• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Pandosia

Koudy chválit se cizím peřím je hodně snadné...a teď nemyslím tím to že ty osobně jsi nezabral ani jedno z těch 29 měst. Myslím to že oba víme jakou politiku jste tam zas rozehráli a že se to zvrhlo na "Cely svět vs Rangers"... Takže bych držel hubu a krok a byl bych rád že jsem rád.
Se tady těšíte že 21 měst od Rangers zatím co oni vám rozebírají spojence 5x tak rychle :eek:

Já se někde chválil cizím peřím? XD O sobě jsem nikde nenapsal ani zmínku. Vy jste tu zase naráželi na naší alianci. A o žádných našich rozebíraných spojencích nevím.

A nebuď prosím tak expresivní s volbou slov. Není to slušné. Chápu, že se musíš jít zase zastávat kamaráda, ale jde to i jinak.
Za mě vše
 
Tak já nevím vy už asi ani sami nevíte s kým to tahnete a s kým ne. Ale férový boj to asi zas není podle toho co vím
Slova si budu volit jaké chci já
Nikoho se nazastavam.
 
Tak mám info z první ruky
Třeba že když malik neuspěl u Rangers hned běžel za vama a tam skóroval :D
Nebo že jste se spolčili s Vedatory a tou další vaší pseudo akademkou co se tváří jako že ji není :D:D
Plus kovi toho jsem zapomel nebo ještě někoho jsem nespomenul?
 
Hmm tak to mě mrzí, že tvé "Info z první ruky" ti lže. Je těžké si sehnat dobré známé. Věřím, že se ti to časem povede.
 
:D:D:D:D Tak rangers rozebíráji akorát fenixy… o tom ze by rozebírali někoho z našich spojenců teda nevím :D
Ale je pěkný jak Koudy sdílí statistiku kde nebylo nikde napsaný, že by on sám vzal všechny města, spíš to pozdvyhl jako tým… snad to pochopili i ti méně chápající :D
Nejlepší stejně je přebírat města jenom od spojenců a sám žádné od enemy nevzít :D
 
To nevadí aspoň je zde zas o čem mluvit :) však o to jde ne? Si rady trochu vylít emoce :D mne je to docela šumák jen jsem zvědavý.
 
nechapu proč máte potřebu pořád potřebu porovnávat kdo je lepší a kdo má více bodu... Myslím že to dost kazí požitek ze hry
 
@Haji , tomu sa hovorí rivalita, a je to bežná vec pri multiplayer hrách.. :D Nie každý hrá Grepolis tak, že príde raz za deň, nakliká pár domečkov, vyberie vesničky na 8 hodin a ide preč. :) Len dúfam, že tu nebudeš teraz argumentovať s tým mŕtvym svetom, kde si prvý v útočníkoch.

A tu sa skôr jedná o to, že Unseen (a.k.a Lamy/Čerti) sa tu snažili hádzať na nás špinu zo začiatku sveta, a pri tom to robia sami. Príklad, taký @M0rrisek , ktorý prebral od svojich končiacich kamarátov okolo 13 miest, a ktorý ho nabodovali o cca 100k bojových bodov. A keď ho potom s tým niekto konfrontuje, tak drží pusu. :D

Ďalej tu idú tu hovoriť o tom, ako nemajú DoNy alebo spolupráce s inými alianciami (viz. Čau Lidi, ktorý sú na ich ostrove a nemajú ich potrebu dobývať) alebo prípadne hráčmi (viz. *RAPTOR*, ktorý ja na ich ostrove, a tiež bez toho, aby mu tie mestá vzali), ale je to až do očí bijúce. A či už je to oficiálny DoN alebo len dohoda cez správu, je úplne irelevantné.
Ale aj tak sa najviac teším len na to, kedy Ardee dajú "kudlu do zad", pretože nebudú už môcť kam expandovať. Aj keď..nedivil by som sa, keby si aj s tým dokázali poradiť vďaka VPN, ako nám to už ukázali pri založení účtov "Endrew Noha; Endrew ruka" atp., pár týždňov späť. Vravel som to na Nyse, a poviem to aj teraz. Tá aliancia je prevažne plná obyčajných klaunov. :) Ale samozrejme sa nájdu aj u nich výnimky, ako som si zistil sám.

@Achychanek , že sem vôbec vyťahuješ nejaký Fénix. Hrozne si sa začal pchať Koudetovi do zadku, a je mi smutno z teba. To, keď sme hrali na Nyse proti ním, tak si ich tak isto trashtalkoval, a zrazu sa hráš na najlepšieho kamaráta. Chcelo by sa to zamyslieť trochu nad sebou. ;)
 
Ono je lehké mě trashtalkovat, ale kdo mě zná, tak prostě zjistí, že jsem nejlepší člověk na světě a pak už to prostě nejde:p

- to je samozřejmě z části vtip. Jen je logické, že názory lidí se mění :)
 
Jak je jednoduché to převrátit co? :D Řešili jsme hráče, kteří si sami (multiúčet) vyklikali první města. My jsme měli 5 typů kdo to udělal. Ozvou se tady ti hráči kteří za to dostali ban? Nebudu je psát :)

Já mám města od hráčů kteří skončili, co bych k tomu měl říct. taky jsem dal města menším hráčům. Taky mám města od nepřátel.

Mám se teď urazit protože jsi napsal že mě nabodovali kolegové? Mrkni se na reporty od kolegů z aliance (jestli na tomhle světě hraješ, nepotkal jsem Tě) kde ty BB beru. Možná těch hráčů kteří zdrhli z ostrovů kde mám města
 
Tak na začátku jsem se smál, teď jen kroutím hlavou k čemu takhle hra (určená k zábavě) je.

*Northern Rangers* od začátku vypadají, že to jsou dobří hráči a že to sem přišli vyhrát. Jenže od začátku je více než jasné, že si od kamarádů nebo z druhých účtů vystavují města a sami si vyrábějí bitevní body.

Nestačí že mají 17 hráčů v top 20. Začali nabírat i další hráče z aliancí, které se rozpadly.
Na začátku světa měli v profilu, že už nenabírají, aby také nechali vzniknout "protivníky". Razí si tu absolutně nejlehčí cestu k vítězství bez téměř žádného boje dokud tím nezískají tak obrovskou výhodu, že už to pak žádný boj vůbec nebude.

Co Vás na tomhle baví?
Jestli takhle hrajete na každém světě, tak jste spíš k smíchu

Farmáři z Naxosu Zemoon a M0rrisek, ze serveru kde to fungovala jak má.

@M0rrisek ja ti neviem, tu si písal na celú alianciu, nie na pár hráčov. :) Najvtipnejšie na tom všetkom je to, že nikto od nás nemal ban za multiúčet. Tak, ako píše Endrew.

To je škoda, že k tomu už nemáš čo povedať. Ale keď si nás tu osočoval z toho, tak si písal jeden skvost za druhým.. :) Dúfam, že si aspoň zoberieš z toho ponaučenie do budúcna, a nebudeš zase písať na niekoho iného podobné hlúposti, ako na nás. A aktuálne sa tu nebavíme o nepriateľských mestách, tak to sem zbytočne ťaháš.

Mne ale nejde o to, ťa tu nejakým spôsobom uraziť. Skôr len o to, poukázať aký si vlastne natvrdlý.
Inak písal som o 100k bojových bodoch z obdobia 30-31.1, kedy sa tvoji spoluhráči z Čertov rozhodli skončiť. Ale zjavne to bola len náhoda, že? :)

Ale tak, za mňa už asi všetko. Len si mi to tým potvrdil, ako k tej téme nemáš moc čo povedať. Nie nadarmo sa hovorí, že kto mlčí, ten svedčí. Len sa tu snažíš poukazovať na veci, ktoré sú mimo, viz. dobývanie nepriateľských miest alebo získavanie bojových bodov na nepriateľoch. O tomto sme sa tu, ale vôbec nebavili. Maj sa krásne
 
Nahoru