• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Pí

Thasoss

Grepolis tým
Krom dvou hráčů kotas a kizi přešli všichni aktivní. ;) Sestavil se seznam, ten se odklepnul vedením ELE a hotovo. Opravdu nebudu někomu vymlouvat, že jsme se nebáli, spíš šlo o to, že takhle nemělo cenu dál hrát - bez cíle. Prostě se přihlásit, čekat na nepřítele, utápět mu kolonky... a vlastně proč? Proč to bránit, když za mnou nejsou města mé ali, ale cizí? :) Takže buď konec, nebo přejití. A kdybychom skončili, stejně by se plivalo, že jsme srabi, tak proč si rovnou ještě nezahrát. :D
 

DeletedUser

Guest
Mě se ospravedlňovat nemusíš. Už jsi tu své důvody psal nesčetněkrát. Každý si na to jistě názor udělal. Ty tomu říkáš pragmatický přestup. Jiní tomu říkají zbabělý útěk. Co se stalo, stalo se. Teď už se na tom nic nezmění.

Víš, je to celé o prioritách. Pro někoho je nejdůležitější vyhrát za každou cenu. A kvůli tomu je schopen se spřáhnout i s úhlavním nepřítelem. Já dávám přednost jiným hodnotám.

V každém případě, i když se mi některé praktiky Elementu a to, jak taky dokázali své původní záměry otočit o 180 stupňů, nelíbí, je úctyhodné, jak jste se do toho pustili s vervou s cílem postavit všech sedm divů. Jedete, jak draci, to se vám musí nechat. V každém případě vám to nedáme zadarmo a uděláme, co je v našich silách, abychom vám dosažení tohoto cíle ideálně zhatili nebo aspoň co nejvíc ztížili :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Placku vítěze už mám, jestli jí budu mít znovu, na tom mi fakt nesejde. Jde o kolektiv... i když přiznávám, že na opáčko divů jsem se těšil, potřebuji si stavbu divů připomenout... nejen samotné principy, ale i to, jak se lidi semknou... jak se proberou i ti, kteří se celou dobu jevili, že pro nic nehnou prstem. Krása tohle sledovat.
Toho, že to od vás nebudeme mít zadarmo, jsme si už u nás všimli. Proto jsem i u toho šlapání na paty psal zatím... a snad to u zatím zůstane do konce divů. Já vím, u vás se doufá v opak.
 

DeletedUser

Guest
No pro placku vítěze to evidentně neděláte, když jste se pustili do všech sedmi najednou. :p

Tak víš jak, naděje umírá poslední :D
 

DeletedUser

Guest
Placku vítěze už mám, jestli jí budu mít znovu, na tom mi fakt nesejde. Jde o kolektiv... i když přiznávám, že na opáčko divů jsem se těšil, potřebuji si stavbu divů připomenout... nejen samotné principy, ale i to, jak se lidi semknou... jak se proberou i ti, kteří se celou dobu jevili, že pro nic nehnou prstem. Krása tohle sledovat.
Toho, že to od vás nebudeme mít zadarmo, jsme si už u nás všimli. Proto jsem i u toho šlapání na paty psal zatím... a snad to u zatím zůstane do konce divů. Já vím, u vás se doufá v opak.

Ty jsi prave ten co by mel sam ze suportu odejit uz jen to ze si myslis ze hraci jsou bl.. jako ty ze kdyz je zabanujou jen aby ty jsi mel korunku,vsichni na hre vime od kud vitr vane ty a ten albinus jste ty pravy.

Tesim se az stimto hmyzem v ceskym suportu neco majtele inno neco udelaj a bude se dat spolehnout na suport jako drive
 

Thasoss

Grepolis tým
Jenže já nejsem v Supportu. :) Jestli někdo (ne)bude potrestán, to mohu ovlivnit stejně jako každý jiný hráč... jen nahlásit, nic víc, nic míň. :D
ze si myslis ze hraci jsou bl..
A tohle jsem raději nečetl... nemám sebemenší zájem o to, aby mi nervy lítaly po celý místnosti.
 

DeletedUser

Guest
Čti co z té zprávy jen chceš
Prostě jsi lůza hry co zrovna o den co začínaj divi nahlásíš soupeře a věděl jsi o nich celou dobu co tento svět běží,prostě jsi se bál aby jsi dostal korunku.

Už aby ten suport pročistili od takových jako tam jsou a i stebou
 

Thasoss

Grepolis tým
Je můj problém, že se někdo chová jak... raději ani nebudu říkat co? Opravdu sem mám dávat screen toho tvého spoluhráče? :)
Jakmile si něčeho všimnu, hlásím to... a že jsem si toho všiml den před divy, když jsem ani na úplných 100% nemohl vědět, že v ten den propuknou, to už je věc jiná. A je opravdu směšné si myslet, že si takhle odklízím "konkurenci", která mi ve skutečnosti nijak nekonkuruje, protože je ode mě nějakých půl dne i tou blbou birémou! ;) A divy nemá šanci ovlivnit natolik, aby ELEMENT Čarodějové přetlačili.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
a že jsem si toho všiml den před divy, když jsem ani na úplných 100% nemohl vědět, že v ten den propuknou, to už je věc jiná.

Ale Thasossi, tohle je dost ubohá výmluva i na tebe. :p Nemusíš tady předstírat, že to byla pouhá "náhoda". Prostě projíždět nepřátelské profily, abys na nich našel něco, co se dá nabonzovat, den před divy, je ubohost. :-/
 

Thasoss

Grepolis tým
Toho 8.5. jsem měl fakt hodně času... co bys dělal ty s 18 hodinami? :D Když nemáš absolutně nic na práci.
Navíc, všichni snad víme, jak se závadný profily řeší... hráč dostane permanentní blokaci, poté Support čeká, jak se k tomu dotyčný vyjádří a jestli se omluví a slíbí odmázání těch věcí... takže může být v pohodě během chvíle po všem. Profil smazán, účet odblokován. A všechny tři strany spokojené.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Co bych dělal s 18 hodinami? No určitě bych záměrně nevyhledával, co se dá nabonzovat. Třeba bych klikal surky, dodělával městečka, armu, psal nějaké slinty na fórum, zkrátka cokoli jiného, než se snažit co nejvíc poškodit potenciální soupeře v tak kritické chvíli, jako je start divů.

To, jak se tak zvané "závadné profily" řeší, je fuk. Nemusely by se řešit, kdybys je účelově nenaprášil v ten "pravý okamžik". ;)
 

Thasoss

Grepolis tým
Městečka jsem měl dodělané, armu taky... dva dni před divy je pravý okamžik? :) Nemusely by se řešit, nemusely by se prášit, kdyby vůbec nebyly. :p
 

DeletedUser

Guest
no koukám, že máš více obdivovatelů:):):) joo HNĚDÝ TRENKY jsou oblíbenější čím dál víc:) Je mi jedno co jsi slyšel nebo neslyšel když jsem se válel u moře, jen se směju tvým žvástům-bohužel s nima možná okouzluješ své herní ego, pro ostatní si záprdek jak koukám:) No neměnil bych s tebou ani náhodou:):)

Paně hnědý trenky-užijte si korunku-udělal jsi pro ni opravdu maximu-od zrady spoluhráčů až řešení případné hrozby přes suport. Jsem moc rád, že se tady přidali i další hráči, je vidět, že jsi MOC OBLÍBENÝ:):) bud zdráv záprdku:)
 

Thasoss

Grepolis tým
Jednem se nelibi, ze dostavaji na zadek a aliance se jim droli (pritom prebehlici, kteri jsou na jejich strane jim vuuubec nevadi), druhym zase ze nahlasuji prasata. :D :D Neni muj problem, ze vam vadi, ze nejsem ouca, co dela vse pro to, aby se zavdecila ostatnim a nedejboze mela nepritele. Takze nepritele bych mel... budu mit nekdy i rivala? :)

Xichte, 10 dni ses koupal v Egypte, tech zbyvajicich asi 22 si delal co? Dovolenou si mel takovych 32 dni.

To asi vsechno k tomuhle.
 

DeletedUser

Guest
Tak sem taky něco přidám,ohledně aliance Element (původní) klobouk dolu hrajou perfektně,to že se alibaba a rytíři k nim přidali je jasné protože by je časem Elemnti rozebrali,chápu že pár hráčů který baví útočit a ted se víceméně jen bránili proti Elementům tak je to asi moc nebavilo,niméně si myslím že to je otázka lidí co tvoří alianci,pořád totiž se dá zároveň útočit a zároveň bránit pro spoustu z Vás co jste přešli k Elementům toto byla pouze pohodlnost a schovka,místo toho aby jste se semkli tak jste se nechali anektovat jak Rakousko za Adolfa.

Další věc ohledně těch BaNů načich hráčů tak jeden měl spisovné názvy měst která ale obsahovala anatomické části savců např.Varle,tyto a podobné názvy měst upozorňuji že spisovné používal i na jiných světech kde to nikomu nevadilo,další věcí je to že dostal trvalý BaN den před začátkem divů a cca 24 hodin se dohadoval se supportem s kolegou Albinusem,který ho původně nechtěl odbanovat a napsal mu že ta města mají i narážky na nevhodná sprostá slova.
No nakonec byl náš hráč omilostněn od boha Albinuse a odbanován.

Další den dostal další náš člen 24 hodinový BaN s možností útoků na něj zřejmě za větu Čo bolo to bolo těrazky jsom majorom,jsou to pouze dohady protože pan božský se ane neráčil s odpovědí našemu hráči za co to vlastně je.

Na tento popud jsem si projel já alianci Element a pár hráčů jsem nahlásil božstvu,nejvíce do očí bijící byly názvy měst jednoho hráče který používal vysloveně vulgární názvy třeba #####.
Jak myslíte že to dopadlo nahlásil jsem to v 3:45 ráno na support a koukám v poledne hráč hraje a názvy měst měl už samozřejmě jiné,bylo mě vysvětleno že support postupoval stejně jako u našeho spoluhráče(akorát ve zrychleném modelu)

No nic užijte si korunku my o ní stejně nestáli my jsme si chtěli zaválčit což se nám povedlo a celkem i vede dál.
Jen doufám že zde muj příspěvek zůstane a že za pravdu co jsem napsal nedostanu BaN

Hezký den a příjemnou hru BB
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Takze sahodlouhe dopisovani po ticketech vam nestacilo a stale si vedete svou?
Nebudu to uz znovu psat, na to nemam ani cas a ani naladu.
Takze, pokud si myslite ze support postupoval nekorektne nebo ze nekomu nadrzujeme, ci cokoliv podobneho tak na hlavni strance hry najdete kontakt na majitele hry Grepolis a tam smerujte svou stiznost.

TOTO tema jiz nadale odmitam resit.
Postupuji ve vsech pripadech stejne. Vetsina hracu to uznava. To je pro me smerodatne a pokud vy to me vysvetleni nechapete, ci spise nechcete pochopit tak to neni muj, ale vas problem. V ticketech jsem si na toto tema s vami psal skorem 30 ticketu, coz mi prijde vice nez dost.
 

DeletedUser10513

Guest
Jak sem zde již psal.
Srabíci dostávali na řitku od tatíka Elementa, tak sklopili ušiska a přešli jinak by byli rozebráni. :)
Element si zajistil výhru na tomto světě díky tomu že pohltil alibabu, No problém, legie rytířů a další.

Doufám že se s takovými praktikami nepotkám na dalším světě a že tam neuvidím nikoho ze supportu.
Lidi ze supportu by se do hry zapojovat neměli.
Pokud chtějí hrát, tak ať nedělají support. ;)
A pro pány zlatkaře, zkuste víc peněz pcát do svých rodin, a né do hry. Jen ku***** hru ostatním hráčům.

Boji zdar.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj Piškotku:),
asi ti upraví příspěvek jako hráči BubakBubakov.
Tak pozor pozor na slova :-!
Také si myslím, že hráč by měl hrát a moderátor/support...prostě ne-e.. Ti mají ve hře dělat tu práci a né si hrát. Jsou i jiné hry :) Je to už roky co to nedělá dobrotu a tak se i divím, že je to stále možné..........
 

Thasoss

Grepolis tým
Ajajaj, někdo závidí. :) I když není co. Hraní přes Vánoce, v zimě i s horečkami, to vše jen kvůli ELE... své místo jsme si zkrátka každý vybojovali. :))) Za sebe mohu říci, že ELE jsem si užil. Sám jsem jim časováním odpálil přes 35 kolonek/4 měsíce. ;) A jsem rád, že jsem měl unikátní příležitost si zahrát naplno "proti" i "s" profesionálními hráči a to těmi samými a ještě ke všemu na jednom světě. Jedno bez druhého by dost možná nebylo ono. Má cenu lpět na lidech, nikoli na jméně ali (je to jen pojem tvořený lidmi)... a na lidech se lpělo. Jak jsem řekl, přešel, vyjma dvou hráčů, kteří se odstěhovali do m35, celý aktivní celek loupežníků. Takže jsme zradili jen ty osoby, které věřily, že se ELE do konce světa bude prát jen s námi a na ně řada nedojde... jednoduše řečeno, slučko s Alibabou bylo to, co se většině světa nejméně hodilo.

S praktikou sloučení před divy se budeš setkávat takřka všude, s tím počítej. ;)

P.S. Je rozdíl mezi Supportem a Grepolis týmem. To první je část, to druhé je celek dvou částí (supportéři spravující hru + moderátoři spravující fórum).
 
Nahoru