• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Pí

DeletedUser

Guest
Takto ti to poviem. Na to že ťa to nezaujíma si až moc preaktivovaný. :D
hodně řečí, a skutek utek.... apropo, ako sa vám pozerá na náš chrbát?. .. to čo si tu vypisujeme som skrátil divy, a pár krát naplnil .... čo si spravil ty? dobrú noc.
PS: za toho malej.... ďakujem ti, to som už dávno nepočul, :D .... mám 190cm 135Kg ... a ak si ma chceš pozrieť, budem na motofeste HA v prahe.... rád spoznávam nové tváre. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nevíš o mě nic, tak nesuď. Chováš se úplně stejně, jako ti, na které si stěžuješ.
Ale už aspoň rozumím, proč ti chybí skromnost. Tu oceňuji mnohem víc, než přebujelé sebevědomí. To na mě působí velmi odpudivě. Možná seš ve skutečnosti fajn chlap, ale první dojem jsi bohužel projel. :(
 

DeletedUser10620

Guest
Thasiku, ukaž mi jediné hlášení, kdy hráč z aliance Phoenix kouzlil na někoho z vás, to se mi nějak nechce věřit :)

Giggsy, někteří tu jenom kolem sebe mávají slovama a melou hovadiny, je super jak tu srovnávaj jablka a hrušky. Prý útočíme a kouzlíme, boha od tý doby co vypukly divy, jsem z průměru 50/KB den klesnul na 0/KB za den, tak jako 90% naší aliance, těch 10% jsou neaktivci a jediný kdo bere města jsou menší hráči co jim tu a tam stačí podporovat při vzpouře a hned mají KB na město, nebo někdo z větších kdo má v záloze cca 2 KB na města po odpadlících a oni tu z toho dělaj jak valíme slavnosti, útočíme a já nevim co :D už vidim jak při valení slavností, rekrutování armády a já nevim co ještě by jsme to dotáhli s divem tam kde jsme teď...to sotva :D :D To se tu zas jednou bavim u těch žvástů tady :D
 

DeletedUser

Guest
Nevíš o mě nic, tak nesuď. Chováš se úplně stejně, jako ti, na které si stěžuješ.
Ale už aspoň rozumím, proč ti chybí skromnost. Tu oceňuji mnohem víc, než přebujelé sebevědomí. To na mě působí velmi odpudivě. Možná seš ve skutečnosti fajn chlap, ale první dojem jsi bohužel projel. :(

Nevadí, času dosť. Nemusíme si dať hned "francuzáka". :D
A že som bol prehnane asertívny? ano bol, situácia si to žiadala. :) . s tým chlebom je to nie celkom pravda, občas treba kameňom.
 

DeletedUser10620

Guest
Btw Thasi, jeden hráč neni celá aliance. Nehledě nato, že Guma si začala konkrétně to byl stopro Gumkačik1, kterej kolem sebe začal rozhazovat zemětřesení jak já nevim co :D (prakticky k ničemu, jen plencal přízeň, kterou mohl cpát k vám do divu), a za další tohle posílání blesků bylo v době kdy jsme posílali pouze suroviny, takže nebylo potřeba nic urychlovat. Takže netřeba na základě sebeobrany jednoho hráče (po útoku jednoho z vašich kumpánů (přízní potřebnou na urychlování(což je určitě vaše priorita))) usuzovat naše priority :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11026

Guest
no Thassosi komunikoval jsem včera a dnes se spoustou hráčů kteří tě znají z jiných světů a takovou reputaci jako máš ty bych já nikdy mít nechtěl - nevím jakým slušným výrazem by šlo popsat to jak tě definují a věř že jsem nenašel jediného který by ocenil něco jiného jak tvoje "nemorální jednání" a to na mnoha světech kterými jsi již prošel - všude jsi dělal to stejné co děláš na světě Pí - zřejmě se v tom ale vyžíváš že se chováš takovým způsobem :grepolis

a dále toto by mělo být myslím popudem k zamyšlení jestli je tato hra a potažmo členové suport teamu a moderátorstva pro nás a nebo mi pro ně?

RybiiXicht
RybiiXicht dnes v 06:32 hod.
Citovat Původně založeno RybiiXicht Zobrazit příspěvky
Diskutuju s hráči, kteří nemají HNĚDÝ na trenkách zde je zářný příklad odpovědi PÁNŮ MODERÁTORŮ Thasíku, ty mě vždy rozesměješ Pokud vím, tak za komika podle názoru i jiných hráčů jsi ty co vím a nee jen za komika

Albinus
Timto zadam moderatory o trvale zablokovani tohoto hrace za opakovane a soustavne urazeni clenu tymu.
Chcete abychom se k vam chovali jako k zakaznikum, tak tak budem delat.
Dle svobodne uzavrene smlouvy za toto chovani nasledje globalni vylouceni z fora.
A pro vas dalsi, DUKLADNE si pravidla a VOP prectete, ted podle nich budu tvrde postupovat, mirny rezim se minul ucinkem, takze pritvrdime. Doufam ze vam slusni hraci co "uklouznou" podekuji za tento pristup.
 

DeletedUser10683

Guest
Martrem a čo je teba do toho ako niekto hrá a čo robí?

Začni sa starať konečne o seba.!!! Mám plné zuby toho ako haníš našu ali a našich hráčov. Kto ti vôbec dáva právo takto sa o druhých vyjadrovať? To už fakt nedokážeš zniesť prehru.

Nie sme panáci na špagáte s ktorými si niekto môže robiť čo sa mu zachce.!!!!

To že ty si neschopný a nevieš hrať neznamená že to nevedia ani druhý....
To že ty poznáš programy a nelegálne skripty neznamená že ich používajú a hlavne že ich k potrebujú aj druhý.!!

"zřejmě se v tom ale vyžíváš že se chováš takovým "

A nie si náhodou ty ten čo sa vyžíva v písaní a potrebuje k tomu ešte aj obecenstvo ???
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Luciolla: Tvoje hysterická reakce svědčí o tom, že máte sami máslo na hlavě. Martrem tady nenapsal o nic víc závadnějšího, než zde píší členové tvé aliance.
 

DeletedUser10683

Guest
Damianus Magnus
Je pod moju úroveň sa s tebou vôbec zaoberať.
Na grepolis sa ludia chodia hrať a baviť sa. Narozdiel od vás čo sem chodíte len vyrývať a slovne si dokazovať aký ste skvelí a dokonalí hráči.
 

DeletedUser

Guest
Damianus Magnus
Je pod moju úroveň sa s tebou vôbec zaoberať.
Na grepolis sa ludia chodia hrať a baviť sa. Narozdiel od vás čo sem chodíte len vyrývať a slovne si dokazovať aký ste skvelí a dokonalí hráči.

Tak se mnou nezabyvej. Ja se na grepolisu skvěle bavím. Nevím, proc mají všichni dojem, ze se nedá dělat obojí najednou - užívat si hru i diskutovat na fóru. A ja si nic dokazovat nemusím. Ja o sobě vím, ze jsem dobrej hráč. :D
 

DeletedUser10683

Guest
GPS:
N 49° 11' 5,03"
E 16° 38' 16,01"

Vložiť do prístroja a len sa nechať viesť. :cool:
 

DeletedUser

Guest
Diskutovat na fóru ? Který fórum myslíš, asi alianční, neboť tady mi přijde, že rozdíl mezi diskuzí a za každou cenu polemizovat, je velký :)
Spíše vidím hádky, než diskuzi, ale budiž, možná vidím blbě, zkusím očního lékaře a brýle :)
 

DeletedUser

Guest
Tak se mnou nezabyvej. Ja se na grepolisu skvěle bavím. Nevím, proc mají všichni dojem, ze se nedá dělat obojí najednou - užívat si hru i diskutovat na fóru. A ja si nic dokazovat nemusím. Ja o sobě vím, ze jsem dobrej hráč. :D
Očuj Damianus Magnus a odkiaľ ti čerpáš tie múdrosti typu "Nevím, proc mají všichni dojem, ze se nedá dělat obojí najednou" , preto že nevidím nikde že by "všichni" niekde vyplnili anketu že sa to nedá a ty jediný si označil že sa to dá.
Ja som tiež názoru že sa bavým a odkedy čítam tie tvoje "múdrosti" sa bavým viac. :D

že ti budeš nejakéj takovej krtek zakrtovanej,... taková malinká chyba v matrixu. :D, prostě za každou cenu jít nejak mimo. Ale neboj, je to len hra a aj invektíva sú len v rámci hry,... I já osobne vím že jsi dobrý hráč,... jenom že tohle je hra spoločneská, Priateľu.
 

DeletedUser11026

Guest
Martrem a čo je teba do toho ako niekto hrá a čo robí?

Začni sa starať konečne o seba.!!! Mám plné zuby toho ako haníš našu ali a našich hráčov. Kto ti vôbec dáva právo takto sa o druhých vyjadrovať? To už fakt nedokážeš zniesť prehru.

Nie sme panáci na špagáte s ktorými si niekto môže robiť čo sa mu zachce.!!!!

To že ty si neschopný a nevieš hrať neznamená že to nevedia ani druhý....
To že ty poznáš programy a nelegálne skripty neznamená že ich používajú a hlavne že ich k potrebujú aj druhý.!!

"zřejmě se v tom ale vyžíváš že se chováš takovým "

A nie si náhodou ty ten čo sa vyžíva v písaní a potrebuje k tomu ešte aj obecenstvo ???

:D směju se až se za břicho popadám - a víš proč protože podle toho kde jsem na světě Pí asi hrát umím a nejenom na tomto světě ale za 4 roky co to hraji jsem dokázal na mnoha světech že hrát umím a hraji dobře - že vy sypete peníze do hry tomu se rovnat nechci a nebudu,že jste se dostali na nějaký naše ostrovy jen zradou přeběhlíků z Alibaby kteří se vás tak báli že raději vlezli k vám aby si dokázali jací že jsou skvělí hráči já nepovažuji za váš úspěch - a že na 3 ostrovech máte oproti nám mraky měst a kolik jste nám jich dokázali sebrat v boji o tom tu raději psát nebudu - směšně málo na to jak jste dle vlastních citací skvělý hráči - mimochodem já nechodím na slovenskej server s nabubřelým prohlášením že jdu někomu něco ukázat - konkrétně jak se hraje :) - TO VY JSTE DOLEZLI NA ČESKEJ SERVER PROTOŽE NA VAŠEM DOMÁCÍM UŽ JSTE PROPÁLENÍ DOST A DOST A SEKÁTE TU PATKY JAKO NEJMISTŘI SVĚTA A HRANÍ:D - TAKŽE BĚŽTE NEJLÉPE ZPÁTKY TAM KDE JSTE BYLI DOSUD - MY SE Z VÁS ANI NEPO.... A ANI COKOLIV JINÝHO A HRU NÁM NEDOKÁŽETE ZNECHUTIT NIČÍM A NIKDY:D Jo a ještě jedna maličkost - i v době kdy jste na nás nějak útočili nás aktivně hrálo tak 15 a stáli jsme proti VÁM 56 LIDEM - TAKŽE KAŽDEJ ROZUMNEJ HRÁČ SI DOVODÍ POČET MĚST NA VAŠÍ A NAŠÍ STRANĚ A PAK SE JEN ZASMĚJE JACÍ ŽE JSTE TO GEROJOVÉ KDYŽ JSTE NÁM V TOMTO POMĚRU VZALI JEN TAK MÁLO MĚST A VĚTŠINU JEŠTĚ OD HRÁČŮ KTEŘÍ JIŽ NEBYLI ABSOLUTNĚ AKTIVNÍ A BRÁNIT NASLEPO JSME NEMĚLI V ÚMYSLU:) Toť vše k celýmu tvýmu příspěvku - no a za poslední - nikdy jsem zde ani jinde nepohanil jedinýho hráče - původního Elementa - vždy a jen ty přeběhlíky z Alibaby - takže i tady jsi střelila úplně vedle - ale jak se říká u nás - potrefená husa nejvíce kdáká - slovensky to neumím i když jsem vcelku zběhlej i v tom jazyku díky svému věku :-O takže zklidni hormony a ozvi se až napadnu tebe nebo jiné pravé Elementy - těch jsem si vážil již v době kdy jsem proti vám stál a kryl záda Alibabě - jejich vděk komentovat nebudu protože to zde zaznělo již milionkrát - nad některými věcmi se pozastavuji nejen já ale většina hráčů - těch co to právě hrají dlouho a vědí co je možné v reálném hraní dát a co ne - sami jste přiznali že jste využívali díry v programu když jste zbrojili jak jsem již někde uvedl 1 prak za 1 vteřinu a to po dobu minimálně 3 měsíců a pokud jste dokázali toto nedivím se již ničemu :cool: ale jinak moc se těším až mě dokážete že neumím hrát :D
 

Thasoss

Grepolis tým
Hranici proti UNFO aktivně tlačí 7 lidí, nikoli 56 (zbytek je vzadu, či jde naprosto jiným směrem), jak uvádíš. Je to to samé, jako bych já tvrdil, že u vás všichni hrají na 100%. ;)

http://forum.cz.grepolis.com/showthread.php?6255-Bug-jednovte%C5%99inov%C3%A1-rekrutace-jednotek

Jestli máš aktivovaného správce, kupce, kapitána, velitele a velekněžku, blahopřeji, zlatíš na stejné úrovni jako Element. A to raději ani nezmiňuji, že spousta lidí si vystačila až do divů bez velekněžky a kupce, či někteří jeli jen a pouze s velitelem a kapitánem. :) Kdo umí, umí, kdo neumí, čumí.
 

DeletedUser9384

Guest
:D směju se až se za břicho popadám - a víš proč protože podle toho kde jsem na světě Pí asi hrát umím a nejenom na tomto světě ale za 4 roky co to hraji jsem dokázal na mnoha světech že hrát umím a hraji dobře - že vy sypete peníze do hry tomu se rovnat nechci a nebudu,že jste se dostali na nějaký naše ostrovy jen zradou přeběhlíků z Alibaby kteří se vás tak báli že raději vlezli k vám aby si dokázali jací že jsou skvělí hráči já nepovažuji za váš úspěch - a že na 3 ostrovech máte oproti nám mraky měst a kolik jste nám jich dokázali sebrat v boji o tom tu raději psát nebudu - směšně málo na to jak jste dle vlastních citací skvělý hráči - mimochodem já nechodím na slovenskej server s nabubřelým prohlášením že jdu někomu něco ukázat - konkrétně jak se hraje :) - TO VY JSTE DOLEZLI NA ČESKEJ SERVER PROTOŽE NA VAŠEM DOMÁCÍM UŽ JSTE PROPÁLENÍ DOST A DOST A SEKÁTE TU PATKY JAKO NEJMISTŘI SVĚTA A HRANÍ:D - TAKŽE BĚŽTE NEJLÉPE ZPÁTKY TAM KDE JSTE BYLI DOSUD - MY SE Z VÁS ANI NEPO.... A ANI COKOLIV JINÝHO A HRU NÁM NEDOKÁŽETE ZNECHUTIT NIČÍM A NIKDY:D Jo a ještě jedna maličkost - i v době kdy jste na nás nějak útočili nás aktivně hrálo tak 15 a stáli jsme proti VÁM 56 LIDEM - TAKŽE KAŽDEJ ROZUMNEJ HRÁČ SI DOVODÍ POČET MĚST NA VAŠÍ A NAŠÍ STRANĚ A PAK SE JEN ZASMĚJE JACÍ ŽE JSTE TO GEROJOVÉ KDYŽ JSTE NÁM V TOMTO POMĚRU VZALI JEN TAK MÁLO MĚST A VĚTŠINU JEŠTĚ OD HRÁČŮ KTEŘÍ JIŽ NEBYLI ABSOLUTNĚ AKTIVNÍ A BRÁNIT NASLEPO JSME NEMĚLI V ÚMYSLU:) Toť vše k celýmu tvýmu příspěvku - no a za poslední - nikdy jsem zde ani jinde nepohanil jedinýho hráče - původního Elementa - vždy a jen ty přeběhlíky z Alibaby - takže i tady jsi střelila úplně vedle - ale jak se říká u nás - potrefená husa nejvíce kdáká - slovensky to neumím i když jsem vcelku zběhlej i v tom jazyku díky svému věku :-O takže zklidni hormony a ozvi se až napadnu tebe nebo jiné pravé Elementy - těch jsem si vážil již v době kdy jsem proti vám stál a kryl záda Alibabě - jejich vděk komentovat nebudu protože to zde zaznělo již milionkrát - nad některými věcmi se pozastavuji nejen já ale většina hráčů - těch co to právě hrají dlouho a vědí co je možné v reálném hraní dát a co ne - sami jste přiznali že jste využívali díry v programu když jste zbrojili jak jsem již někde uvedl 1 prak za 1 vteřinu a to po dobu minimálně 3 měsíců a pokud jste dokázali toto nedivím se již ničemu :cool: ale jinak moc se těším až mě dokážete že neumím hrát :D

to je joke takhle poranu.
Uplne naprosto klasicky vykrik toho co prohral a nedokaze se s tim vyporadat))) Za vse muzou jini, nepratele zlati, spoluhraci jsou neaktivni, support nadrzuje...
Silne mi to pripomina Zdisinku z Gamy a Dione z Lambdy, tak proti nam psali skoro to same, akorat si odpustili ty uracky kvuli puvodu.

Vis co, nehraj hry kdyz neumis se cti prohrat.
 

DeletedUser11176

Guest
Všichni normální by se měli smířit s tím,že v téhle hře rozhoduje něco úplně jiného.Když mě může Thasoss odstavit na 3 měsíce za nevhodný název města,měli by jste si všichni dávat pozor na to,co tu píšete.Je to tu jako za totality.Někomu se znelíbíte a šup.Možná Ti,kdo hodně zlatí mají klid.To posoudit nemůžu.Padl tu zcenzurovaný dotaz,jestli je normální,že jeden z hlavních moderátorů hraje v alianci,která vede o měsíc před všemi.Byl promtně smazán.Jsem starší ročník a tyhle praktiky velmi dobře pamatuji.
 

DeletedUser11176

Guest
Nevěřím tomu,že to nebylo na Tvůj popud a nikdo mi to nevyvrátí.Třeba ses bál,že tolik sypu suroviny,že bychom vás v hrobce předběhli.I takhle si to můžu vysvětlovat.Smířil jsem se s tím,že bojovat se suportem nejde a už radši nic psát nebudu nebo budu vyloučen i ze skypu a FB a vůbec odevšud a spadne mi doma net
 
Nahoru