• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Pí

Thasoss

Grepolis tým
Baši, Martrem má obrany dost, když jí syslí čistě pro sebe. :) Viděli jsme na stats, ne? Dokud na něj někdo neútočil, v deff bodech se mrška ne a ne pohnout. :))))
 

DeletedUser10513

Guest
Lidi, co věděli že jim Element nakope prdel a zůstali ve svých aliancích...Všechna čest jim.
Lidi co věděli že jim Element nakope prdel a pod hrozbou rozebrání a hnědých trenek přeběhli k nepříteli, jsou u mne trosky jak ve hře tak i v reálu.

Já jsem více méně na hře jen když je venku hnusně, nebo o víkendech když nelítáme s drahou polovičkou po známých a výletech.
Jak jsem zde řekl. Gekkon, Thassos, a další jsou možná lepší hráči než já, ale já před hrozbou neutíkám a neběžím za tatíkem Elementem aby mi utřel hnědou zadnici.

Pište si tu na obhajobu co chcete, ale u mě jste navždy chudáci.
Každý kdo má kamarády v jiných aliancích například u Fénixe, Alibaby nebo No problém věděl a ví jak to bylo.
A pokud možno férovým hráčům zde nevyprávějte pohádky, ale radši je řekněte doma dětěm. Ty Vám možná uvěří.

Boji zdar
 

DeletedUser10109

Guest
Pěkný piškote... ale nic se tím nezmění, zbabělci budou na grepolis na vždy.
 

DeletedUser

Guest
Naneštěstí se není o koho v rámci možností postarat, kdo by zabraňoval výhře. :D Akorát NOE je zdravou konkurencí, to se musí uznat, v rámci možností (takové senza slovní spojení) jedou opravdu skvěle. Ale fakt, že ELE má na jednoho hráče 60 měst a NOE pouze 30 se dostává ke slovu.


To bude tím, že ho upozorňuji na Skypu, že je na fóru zase něco, co se ho pro jednou týká. ;)


Jé ja myslel že se skoro ani neznáte a nejste ani v kontaktu jak jsi psal někde výše
 

Thasoss

Grepolis tým
To hned ale neznamená, že mi někoho sejme na objednávku. :D Nebo že by se mnou řešil něco, do čeho mi zhola nic není, protože už je to mimo mou parketu. ;)
 

DeletedUser10398

Guest
cas od casu si sem prijdu ze zvedavosti precist co a jak a je to teda poctenicko... :) jak to tedy vypada s divy? Element vs NOE?
 

DeletedUser

Guest
Ahoj Thassi, v souvislosti s událostmi posledních dní mám několik dotazů:
1) proč support promazal tohle fórum, když se zde nevyskytovaly žádné vulgarismy apod.?
2) je vhodné, aby byl support přímým členem nějaké ali? kde je pak nějaká objektivita při využívání vašich nad-pravomocí?
3) kdo na chování a jednání supportu dohlíží? principielně se mi nezdá, že byste se tu spolu měli dohadovat stylem, který jsem četla, a pak prostě nepohodlného hráče zabanujete, notabene když je to vždy váš soupeř
4) už dlouho se mluví o tom, že Element používá pro hru nelegální prográmky a dokonce pro to prý existují nějaké důkazy, většina hráčů z ostatních ali je s tím srozuměna, byť skřípou zubama nad jejich (vaší?) pokřivenou morálkou; v této souvislosti tedy oficiálně žádám o propočet, zda je za normálních okolností možné, aby aliance Element s necelými 60 členy krát počet jejich měst byla schopna legálně stavět všech sedm divů jejich stávající rychlostí

Dokud jsou v téhle hře platící zákazníci, každý zákazník by měl mít možnost se k zaplaceným službám vyjadřovat, takže prosím, ber moje dotazy zcela vážně, neočekávám žádnou aroganci mezi námi.
Díky, Jana

zapomněla jsem, otázka číslo 5) Za co přesně dostal hráč žabžal ban?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Ahoj Greebo,

1) Promazal jsem ho já, protože je to má povinnost (a benevolence bylo dost... po půlnoci bylo jasné, že snaha to řešit prostě není, jde jen o slovní provokace vůči Support týmu, proto tedy smazání několika příspěvků). Pro mazání mohou být i jiné důvody, než pouze vulgarismy (a i ty vulgarismy tu od jednoho z hráčů včera padly).
2) Žádný člen Support týmu nikdy nedohlíží nad světem, kde hraje. Pokud narážíš na mě, tak já nejsem Supportér, ale moderátor fóra. A tedy co mi ohledně vašich banů nevytroubíte sami, k tomu se nedostanu. :)
3) InnoGames. Pojem "váš soupeř" není na místě. Jsou to mí soupeři a jejich chování neovlivním. Jakmile bude důvod pro nahlášení hráče u nás, z mé strany k tomu dojde... jsem despota i u nás v alianci. Holý fakt, který mi byl na skypu nejednou vyčten, že podezřívavost vůči spoluhráčům bych si mohl odpustit.
4) Zde budeš očekávat, že ti napíši, že se u nás něco takového neděje... takže, opravdu nikdo z ELEMENTu nemá důvod pro využívání jakýchkoli programů (které dost možná ani neexistují, tedy existují, ale nefungují, jen tahají heslo či finance). Jde čistě o fakt, že ELE má k dispozici mnohem více větších a aktivnějších hráčů. Např. největší rival pro ELE, kterým je NOE, má na jednoho hráče (v průměru) o 30 měst méně. Dalším faktem je, že hráči ROMA, NOE a Phoenix dost často věnují své činnosti jiným směrem, než plnění či zkracování divů.
Tempo ELE je tedy možné teoreticky i prakticky.
5) Pokud toto info popustí neveřejným způsobem on sám, je to jeho věc. Nikdo z Grepo týmu není kompetentní toto vypouštět ven.

Snad jsi dostala mou odpověď na vše. Pokud ne, dodatečně se ptej.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
nechcete doufám ať se do to ho vložím též a vytáhnu karty já a promažu to, pro neznalé urážíte členy grepolis teamu
 

DeletedUser

Guest
aaaa další mistr:):) hlavně mě prosím tě nestraš Saluposi, špatně pak spím:):) koukám že můj příspěvek byl vymazán-a za copak?? Počkám si na vyjádření moderátorů, roč mi byl smazán příspěvek z dneška a jelikož ho mám uložený, tak ho sem zítra dám, aby všichni viděli, jak funguje cenzůra:):)
 

DeletedUser10058

Guest
Thasoss benevolence?Jak tedy máme brát toto forum,že je zde zakázáno debatovat o čemkoli a záleží jen na vaší libovůli?Dost přitažené za vlasy.
 

Thasoss

Grepolis tým
Nikoli na naší libovůli. Benevolenci z naší strany ber tak, že se netrestá to, co by se mohlo trestat, že se nemaže to, co by se mohlo mazat (např. jakékoli počátky celé této diskuse, tzn. odvíjení se od tématu). Nicméně rozhodli jsme se, že pokud hráč chce něco vyřešit, vysvětlit, nebudeme prudit s mazáním či odkazováním do jiného tématu jen proto, že to nemá úplně 100% správně zařazeno... jelikož u diskusí nějakého světa se to dá skousnout. Prostě se nedržíme s tím trestáním tolik u zdi, jak bychom mohli. :)
 

DeletedUser

Guest
není potřeba ho dávat, co je vymazáno na fóru zůstává. Jen to nevidíte.
Jinak příspěvek porušoval pravidla fóra a znovu vložením opět porušíš pravidla.
Cenzura ta na fóru být musí, jinak se tu budete hádat, vulgárně nadávat, nadávat členům teamu a to sem nepatří
 

DeletedUser

Guest
jde jen o slovní provokace vůči Support týmu
Když se člen support týmu sám chová arogantně a uráží (ne vulgárně, ale urazit se dá i slušně) ostatní, tak je to v pořádku? Přijde mi zvrácené, že člen support týmu může beztrestně na fóru trousit jedovaté poznámky a pokud mu hráč oplatí stejnou mincí, je to hned urážení support týmu.
Vůbec, proč se z členů supportu na zdejším fóru dělají nadlidi? Lidi, kteří chtějí dělat support by měli disponovat větši mírou benevolence a na nějaké urážení se povznést.

Dalším faktem je, že hráči ROMA, NOE a Phoenix dost často věnují své činnosti jiným směrem, než plnění či zkracování divů.
Jak můžeš něco takového tvrdit? Ty víš, co se děje v NOE, ROMA a Phoenix, že si dovoluješ vyslovit takovou hloupost a ještě ji vydávat za fakt?


nechcete doufám ať se do to ho vložím též a vytáhnu karty já a promažu to, pro neznalé urážíte členy grepolis teamu
A tohle je co? Výhrůžky? Proboha proč? Hráčka se slušně zeptala, slušně vyjádřila svůj názor. Thasoss jí slušně odpověděl a vyjádřil vlastní názor. To se na fórech obvykle dělá. Proč hned výhrůžky udělováním karet? Nikdo nikoho neuráží, tak se prosím zase zklidni. Tvoje reakce je naprosto neadekvátní.
 

Thasoss

Grepolis tým
Jak můžeš něco takového tvrdit? Ty víš, co se děje v NOE, ROMA a Phoenix, že si dovoluješ vyslovit takovou hloupost a ještě ji vydávat za fakt?
Vidím hlášení od spoluhráčů... jak na ně lidé od vás a dvou výše zmíněných aliancí kouzlí. Vidím na stats, jak někteří jedinci zřejmě frčí přes divy na slavnostech a sbírají města. Jak někteří zvesela útočí... a pak samozřejmě dorekrutují armu.

A tohle je co? Výhrůžky? Proboha proč? Hráčka se slušně zeptala, slušně vyjádřila svůj názor. Thasoss jí slušně odpověděl a vyjádřil vlastní názor. To se na fórech obvykle dělá. Proč hned výhrůžky udělováním karet? Nikdo nikoho neuráží, tak se prosím zase zklidni. Tvoje reakce je naprosto neadekvátní.
Reakce salupos na Xichtův příspěvek, jenž smazala (tzn. upozornění hlavně pro něj).
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
není potřeba ho dávat, co je vymazáno na fóru zůstává. Jen to nevidíte.
Jinak příspěvek porušoval pravidla fóra a znovu vložením opět porušíš pravidla.
Cenzura ta na fóru být musí, jinak se tu budete hádat, vulgárně nadávat, nadávat členům teamu a to sem nepatří

udělejte si pořádek nejdříve ve svých vlastních řadách(viz Albinus včera s příspěvkem-TAK ZNOVU JAK PRO BLBÝ) a pak tady můžete dělat pořádek na foru, jelikož je to tu DOST ZOUFALÝ:) a za ten bod trestný snad dneska nebudu spát:)
 

DeletedUser9905

Guest
Thasiku, ukaž mi jediné hlášení, kdy hráč z aliance Phoenix kouzlil na někoho z vás, to se mi nějak nechce věřit :)
 

DeletedUser

Guest
ten příspěvek originální byl poněkud delší, ale chápu zkrátil jsi ho ať nemáš tolik práce zkopírováním.
Jo předtím jsem nereagovala na bianku, ale na někoho jiného
 

DeletedUser

Guest
tak jsem dostal druhý trestný bod:):) jinak ZKOPÍROVÁNÍ se píše takto: s kopírováním(snad nedostanu další bod, za tohle:):):)
 
Nahoru