• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Pí

DeletedUser

Guest
určitě ne, má gramatika byla horší, zlepšuji se i tak občas udělám hrubku, že druhý jen kouká a nechápe :)
 

DeletedUser

Guest
Vidím hlášení od spoluhráčů... jak na ně lidé od vás a dvou výše zmíněných aliancí kouzlí. Vidím na stats, jak někteří jedinci zřejmě frčí přes divy na slavnostech a sbírají města. Jak někteří zvesela útočí... a pak samozřejmě dorekrutují armu.

Opět dovozuješ závěry, které z daných tvrzení nevyplývají. Že někomu přibývají města opravdu neznamená, že by dělal slavnosti. Nenapadlo tě, že někteří hráči by mohli mít volné KB?
A z faktu, že někteří útočí opravdu nevyplývá, že by dostavovali armu (tím méně samozřejmě, jak chybně tvrdíš). Navíc, my nestavíme všech sedm divů, tudíž máme úseky, kdy nemusíme surky sypat na div a můžou se zužitkovat jinak.
 

Thasoss

Grepolis tým
Vy jen čarujete, protože nás nemáte na efektivní dosah. :)) To útočení je problém (na mapě) horních aliancí. Jako bych nepsal, že tyhle tři aliance prostě své úkony směřují k jiným prioritám. :) Nespecifikoval jsem je, to až potom.
Volné KB... jasně, naberu x měst, spustí se divy, zase naberu x měst... kdo by měl důvod střádat např. 8 kulturních bodů? :)

By the way, Xichte, je rozdíl mezi tím, když je bod trestní či trestný.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Jako, myslim si ze je trochu skoda ze to moderatori promazali. No nic, napisu to znovu, hromadne a naposled.

Pokud si nekdo da tu praci a forum procte najde nekolik mych odpovedi na toto tema. Proto jsem vcera reagoval ze to pisu pro blbe, nebot inteligentni si to najdou. A hle, nekolik potrefenych hus se tu naslo.

Shrnuti:
Zalozenim uctu jste uzavreli smlouvu s firmou Innogames
Tim padem jstte souhlasili ze budete dodrzovat pravidla fora, hry a VOP.
Odkazy na ne jsou na hlavni strance hry/fora.
Az si je aspon jednou prectete zjistite ze se chovame k hracum velice benevolentne, jak posledni dobou vidim, je to zrejme kontraproduktivni. Nebot drzost nekterych hracu uz nezna mezi. Multiucty o 70 uctech, urazeni se mezi sebou, posmesne a urazejici profily, nazvy mest, uctu... A to nemluvim o foru.

Ja si myslim a i podle zpetnych reakci v ticketech a PM na foru...ze drtiva vetsina lidi se mnou problem nema, naopak mysli si ze jsem fer a cestny clovek.

Par kriklounu co neunese prohru a hleda vinu vsude, jen ne u sebe a sve aliance zacalo ve velkem prudit na foru, nasledne si jeden ucet prejmenoval mesta, jmena dle slovniku, nicmene v kontextu evidentne porusujici pravidla (vytok vagina vulva vedle sebe, nebo honit ocas....) a aby toho nebylo malo nazev jednoho mesta urazel support. Tak dostal trest.

A pritom, kdo si precte vyse zminene, zjisti ze mame pravo a leckdy i povinnost BEZ NAHRADY A VAROVANI MAZAT VESKERY OBSAH GENEROVANY UZIVATELI VE HRE I NA FORU A MAZAT BEZ NAHRADY UCTY PRI PORUSENI PRAVIDEL.

Toto nedelame. Kdybych byl takova sketa jak se tu nekteri snazi naznacit tak jim ty ucty proste smazu a vubec se neobtezuji o osvetu.

Takze, vseobecne vemte laskave na vedomi ze support rozhoduje o tom co je a co neni pripustne a to v souladu s pravidly a VOP. S tim jste souhlasili.

UPRIMNE, KDO TOTO NECHAPE, NECHCE AKCEPTOVAT, NIKDO HO TU NEDRZI.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Vy jen čarujete, protože nás nemáte na efektivní dosah. :)) To útočení je problém (na mapě) horních aliancí. Jako bych nepsal, že tyhle tři aliance prostě své úkony směřují k jiným prioritám. :) Nespecifikoval jsem je, to až potom.
Volné KB... jasně, naberu x měst, spustí se divy, zase naberu x měst... kdo by měl důvod střádat např. 8 kulturních bodů? :)

By the way, Xichte, je rozdíl mezi tím, když je bod trestní či trestný.

K tomu ti můžu napsat jen, že seš úplně mimo. Ale tvé iluze ti vyvracet nebudu. Proč taky :)
 

DeletedUser

Guest
jo "kdo by chtěl proboha vonět jako ty?" :)
no, tak třeba já, mám KB na 42 měst a měst jen 30, bo defku posílám neustále i v době stavby divů a často se mi nevrací ...
rekrutuju nebo využívám surky jen tehdy, když mi přetékají sklady a tržiště jsou vytížený na max...
věřím, že ostatní to se zdroji mají podobně, např. vidím, že Element v době stavby divů neustále ÚTOČÍ, takže to tak musí dělat i oni

zpátky k mým dotazům

Thassi, dík za odpovědi
ad 1 a 5) promázání fóra a co se stalo s žabžalem - díky za odpověď, je mi to už jasný, stejně jako to, že o blokacích se podle pravidel na foru diskutovat nesmí...
ad 2 a 3) přímá účast grepolis týmu ve hře a objektivita rozhodování - chápu tedy tak, že nikdo s vyššími pravomocemi není ani přímo ani nepřímo ovlivněn žádnými subjektivními skutečnostmi, protože sám nehraje a nemá tedy důvod, aby nadržoval nějaké skupině hráčů; ok, rozumím
ad 4) rychlost stavby divů Element - nechci tu diskutovat o tom, jestli takové prográmky, skripty a nevím co ještě existují, fungují a jestli je někdo využívá. Nevychází mi výtěžnost stavby sedmi divů Elementu za reálných podmínek. Počet hráčů krát počet jejich měst krát max. výtěžnost surovin, protože nikdo ani s např. šedesáti městy nemůže 24 hodin denně vybírat surky v každém městě po 5 minutách. To se neslučuje se životem a celá aliance by už musela být na jipce. Jasně že nikdo, ani já, nechce dávat peníze na hru, která se nedá hrát fér. Když se zdá, že to není reálně dosažitelné, a přece se to děje, chci, aby to někdo ze supportu zkontroloval.
Omlouvám se, že jsem se obrátila na tebe, jen proto, že jsi tu aktivní. Komu bych to měla napsat? Je to tedy na založení support ticketu i když se nejedná o technický problém?

Salupe,
to tvoje pokárání bylo na mě, věř, nemám v úmyslu urážet členy grepolis týmu. Pokud něčemu nerozumím, ptám se. Důvody viz výše. Jsem v tématu diskuze, tak snad ani nepíšu do nesprávného vlákna. Jinak pravidla hry a pravidla fóra jsem četla. Kde jsou VOP?

Albine,
cituji, "komunikace by měla být zdvořilá a s úctou", snažím se. To, že se tu jako hráči ptáme na stejné věci je proto, že se hráči mění, kdežto support tým je stabilnější. Fórum samotné je tak obsáhlé, že nikdo z hráčů nemá, na rozdíl od suppport teamu, možnost orientovat se ve všech příspěvcích. Můžu být i já ve tvých očích za blbce, co se ptá pořád na stejné věci, ale má to svoje objektivní důvody a určitě je chápeš. Rozumím tomu tvému postesknutí a myslím si, že se to nezmění a že to je prostě váš úděl.

Pro mě důležité části dotazů jsem dala tučně.
Díky, Jana
 

DeletedUser

Guest
ad 4) rychlost stavby divů Element - nechci tu diskutovat o tom, jestli takové prográmky, skripty a nevím co ještě existují, fungují a jestli je někdo využívá. Nevychází mi výtěžnost stavby sedmi divů Elementu za reálných podmínek. Počet hráčů krát počet jejich měst krát max. výtěžnost surovin, protože nikdo ani s např. šedesáti městy nemůže 24 hodin denně vybírat surky v každém městě po 5 minutách. To se neslučuje se životem a celá aliance by už musela být na jipce. Jasně že nikdo, ani já, nechce dávat peníze na hru, která se nedá hrát fér. Když se zdá, že to není reálně dosažitelné, a přece se to děje, chci, aby to někdo ze supportu zkontroloval.
Omlouvám se, že jsem se obrátila na tebe, jen proto, že jsi tu aktivní. Komu bych to měla napsat? Je to tedy na založení support ticketu i když se nejedná o technický problém?

Ono je tam vic veci, nemuzu to tu rozvadet, jde o taktiku, pri kontrole vidim co a jak se deje.
Nicmene, stavba byla na podnet ticketu mnou uz minimalne 3x kontrolovana a vse je OK.
A kdyztak, mela by jste to napsat ve hre v ticket toolu a treba jako otazka, ono je to skoro, jedno, my si to preberem.
Jo a jeste jedna vec. Boty (tzn programy jenz nejsou povoleny) si uz asi 3/4 roku hlidaji sami nemci. My do toho nijak nezasahujeme, oni si to hlidaji a i trestaji a verte ze tech trestu neni malo.

Kde jsou VOP?

Odkaz je na hlavni strance hry dole.
http://legal.innogames.de/?type=agb&game=grepo&market_id=cz

cituji, "komunikace by měla být zdvořilá a s úctou", snažím se. To, že se tu jako hráči ptáme na stejné věci je proto, že se hráči mění, kdežto support tým je stabilnější. Fórum samotné je tak obsáhlé, že nikdo z hráčů nemá, na rozdíl od suppport teamu, možnost orientovat se ve všech příspěvcích. Můžu být i já ve tvých očích za blbce, co se ptá pořád na stejné věci, ale má to svoje objektivní důvody a určitě je chápeš. Rozumím tomu tvému postesknutí a myslím si, že se to nezmění a že to je prostě váš úděl.

Kdyz se ptaji hraci stale na to same je normalni. Ale ne ze jedni a ti sami nekolikrat stale dokola v radu nekolika dnu, bez ohledu na odpovedi znovu a znovu resi to same. To uznate ze je rozdil.
Ne na vas to opravdu neni a prave proto ze ne vsichni tu jsou cele vecery a spamuji jsem se to snazil napsat souhrne
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Pokud máš podezření na jakékoli porušení pravidel hry, hlas to na Support. Když bude tvé podezření mylné, nic se nestane a když nebude, tak bude příslušný trest. :) Rád bych ti popustil přesné číslo, kolik nám denně do divů jde, avšak důvod, proč to nemohu udělat, je asi jasný. :(
Omlouvám se, že jsem se obrátila na tebe
Nač omluva? :)
VOP nalezneš zde. Je na ně také odkaz u kostičky, kterou jsme každý odškrtl při souhlasu s registrací svého účtu do hry. A když budu reagovat i za salupos, tak to pokárání nebylo na tebe, ale někoho jiného, jehož příspěvek byl posléze odmazán. Neboj.

Edit: Albinus mě do jisté míry předběhl. :D
 

DeletedUser

Guest
Zdravím,

zde na foru se člověk přestává orientovat,protože nějaké příspěvky zmizí a ostatní pak vypadávají z kontextu,chápu že když zde někdo píše sprostá slova tak je to důvod k odstranění,ale zde to funguje tak že se odstraní pouze to co se někomu zrovna hodí.

Když už Vám dojdou argumenty tak to samozřejmě hodíte na pravidla a VOP,podle mě takto ještě více upozorňujete na fakt,že asi není uplně vše jak má být.

Celkem jsem do této hry nacpal dost peněz nechci tím nějaké další výhody navíc než ty co mám tzn.zlatky,na druhou stranu kdo tuto hru již hraje déle tak zaslechl o různých scriptech apod.prý je to těžké i kolikrát pro support odhalit,nevím nikdy jsem nic takového nepoužíval.

Chápu že jste pouze lidi kteří to dělají asi zdarma a ve svém volnu,nadruhou stranu si ale uvědomte že by jste měli měřit stejným metrem a nechovat se povýšeně a arogantně což se Vám k Vaší škodě celkem vede,teď tím myslím těm třem lidem co zde přispěli(ze supportu)

Jinak ještě naše aliance nechtěla ani stavět divy a ani vyhrát my jsme si chtěli pouze zahrát což jste nám ve finále bohužel dost otrávili,takže nějaké vřískání jak psal Albinus z naší strany nebylo a není kvůli výhře na světě Pí,ale pouze naše rozhořčení nad tím jak pár jedinců dokáže pokazit radost ze hry ostatním lidem.
Možná by jste se nad sebou měli do budoucna zamyslet jestli Vám takový styl hry stojí za to.


Ohledně Vašeho přístupu k tomuto foru se divím že si zde nepíšete už jen mezi sebou
 

DeletedUser11176

Guest
Jelikož to někdo promtně promazal,tak připomínám.Diskuze vznikla ohledně názvu města Menstruace.Nikdo nebyl schopen nám rozumě vysvětlit,čím je tento název neslušný.Na to konto jsem přejmenoval svá města podle wikipedie i podle oficiálního českého slovníku.Hrál jsem asi minutu a byl jsem zablokován.Názvy měst nešli rozhodně za sebou tak,jak je to zde prezentováno a už vůbec tam nebyl název,který by se jakkoliv urážlivě dotýkal suportu.Nicméně doteď mi nikdo nevysvětlil,za co jsem byl zablokován.Vše se jen stále schovává na rozsáhlá pravidla.Vpodstatě je to teď již jedno neboť mi pár lidí odsud tu hru tak zošklivilo,že v ní nehodlám dál pokračovat.Jen je mi líto,že jsem se ani nemohl rozloučit s pár slušnými lidmi,které jsem tu za 4 roky poznal.Zdraví ANUBIRUS-žabžal
 

DeletedUser

Guest
4) už dlouho se mluví o tom, že Element používá pro hru nelegální prográmky a dokonce pro to prý existují nějaké důkazy, většina hráčů z ostatních ali je s tím srozuměna, byť skřípou zubama nad jejich (vaší?) pokřivenou morálkou; v této souvislosti tedy oficiálně žádám o propočet, zda je za normálních okolností možné, aby aliance Element s necelými 60 členy krát počet jejich měst byla schopna legálně stavět všech sedm divů jejich stávající rychlostí

to najdôležitejšie slovo v tvojom tvrdení som označil.
prý,.. to je silný argument, hodný 5ročného uplakaného detska. (takéto silné FAKTY nepoužívajú ani moje deti)

Ja ti to vysvetlím, prečo na nás nemáte,.. lebo Vám stačí prý, Nám to však nestačí, sme dospelí,.. väčšina sa pozná osobne, .. a táto hra nás baví už pár rokov....
tak že milá prý,.. keď nám niekto pľuje na chrbát,... jediné o čom to svedčí je to, že je ZA NAMI, nie že hovorí pravdu.
Apropo, neviem o tom že by medzi nami bol niekto zo supportu,... na rozdiel od iných, nepotrebujeme to. A ani si neviem predstaviť ako by nám vedel pomôcť. Trošku porozmýšľaj, nei je to ťažké,... stačí byť primerane zodpovedný.
s pozdravom ... sun-c
PS: toto je môj subjektívny pohľad na dezinformačnú kampaň voči našim schopnostiam uspieť aj tam, kde si iný nevedia nájsť vlastnú cestu.
Ďakujem za Váš čas, ak ste to dočítali. Ja osobne som nemal silu to sám po sebe prečítať.
PS2: Budvar is best beer. :D
 

DeletedUser

Guest
Proč ten arogantní tón? Ten snad nebyl třeba. Pak se nemůžete divit, že se o vás na Pí povídá, co se povídá.
 

DeletedUser

Guest
To bolo arogantné?
Nie,.. arogantné bolo , nazvať nás podvodníkmi.
Nie sme submisívne postavičky, sme osobnosti,.. aj preto napredujeme pre ostatných nepochopiteľne.
Tak že to zhrniem. Ak si niekto myslí že je to nemožné, neznamená to, že má pravdu, . Znamená to, že on na to nemá.
Ďakujem.
 

DeletedUser10464

Guest
jelikož to někdo promtně promazal,tak připomínám.diskuze vznikla ohledně názvu města menstruace.nikdo nebyl schopen nám rozumě vysvětlit,čím je tento název neslušný.na to konto jsem přejmenoval svá města podle wikipedie i podle oficiálního českého slovníku.hrál jsem asi minutu a byl jsem zablokován.názvy měst nešli rozhodně za sebou tak,jak je to zde prezentováno a už vůbec tam nebyl název,který by se jakkoliv urážlivě dotýkal suportu.nicméně doteď mi nikdo nevysvětlil,za co jsem byl zablokován.vše se jen stále schovává na rozsáhlá pravidla.vpodstatě je to teď již jedno neboť mi pár lidí odsud tu hru tak zošklivilo,že v ní nehodlám dál pokračovat.jen je mi líto,že jsem se ani nemohl rozloučit s pár slušnými lidmi,které jsem tu za 4 roky poznal.zdraví anubirus-žabžal
doufam ze se vratis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
sun-c: Ano, arogance z tvých příspěvků jen čiší. Tak si ještě chvilku plácejte po ramenou, jak jste velkolepí a úžasní, za chvíli bude po všem a budem moct zas v klidu hrát :)
 

DeletedUser

Guest
sun-c: Ano, arogance z tvých příspěvků jen čiší. Tak si ještě chvilku plácejte po ramenou, jak jste velkolepí a úžasní, za chvíli bude po všem a budem moct zas v klidu hrát :)
Nie, nie som arogantný,.. to je asertivita priateľu. Nepoznáš? Veľmi dobrá vec, ak sa niekto bude s teba spraviť niečo čo nie si. ;)
apropo, veď mi hráme v kľude,... pivečo na stole, v krbe zakúrené ... deti spia, pes stráži.... paprika zasadená.. :D
 

DeletedUser

Guest
Mezi asertivitou a arogancí je tenká hranice. Toť vše, co k tomu chci říct. Každý si názor udělá sám.
PS: To familiérní oslovení si nech pro někoho, kdo o něj stojí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
samozrejme že je, už sa niekam dostávame,.. a teraz by sme mohli začať s tým, že sme boli označený za podvodníkov.
Čakám na argumentáciu statusu. Keď že sme uzavreli filozofickú časť diskusie, je čas prejsť k faktom.
Ako si niekto bez mihnutia oka dovolí tvrdiť že podvádzame? Cítim sa dotknutý, o to viac, že ja sa snažím, časujem,.. využívam všetky legálne príležitosti... zlatky... úlohy ostrovov... rozum, skúsenosti, zohratie,... a príde si sem niekto "neschopnejší" a označí nás že PRÝ sme podvodníci...... .. a sme znovu na začiatku.
Nemôže nikto nikoho označovať za podvodníka preto , lebo sám to tak nevie "zahrať".
Je to blbosť, to by po každom športovom stretnutí prvého každý mohol označiť že podvádza.... je to dobré?
PS: to že v hre stojíme proti sebe ako súperi vo mne nevyvoláva pocit nenávisti či inej negatívnej nálade voči tebe ako osobe priateľu. Rozlišujem hru a život. Tak že, OK, ak máš radšej okolo seba "nepriateľov" či familiárnych alebo nie, maj. Ja nemám,... Som natoľko seba-ľúbi, že v tak krátkom živote aký máme, nemám čas sa obklopovať "nepriateľmi". Ešte raz,... protihráč neznamená nepriateľ. Raz príde čas, keď na to dozrieš.
Ďakujem.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
To si řeš s tím, kdo vás za podvodníky označil. Mě to nezajímá. Je mi putna, jestli ty osobně podvádíš nebo ne.
A že se cítíš dotčený? Chudáčku malej, oni o tobě říkají takové ošklivé věci.

Jak by řekl klasik: "Se stim smiř!" :p
 
Nahoru