• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Pandosia

O 4 hráčích který jste zradili :D snad ten zbytecnej Dekov a alderius kteří neví ani jak se časuje vám to vyhrají :D můžete teď útočit mezi sebou

Jaké zradili? Já jsem nikdy nežádal o vstup, byla mi doručena pozvánka. Nikdy jsem nikomu neslíbil že nejdu hrát k Lamám. A k tomu co píšeš o dekovovi a Aldovi... nebudu komentovat radši, posuzovat hráče kteří netušíš co všechno pro ally udělali...

Jinak ty resety to celkem potvrdili, prostě to bylo o nás a ani jste se nepokusili třeba zaútočit... a já tady přichystal i TRPO a deffku a všechno a vy jste to radši vzdali :/ škoda, svět jste si prohráli sami.
 
Cituji: Jaké zradili? Já jsem nikdy nežádal o vstup, byla mi doručena pozvánka. Jednu věc nechápu, proč tenhle "hráč" pak tuhle pozvánku akceptoval? Proč jsi ji neodmítl? Asi proto aby jsi mohl hrát špinavou hru od začátku a donášet. A ještě jedna věc. Ano morálka vypnuta, svět pro tebe jak stvořený protože ty evidentně máš s morálkou problém. Výkruty a hloupá argumentace o kterou se snažíš tě neočistí. Ale tobě to evidentně nevadí. A nepiš o aroganci, vyznívá to od tebe hloupě.
 
To není soukromá konverzace, to byla skupina :) a já se tak neprezentoval, to Devast.
Já nekydám nic, já jen poslal co on sám napsal. Já neútočím na Devasta jako člověka, ale uznej, že to byl celkem podlej krok od něho.

Kolega kontext zhrnul celkem dobře:

Osoba proti který jde cely svět (Devast) přijde na tenhle svět, pozve si sem particku lidi, kteří neumí skoro hrát, dávají si rezervace na města, která dřív vezme nepřítel (pozdravuju strapati) a pak když se na nej udělá akce, tak píše ze musí dělat diplomovou práci a města předá??? Píše ti jak chce tady hrát a pak udělá toto? To není podle mě normalni taky… poslední bodik je to, že ti furt píše a nelíbí se mu, že nemá člověk deff a nechápe, že na frontě je taky potřeba něco mít a ještě k tomu když jedes off… a hřebíček do rakve… píšeš mu dej mi město na frontě, dostanu je odtud… nedá a radši tam děla deffku…. A kdo si mysli, že je když bere každý město na frontě pro sebe místo toho, aby se zeptal aspoň třeba arciho nebo me, kdyz jsme offari? Ze začátku píše, jak vše bude dirigovat, nabere dobré hráče a co udělal? Nic z toho. Naše skupinka tady byla v top 15, cely to bylo jen o nás a dalších 4 hráčů…
ano jeden vecer Pepa opravdu vybouchl a chtel skoncit ale neudelal to, hral dal nikdy by vas v tom nenechal a vy jste to pouzili pouze jako zaminku aby jste si meli jak "omluvit" vase konani
dalsi vec je ze nevim jak toto souvisi s tou zpravou co jsi tam publikoval, tam se predse mluvi o necem uplne jinem... nevim, nevidim v tom souvislost
kazdopadne i tak vytahovat veci ze soukromeho chatu (ikdyz skupinoveho) je traparna... promin
nevim jak jsi ho tedy konfrontoval s tim ze se ti nelibi styl jeho vedeni ale urcite se to dalo resit jinak jako hned vypisovat nepriteli o vstup
nehlede na okolnosti ale toto je za me traparna nehlede na to kde je pravda, zabili jste si svet misto toho aby jste se snazili vyresit si interni spory... to je projev slabosti... levna vyhra misto toho aby jste se snazili resit problemy
 
Jaké zradili? Já jsem nikdy nežádal o vstup, byla mi doručena pozvánka. Nikdy jsem nikomu neslíbil že nejdu hrát k Lamám. A k tomu co píšeš o dekovovi a Aldovi... nebudu komentovat radši, posuzovat hráče kteří netušíš co všechno pro ally udělali...

Jinak ty resety to celkem potvrdili, prostě to bylo o nás a ani jste se nepokusili třeba zaútočit... a já tady přichystal i TRPO a deffku a všechno a vy jste to radši vzdali :/ škoda, svět jste si prohráli sami.

pardon, že se do toho vkládám, ale tohle pobavilo i když tam nehraji. Ty by jsi měl chut po tomto hrát dál a zkoušet utočit když pár volů to posralo ?? prosím tě ty jsi vtipný
 
To není soukromá konverzace, to byla skupina :) a já se tak neprezentoval, to Devast.
Já nekydám nic, já jen poslal co on sám napsal. Já neútočím na Devasta jako člověka, ale uznej, že to byl celkem podlej krok od něho.

Kolega kontext zhrnul celkem dobře:

Osoba proti který jde cely svět (Devast) přijde na tenhle svět, pozve si sem particku lidi, kteří neumí skoro hrát, dávají si rezervace na města, která dřív vezme nepřítel (pozdravuju strapati) a pak když se na nej udělá akce, tak píše ze musí dělat diplomovou práci a města předá??? Píše ti jak chce tady hrát a pak udělá toto? To není podle mě normalni taky… poslední bodik je to, že ti furt píše a nelíbí se mu, že nemá člověk deff a nechápe, že na frontě je taky potřeba něco mít a ještě k tomu když jedes off… a hřebíček do rakve… píšeš mu dej mi město na frontě, dostanu je odtud… nedá a radši tam děla deffku…. A kdo si mysli, že je když bere každý město na frontě pro sebe místo toho, aby se zeptal aspoň třeba arciho nebo me, kdyz jsme offari? Ze začátku píše, jak vše bude dirigovat, nabere dobré hráče a co udělal? Nic z toho. Naše skupinka tady byla v top 15, cely to bylo jen o nás a dalších 4 hráčů…
Že zrovna ty tady něco píšeš o tom jak kdo hraje. Ty který sis nevšiml že ti zapálili město a přijdeš o něm v nočním bonusu. Jsi vůbec normální ? Nevšiml jsem si že by si byl nějak aktivní při akcích. Nebo že by si třeba zabral nějaké město od lam. Pro alianci si neudělal vůbec nic. Potom co nám ukradnete hráče kompletně nám zničíte základnu a ihned nám začnete vyvolávat vzpoury ve městech bez jakékoliv reakce to ti přijde normální ? Jo lae hlavně že ty sám geniální hráč ses mohl připravit a zařídit si trpo :) Potom se divíš že naši hráči jsou znechuceni a chtějí končit ? Jo Jsi bezpáteřní přeji ti všechno nejhorší. Jo a běž si sdílet nějaké sluničkářské kraviny to hodně vypovídá o tvoji osobě.
 
jo seale, ty bys mel prosim po tom co odejde nekolik klicovych hracu chut hrat?
navic jste necekali ani pul hodiny a zacali jste vyvolavat byvalym spoluhracum... mne se chce blejt
asi si potrebujete obhajit tuto svinarnu ale podle me to nelze!
 
jo seale, ty bys mel prosim po tom co odejde nekolik klicovych hracu chut hrat?
navic jste necekali ani pul hodiny a zacali jste vyvolavat byvalym spoluhracum... mne se chce blejt
asi si potrebujete obhajit tuto svinarnu ale podle me to nelze!

Proč ne? Tohle se děje každej svět, @SkyFall Inc s Igorem tohli udělali na Gonnosu aby se dostali ke korunce s Lamami a teď si tady hrajou na svatouše.
@granz mám první dobyté město Unseen na Pandosii, 20.1. 9:44 . To že jsem si nevšiml že hořím byla samozřejmě pitomost, kterou jste vy spolkli i s navijákem, to byla normální domluvená předávka.
K mému hernímu stylu dopíšu jen tohle
1644608369414.png
 
jo seale, ty bys mel prosim po tom co odejde nekolik klicovych hracu chut hrat?
navic jste necekali ani pul hodiny a zacali jste vyvolavat byvalym spoluhracum... mne se chce blejt
asi si potrebujete obhajit tuto svinarnu ale podle me to nelze!
Ano oni ihned na základně vyvolávali v prázdných městech hromadně to bylo bezpáteřní a potom se ještě diví. Hlavně že chlapeček měl čas si udělat TRPO :)
 
Jaké zradili? Já jsem nikdy nežádal o vstup, byla mi doručena pozvánka. Nikdy jsem nikomu neslíbil že nejdu hrát k Lamám. A k tomu co píšeš o dekovovi a Aldovi... nebudu komentovat radši, posuzovat hráče kteří netušíš co všechno pro ally udělali...

Jinak ty resety to celkem potvrdili, prostě to bylo o nás a ani jste se nepokusili třeba zaútočit... a já tady přichystal i TRPO a deffku a všechno a vy jste to radši vzdali :/ škoda, svět jste si prohráli sami.

Já se divím, že to máš zapotřebí. Prostě jsi chytřejší než ostatní a vyhrál jsi to! Dle mého je zbytečné to dál komentovat, jelikož ideál hráče grepolisu už máme. Jdi se kouknout do zrcadla a řekni si, jestli to byl dobrý tah a jestli bys ho byl schopen i v případě, pokud bys své spoluhráče znal i v realu. Ono na internetu je každý borec, ale v realitě bys udělal něco podobného?
 
Proč ne? Tohle se děje každej svět, @SkyFall Inc s Igorem tohli udělali na Gonnosu aby se dostali ke korunce s Lamami a teď si tady hrajou na svatouše.
@granz mám první dobyté město Unseen na Pandosii, 20.1. 9:44 . To že jsem si nevšiml že hořím byla samozřejmě pitomost, kterou jste vy spolkli i s navijákem, to byla normální domluvená předávka.
K mému hernímu stylu dopíšu jen tohle
Zobrazit přílohu uživatele 2581
Mně to podezdřelé přišlo ale netušil jsem že si tak bezpáteřní a že si to ještě bude objajovat :) ale říkej si třeba geniální strateg pro mě si prostě srab tak si tady na něco nehraj

/Moderace odstranila obrázek soukromé zprávy. T.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Hele, čekali jsme 5 dní, že si někdo třeba všimne že mu top5 hráčů nikam nic neposílá a že zázračně na něj nejedou, ale tak asi se to nedalo čekat no. @Endrewko já si stojím za tím že to nebyla sviňárna, ale nepotřebuju to obhajovat, s tím co jsem udělal já jsem plně uzrozumen a ty zas máš plné právo na svůj názor a máš právo na mě být naštvanej klidně do konce Grepokariéry.
@Flexo ještě tobě bych chtěl napsat že tys byl důvod číslo 1 proč jsme zvažovali že bychom to neudělali, si opravdu fajn hráč i kolega, bylo mi ctí.
 
asi většina čeká jak se k tomu postavím já

šel jsem na tento svět s tím,že si zabojuji a bojem porazím lamy.... byly to pěkné boje a já stál v čele toho všeho přesně jak jsem slíbil -S HRDOSTÍ DO POSLEDNÍ CHVÍLE

to,že se za zády dělo něco o čem jsem nevěděl je už bohužel skutečnost a dost mne to právě u arciho mrzí

ano je pravda,že jsem hrače "jebal" furt za každou chybu co udělali,protože pokud chce človek hrat svět proti dvojnásobné přesile musí na to mít lidi a dělat co nejméně chyb...každý s tím počítal,když šel hrát pode mne


snad z této výhry bude mít lama tym radost.... osobně si myslím,že to co se stalo na nyse se bude dít svět co svět,protože špínu,kterou si ssebou tahá vedení ali je ****...

Historie se opakuje stále
bylis nabraní nepřatel,gonnos nabraní nepřatel ,panda tež .... všechny svety co hrají nevyhrávají bojem ,ale bohužel válkou slabochů

nyní se všemi co spolupracovali rozvážou don/spojko a pujdou si pro jejich krev stejne jako to delají svet co svet ... ANEB kudlu do zad dát všem at je to dokonale :)))))



ale kdybych hrál tak špatně a byl tak hrozný přišlo by mi v pár minutách asi 30 dojemných zpráv,jak jsou lidi rádi ,že si se mnou zahráli a poznali mne ?...
nevím zda-li jste to nekdy zažili ,ale je to strasne krásný pocit vidět jak lidi dokáží ocenit to vše co pro ně měsíce děláte ...DĚKUJI MOC ZA PODPORU RANGERS!


takže když pominu lidi ,kteří udelají pro vyhru cokoliv a jdou bezhlavě si za tím ... jsem spokojeny s tím jaky kolektiv jsem tam vytvořil :)

je kupa hráčů,kteří na mne kydají špínu a pro mne je největší uspech je ,když takto ovlivněny hráč ti po čase napíše férově,že nikdy nezažil lepší vedení a víc ochotného člověka a že je rád,že toho mohl být součástí


neznám osobu,kter by tím žila víc jak tomu je u mne :) a je mi líto,že zrovna takto musím já ukončit své působení na této skvělé hře
touto lamackou taktikou přichází o skvělé hráče a kvalita českeho serveru tím rapidně upadá

Můžete si říkat cokoliv,ale až nebudou lidi co do toho dávají srdíčko- hra bude o ničem ....


děkuji všem ,kteří se mnou kdy spolupracovali a všechny hráče,kteří pode mnou získali vyhry zdravím....snad z tech svetu máte dobrý pocit a daná výhra má pro Vás váhu :)

rád poradím komukoliv s čímkoliv ,ale hrát po mne už nechtějte :) bolí mne vzdávat se něčeho co roky miluji..

přeji do dalších světů víc charakteru
Devík
 
Já se divím, že to máš zapotřebí. Prostě jsi chytřejší než ostatní a vyhrál jsi to! Dle mého je zbytečné to dál komentovat, jelikož ideál hráče grepolisu už máme. Jdi se kouknout do zrcadla a řekni si, jestli to byl dobrý tah a jestli bys ho byl schopen i v případě, pokud bys své spoluhráče znal i v realu. Ono na internetu je každý borec, ale v realitě bys udělal něco podobného?

Klidně se podívám do zrcadla a trvám na tom, že to byl dobrej tah :p Ono nejvtipnější je, že já tohle nedělám poprvé, akorát ti samí lidi co tady moralizujou jsou ti, ke kterým do aliance jsme tehdy vstoupili. Tehdy to takovej humbuk na fórku nebyl, i když výsledek byl stejnej (rozhodnutej svět) Princezny z Gonnosu by uměli vyprávět.
 
Proč ne? Tohle se děje každej svět, @SkyFall Inc s Igorem tohli udělali na Gonnosu aby se dostali ke korunce s Lamami a teď si tady hrajou na svatouše.
@granz mám první dobyté město Unseen na Pandosii, 20.1. 9:44 . To že jsem si nevšiml že hořím byla samozřejmě pitomost, kterou jste vy spolkli i s navijákem, to byla normální domluvená předávka.
K mému hernímu stylu dopíšu jen tohle
Zobrazit přílohu uživatele 2581
"To že jsem si nevšiml že hořím byla samozřejmě pitomost, kterou jste vy spolkli i s navijákem, to byla normální domluvená předávka." sealedfate 11.2.2022
Prosim zapamatujte si to... jeste se tim chlubit...

smiley-emoticons-thumbs-down-new.gif
 
Hele, čekali jsme 5 dní, že si někdo třeba všimne že mu top5 hráčů nikam nic neposílá a že zázračně na něj nejedou, ale tak asi se to nedalo čekat no. @Endrewko já si stojím za tím že to nebyla sviňárna, ale nepotřebuju to obhajovat, s tím co jsem udělal já jsem plně uzrozumen a ty zas máš plné právo na svůj názor a máš právo na mě být naštvanej klidně do konce Grepokariéry.
@Flexo ještě tobě bych chtěl napsat že tys byl důvod číslo 1 proč jsme zvažovali že bychom to neudělali, si opravdu fajn hráč i kolega, bylo mi ctí.
Tak důležité je, že to nepotřebuješ obhajovat. I tak jsi ale schopný během hodiny napsat víc jak 10 zpráv, které tě mají "obhájít" Pokrytec :) Prostě to nekomentuj, stejně jako to dělají tvoji kolegové, ať se zbytečně neztrapňuješ :D
 
Nahoru