• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Pí

DeletedUser10513

Guest
Ááá Hudynka :D
Máš pravdu je to možné zde se totiž nemůže nic říkat.
Je to jak za komárů. :)

Th: Nezavidím.
Jen jsem z generace která vyznává čest a hrdě brání své přátelé a kamarády do poslední vojáčka a rozhodně nepřejde k jiné alianci jen aby získala korunku.

Upřímně za posledních 2-3 roky se hra tak změnila až to hezké není. Nemyslím po vzhledové stránce, ale po stránce lidí a charakteru.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No... to je přesně ono... já si osobně myslím, že jak se lidi chovají v realu, tak se chovají i ve hře..
Kdo je dobrák..... Je i takový ve hře vůči spoluhráčům.. Kdo háže klacky pod nohy v realu.. nedělá mu to problém žádný ani ve hře?
:-O
 

DeletedUser10513

Guest
Máš naprostou pravdu. Křivák je křivákem ve hře tak i v reálu.

Je to škoda tento svět by vypadal jinak kdyby půlka alibaby, celý No Problém a část rytířů nepřešla pod Element.
 

Thasoss

Grepolis tým
a hrdě brání své přátelé a kamarády do poslední vojáčka
Nač se "hrdě" bez cíle bránit, když můžu se všemi kamarády přejít? :)) Nebylo by vůči spoluhráčům sobecké je držet v alianci (neboť v Alibabě jsme se drželi navzájem a jeden bez druhého by se nehnul = někdo musel udělat první krok, aby se to "sesypalo") a čekat, až si pro nás nepřítel milostivě dojde? :)) Takhle mají kamarádi dobré zázemí pro hru a hlavně cíl a důvod, proč a pro koho hrát dál. :) Ber to i z našeho pohledu. My jinak fakt neměli důvod proč vlastně tu lajnu držet... na divy bylo jasné, že nás bude málo... a před sebou jsme měli ELE, za týlem nečinného spojence. Takže hraní totálně na nic, jen ztráta času.
 

DeletedUser

Guest
Thasossi, jasně, že se aliance slučují, zvláště v období před divy. My se taky sloučili. Ale zpravidla se slučují spojenecké aliance a ne úhlavní nepřátelé. :p

Navíc o jakém sloučení to mluvíš? Byla to jen prachsprostá hromadná dezerce. Kdyby šlo o sloučení, tak byste původní alianci zrušili a nenechali v ní půlku dle vašich slov "málo aktivních" hráčů.
 

Thasoss

Grepolis tým
Bohužel jednou denně se na pár minut nalogovat na hru nestačí... :) Napsal jsem Gekkymu, že je tu možnost přejít k ELE, nějakou dobu trvalo, než se to v něm a hoších začalo mlejt. Pak na to kývnul, vedení ELE poslal seznam těch, kteří za něco stáli a ti přešli. I kdyby byl ELE spojenec, tak ty, které jsme nevzali s sebou, bychom ani tak nevzali. Naneštěstí taktika náboru MRA se tu dostala ke slovu.
 

DeletedUser

Guest
Jo tak to jsi byl ty osobně, kdo byl iniciátorem toho hromadného zběhnutí? No to mě mělo hned napadnout. Měl jsi v tom největší zkušenosti. :p
 

Thasoss

Grepolis tým
Mno jo, v rámci možností jsem se postaral o spoluhráče. :p :) Někdo jim napsat musel, sami by se nehnuli a zůstali by pouze o představ.
 

DeletedUser

Guest
Mno jo, v rámci možností jsem se postaral o spoluhráče. :p :) Někdo jim napsat musel, sami by se nehnuli a zůstali by pouze o představ.


A teď se ještě v rámci možností postarat o případné lidi co by Ti mohli zabránit ve výhře co?;)
Jinak název toho města byl BUNDA akorát s jinačím písmenkem.
Nechápu opět arogantní a podrážďenou reakci pana Božského na můj příspěvek,pouze jsem napsal po pravdě jak se to událo,další zajímavá věc je jak se ihned oba dva pánové překotně ozývají když poslední post tu byl včera mě příjde jestli nejste jeden člověk někdy.

BB
 

Thasoss

Grepolis tým
Naneštěstí se není o koho v rámci možností postarat, kdo by zabraňoval výhře. :D Akorát NOE je zdravou konkurencí, to se musí uznat, v rámci možností (takové senza slovní spojení) jedou opravdu skvěle. Ale fakt, že ELE má na jednoho hráče 60 měst a NOE pouze 30 se dostává ke slovu.

jak se ihned oba dva pánové překotně ozývají když poslední post tu byl včera mě příjde jestli nejste jeden člověk někdy.
To bude tím, že ho upozorňuji na Skypu, že je na fóru zase něco, co se ho pro jednou týká. ;)
 

DeletedUser

Guest
Díky za uznání.

Docela mě překvapuje a mrzí, že ostatní ali na to dlabou. A ti, co se o něco pokouší, tak stejně jedou dost pomalu.
No co už, aspoň vám to nedáme zadarmo :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Já si myslím, že kdybyste vy nestavěli, bylo by to pro nás horší, než když stavíte. Svým způsobem. Rozhodně by šly divy pomalejším tempem a nevím, jak ostatní, ale já bych měl blbej pocit. :))) Jsem v napětí, kdy vám skočí druhá osmička. Btw, ty devítky jsou nehorázně žravý. :( Tu cenu mohli více vyvážit... na začátku je to levný a pak je to docela šok. Kdyby na začátku zdražily a na konci zlevnily, bylo by to lepší. :)) A čím vyšší rychlost světa, tím víc je to vidět.
 

DeletedUser

Guest
Není to otázka, zda NOE už 9 mají naplněnou?:) Je to ale pravda.. je to moc a moc surek. Z více měst se to jistě plní lépe a s pomocníky taky....
 

DeletedUser

Guest
Jednem se nelibi, ze dostavaji na zadek a aliance se jim droli (pritom prebehlici, kteri jsou na jejich strane jim vuuubec nevadi), druhym zase ze nahlasuji prasata. :D :D Neni muj problem, ze vam vadi, ze nejsem ouca, co dela vse pro to, aby se zavdecila ostatnim a nedejboze mela nepritele. Takze nepritele bych mel... budu mit nekdy i rivala? :)

Xichte, 10 dni ses koupal v Egypte, tech zbyvajicich asi 22 si delal co? Dovolenou si mel takovych 32 dni.


pane HNĚDÝ trenky-co jsem dělal 22 dnů dalších? NEČUMĚL JSEM URČITĚ TUPĚ 18 hodin do grepolisu:) pro mě je to hra, nee životní styl(lituju hráče jako ty-nemají uplatnění v normálním životě(pravděpodobně neschopnost jakékoliv realizace)-jejich život je upjatý pouze na hru(tupé zírání do pc 18 hodin a více)-ted sem rád chodím, jelikož tvoje zvratky, který tu píšeš mě vždy pobaví a jak vidím, nebaví jen mě:)

Tvoje chabé obhajování toho co jste udělalli zde odsoudili i další hráči a to mi stačí-tohle jsem chtěl-aby tvoje jméno bylo spojováno právě s tímhle:)

Takže si to shrneme:)

HNĚDÝ TRENKY

-jsi tu za podrazáka dle názoru i ostatních
-tupé zírání do grepolisu 18 hodin(jak jsi uvedl)
-jako HLAVNÍ MODERÁTOR tady dostáváš na frak, nevidím zde jediný kladný příspěvek na tvoji velikost, takže jsi tu za velkou ROURU:)
-tvé přestupy podle situace vystihuje pravděpodobně tvuj charakter i v tvém pravděpodobně chudém životě
-jsi pro smích většině hráčů podle profilů některých hráčů, které jsi podrazil

MOJE MALIČKOST
-bavím se hrou a tvýma žvástama
-naši hráči vědí, že neopustím ali at se děje co se děje, jelikož hru nehraju kvůli korunce, ale beru ji jako odreagování
-trávím na hře maximálně hodinu denně
-můj život není grepolis jako tvuj
-nejsem terčem pohrdání, jako ty
-válím se u moře, jak jsi hezky napsal:)

Takže budeš mít pravděpodobně korunku za cenu toho co jsem napsal-možná máš za to slíbenou nějakou slevu v Kauflandu.

KDO JE NA TOM LÉPE? :)

Pane hlavné moderátore-TY JSI ALE DOPADL:):)
 

Thasoss

Grepolis tým
To co je za trend u vás... předtím ses tomu věnoval x hodin denně a najednou, když prohráváte, tak nežiješ Grepem? Jako bych tohle už někde slyšel...
Když jsem zapotřebí ve hře, jsem na hře... když v RL, tak v RL. Je to můj čas a ty mi můžeš, sobecky řečeno, pouze závidět, jak ho dokáži zužitkovat ku prospěchu tolika lidí. :)
Navíc, je mi úplně jedno, co si kdo o mě myslí. Když něco dělám, dělám to buď pro sebe, nebo pro lidi, na kterých mi záleží, či všechno dohromady. :))) A nenechám se odradit reakcí lidí (tebe), se kterou se dalo při tomto kroku počítat. Znáš ten pocit být svůj a neřešit, co si kdo bude myslet, když uděláš tamto, jestli tě za to rovnou neukamenuje? Když se jedná o tobě zcela lhostejnou osobu? :) Asi ne, pakliže si myslíš, že je to tak u mě, nebude ti to cizí ani u sebe.

No, víc tě nebudu obírat o tvůj drahocenný čas na hru. :D Zvaž, jestli v alianci stačí pouze být, nebo by bylo lepší jí i pomáhat.
 

DeletedUser11026

Guest
To co je za trend u vás... předtím ses tomu věnoval x hodin denně a najednou, když prohráváte, tak nežiješ Grepem? Jako bych tohle už někde slyšel...
Když jsem zapotřebí ve hře, jsem na hře... když v RL, tak v RL. Je to můj čas a ty mi můžeš, sobecky řečeno, pouze závidět, jak ho dokáži zužitkovat ku prospěchu tolika lidí. :)
Navíc, je mi úplně jedno, co si kdo o mě myslí. Když něco dělám, dělám to buď pro sebe, nebo pro lidi, na kterých mi záleží, či všechno dohromady. :))) A nenechám se odradit reakcí lidí (tebe), se kterou se dalo při tomto kroku počítat. Znáš ten pocit být svůj a neřešit, co si kdo bude myslet, když uděláš tamto, jestli tě za to rovnou neukamenuje? Když se jedná o tobě zcela lhostejnou osobu? :) Asi ne, pakliže si myslíš, že je to tak u mě, nebude ti to cizí ani u sebe.

No, víc tě nebudu obírat o tvůj drahocenný čas na hru. :D Zvaž, jestli v alianci stačí pouze být, nebo by bylo lepší jí i pomáhat.
¨
no takže milý pane pupku světa - vždy jsi na tomto světě zběhl když tvé alianci teklo do bot a ještě jsi nakonec pomlouval všechny svoje bývalé spoluhráče a byl jsi první kdo na ně začal pod novým praporem útočit - protože pokud za tebou nestojí silná a mocná aliance jsi jen ubohej srábek :)))
že jsi spískal váš přestup k Mentům se vůbec nedivím a taky je mi jasný co jsi za to že vás Mentům nabídl - mimochodem ještě když se dělávali setkání hráčů grepu kde byli i členové suportu a moderátoři jsem měl možnost poznat provázanost moderátoru se suporťáky a také možnost jednoduchého ovlivnění některých členů suportu doslova za pár panáků:))) a že tobě jdou sakra na ruku suporťáci na tvoje osobní podání porušení pravidel je věc zcela jasná a všem známá:)))
když jsem měl možnost být s tebou v jedné - pardon dvou aliancích tak jsem poznal co jsi za hráče - mimochodem za dobu co jste přešli k Elementu to jsem měl účet o cca 500000 bodech se mi díky vám podařilo účet zdvojnásobit a konkrétně ta jsi nikdy nedokázal dobýt jediné město jediného našeho hráče bez toho aby ti pomohlo minimálně 10 hráčů a to nejméně 6 původních Elementů - proč protože sám máš proti mejm 2 městům na tvých ostrovech
drříve našich-jak jsi trefně poznamenal - svejch měst 7 a jedinej útok na kterej se zmůšeš je těch 10 vojáčků a všechna města máš jen samej deff a beton - proč si domyslí každej zkušenej hráč sám-kdo si nedomyslí řeknu to jsi prostě posera kterej se jen bojí a to jsi dokazoval celou dobu co tady na tom světě hraješ :)))
mimochodem co je ti do toho kdo měl kolik dní dovolené a proč si ji bral - nemáme se ti náhodou zpovídat když půjdem na záchod abys mohl zaůtočit?:)))
a k těm tvejm utopenejm šnekům Elementům za 4 měsíce - tím se chlubíš?každej z nás Unforgiven který stále jen haníte a považujete za lamy vám dokáže potopit 7 - 15 šneků za den - tudíž podtrženo sečteno za dobu co jste na nás útočili se snahou vymazat nás ze světa jsme vám jich v cca 15 lidech potopili asi 500:)))
a co se týče vašich jak je nazýváš bývalých hráčů - přeběhlíků - ti šli ke spojenci a rvou se s vámií i s úhlavním nepřítelem doteď - na rozdíl od vás kteří jste šli jak se říká hladkou cestou sralbotek - mimochodem existuje starý pořekadlo - přeskoč,přelez ale nepodlez a vy bejvalý AliBÁBY jste podlezli a kdyby vám teklo do bot tak už teď píšete po celým světě - nejsilnějších aliancích jestli by vás vzali - protože se neumíte rvát a nikdy jste to neuměli - poznali jsme to když jsme byli s vámi propojeni - díky bohu že jsme šli pryč a neměli pak s vámi již nic společnýho :)))
víš a řeknu ti to na rovinu - my nemáme ani členskou základnu dnes a ani možnost vám konkurovat ve stavbě divů ale stavíme ho zrovna tobě a dalším Mentům natruc aby jste viděli že někdo se prostě nezlomí když na něj kdosi zadupe - taky jsme mohli přejít ale na rozdíl od vás ke spojencům ale celá členská základna řekla že na slavný divy a korunku kašle-že je hrdá na svoji alianci,název a prapor a prostě to za ni nějak dokope - a hrou se fakt skvěle bavíme a víš proč - protože nejsme závisláci abychom byli vzhůru ve dne v noci a jen klikali surky na divy a kouzla na urychlení výstavby - my žijeme život a hru máme pro zábavu - vy máte hru pro život protože váš život nestojí za starou bačkoru :)))
jo a budu strašně rád když tě vytočím tak že konečně začneš sám útočit a vemeš mi aspoň jedno město - jenže do bys nesměl mít naděláno v trenýrkách začít útočit na milionovýho hráče:)))
 

DeletedUser

Guest
ds

¨
víš a řeknu ti to na rovinu - my nemáme ani členskou základnu dnes a ani možnost vám konkurovat ve stavbě divů ale stavíme ho zrovna tobě a dalším Mentům natruc aby jste viděli že někdo se prostě nezlomí když na něj kdosi zadupe - taky jsme mohli přejít ale na rozdíl od vás ke spojencům ale celá členská základna řekla že na slavný divy a korunku kašle-že je hrdá na svoji alianci,název a prapor a prostě to za ni nějak dokope - a hrou se fakt skvěle bavíme a víš proč - protože nejsme závisláci abychom byli vzhůru ve dne v noci a jen klikali surky na divy a kouzla na urychlení výstavby - my žijeme život a hru máme pro zábavu - vy máte hru pro život protože váš život nestojí za starou bačkoru :)))
jo a budu strašně rád když tě vytočím tak že konečně začneš sám útočit a vemeš mi aspoň jedno město - jenže do bys nesměl mít naděláno v trenýrkách začít útočit na milionovýho hráče:)))

Namiesto nezmyselného stavania tých vaších divov, by ste si radšej mali robiť obranu. Odkiaľ berieš tú istotu že náš život nestojí za nič? podľa seba súdim teba? asi to tak bude, ty milónový hráč, čo tak akurát preberá svojich neaktívnych. Si proste borec.
 

DeletedUser11026

Guest
Namiesto nezmyselného stavania tých vaších divov, by ste si radšej mali robiť obranu. Odkiaľ berieš tú istotu že náš život nestojí za nič? podľa seba súdim teba? asi to tak bude, ty milónový hráč, čo tak akurát preberá svojich neaktívnych. Si proste borec.

rozhodně nemusím vlést k nepřítel abych někomu dokázal že umím útočit tak jak jste to udělali vy:))) a o moji obranu se nestarej - pokud máš nějaký strach tak mi pošli podpory - třeba se mi budou hodit až začnete útočit vy gerojové s hnědým páskem vzadu na trenýrkách-no aspoň víte snadno jak je oblékat - jen varování,neprat,museli by jste znovu přeběhnout ze strachu jinam :)))
 
Nahoru