. Po mně chceš bůhví co, ale sám nečinně přihlížíš tomu, jak vám jde aliance do víme kam.

*NOE* zatím na paty nešlape, možná k tomu dojde, co čert ví... oni plní, my už x hodin stavíme.

orroZ: Den před divy jsem se nudil, takže jsem projel několik set hráčů a případné vulgarismy či nevhodnosti v profilech či názvech měst jsem hlásil... Chlif (toho mám dokonce oscreenovaného), cartman-xx... :) Nějaký problém? Nahlašovat můžeš taky, ona by to měla být přímo hráčská povinnost vše nekalé hlásit na Support. ;) Kdo tak nečiní, tudíž s těmihle lidmi drží, tak ať aspoň neosočuje.
Mimochodem, Support nikdy nikomu nepodává informaci o tom, proč kdo byl zabanován. Není se tedy čemu divit, že ti nebylo sděleno, proč byl ten či ten zabanován.

Damianus: Až já budu chtít do aliance, která má spojitost s juraškem, můžete se vy rozhodovat, zda mě vezmete. Takže nepředbíhat. :D
 

DeletedUser

Guest
To jsi hodně zaspal, ne? Jurašek už u nás není hoooooodně dávno. :p
 

DeletedUser

Guest
To máš pravdu, věrní tam jsou - sobě navzájem, v dobrém i zlém. To v Alibabě/Elementu neznáte, co? :D
 
Nahoru