• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Pandosia

Odpad Grepu. Jak výstižné. Nemá cenu se tu rozepisovat, protože každý "hráč" si stejně bude mlít to svoje a bude přesvědčen o svoji pravdě. Na druhou stranu obdivuji ten odpad že tak dlouho dokázali čekat, než udělaj tuhle "sprosté slovo". No budte hrdí, akorát nevím na co.
 
Nazval jsi se krásně, aspoň to my nemusíme opakovat :D teďka se musíte plácat po zádech jak moc dobrou strategii jste měli :)
 
Tedy... ja si moc velke iluze nedelal, predse jen "hral" jsem za Lamy uz 2 svety a vim jakou politiku vzdy razili.
ALE cekal jsem ze budou chtit Pepovi ukazat ze ta kritika kterou jsme oba vuci Lamam adresovali neni opodstatnena a ze Lamy umi vyhrat bez nej.
Ja se tedy ptam JAKY SMYSL VLASTNE TENTO KROK MA? Co jste timto vlastne dokazali? Jste si akorat odrizli pod sebou vetev... ukazali jaka sebranka jste a ze to co se zde psalo, hlavne co jsem zde psal ja, je pravda... neumite hrat cestne, snazite se vyhrat spinavou politikou...
Nechapu... fakt nechapu ze co jste timto zamysleli? Svet trva par tydnu takze jste vlastne ani nepokazili nikomu pul roku prace nebo tak neco aby z toho byli lidi nasrani treba...
Tohle je popravde dost cerny den pro cely grep, nejen pro zucastnene... ja se postaram aby se o tomto dovedelo co nejvic lidi
Ano, je to jen hloupa hra ale neco to vypovida o charakterech zucastnenych
Nevim... rad bych zde ziskal vyjadreni od protejsi strany CO BYL SMYSL? PROC JSTE TO UDELALI? CO JSTE TIM ZISKALI?
 
Měl jsem tu něco delšího, ale vezmu to tedy stručně. Kdo by chtěl být v polo-fungující alianci, kde je častá negativní atmosféra a vysoká míra arogance?
Já asi ne, protože moje šílená arogance se nedá smíchat ještě s nějakou jinou
smiley-emoticons-bravo2.gif
Ale prosím nereagujte na můj příspěvek. Nechci si tu povídat :(
 
Sprisahani, ktere kompletne znicilo tento svet...
Nemam moc chut vic to rozpisovat, jak uz mi bylo vickrat vycteno - tento svet nehraju a tak bych to nechal bez komentare tentokrat
Je mi to ale lito, mel jsem tam hodne kamaradu :( ...a hodne lidi me hrozne sklamalo, nekteri z nich uz ne poprvykrat, u nekterych je to velky sok protoze bych to od nich necekal
 
jsem čekal, že se tu rozpovídáte po tom přechodu od rangerů k lamám.
Já si řeknu jen jedno takovéhle guláše nesnáším pracuji si na strategii jak se trochu stabilizoval svět a všechna práce k ničemu teď jsem spíš zvědaví co bude a jestli bude mít smysl ještě hrát
 
Tedy... ja si moc velke iluze nedelal, predse jen "hral" jsem za Lamy uz 2 svety a vim jakou politiku vzdy razili.
ALE cekal jsem ze budou chtit Pepovi ukazat ze ta kritika kterou jsme oba vuci Lamam adresovali neni opodstatnena a ze Lamy umi vyhrat bez nej.
Ja se tedy ptam JAKY SMYSL VLASTNE TENTO KROK MA? Co jste timto vlastne dokazali? Jste si akorat odrizli pod sebou vetev... ukazali jaka sebranka jste a ze to co se zde psalo, hlavne co jsem zde psal ja, je pravda... neumite hrat cestne, snazite se vyhrat spinavou politikou...
Nechapu... fakt nechapu ze co jste timto zamysleli? Svet trva par tydnu takze jste vlastne ani nepokazili nikomu pul roku prace nebo tak neco aby z toho byli lidi nasrani treba...
Tohle je popravde dost cerny den pro cely grep, nejen pro zucastnene... ja se postaram aby se o tomto dovedelo co nejvic lidi
Ano, je to jen hloupa hra ale neco to vypovida o charakterech zucastnenych
Nevim... rad bych zde ziskal vyjadreni od protejsi strany CO BYL SMYSL? PROC JSTE TO UDELALI? CO JSTE TIM ZISKALI?

Soudit charakter ze hry? Zajímavý.
 
Hele lidi, vy jste asi nečetli nastavení tohoto světa. Tady má být MORÁLKA VYPNUTÁ. Kdo to nechápe, prosím přečíst nastavení světa.
Ještě bych rád dodal, že se omlouvám lidem které ovlivnil tady konflikt s Devastem, nebylo to nic osobního, rád si s váma /i proti vám/ zahraju i v budoucnu :)
 
Akorát jste ukázali že jinak hrát neumíte a od Seala se to dalo čekat…už to jeho ztracení města v NB a že mu “nefungoval” pipak :D jste k smíchu moc bych si vážil takové výhry teď si poberte duchy a můžete bojovat proti sobě
 
Hele lidi, vy jste asi nečetli nastavení tohoto světa. Tady má být MORÁLKA VYPNUTÁ. Kdo to nechápe, prosím přečíst nastavení světa.
Ještě bych rád dodal, že se omlouvám lidem které ovlivnil tady konflikt s Devastem, nebylo to nic osobního, rád si s váma /i proti vám/ zahraju i v budoucnu :)
Ty ani nevíš co toje morálka je ;)
 
ludia bez chrbtovej kosti. ale v živote sa vám to vráti a spomenete si na tento okamžik čo ste spravili. nič zle vám priať nebudem lebo sa to nepatrí ale verte že sa vám to raz vráti. Grep koli takýmto luďom upadá do sr....ek. vela dobrých a férových hráčov končí koli takýmto individuám. Hanba grepu

AlderiusCz
Dekov02
ArcimagQ
Cháron82
Sealedfate

pre druhých čo toto budú čítať vyvarovať sa týmto hráčom ak nechcete mať pokazený zážitok z hry. a zadrhnite sa tou korunkou. všetci budu vedeť ako bola vybojovaná
 
seale... po tom co tady zverejnujes soukromou komunikaci a kydas na cloveka co by pro tebe udelal prvni posledni jdes kazat o moralce...
Byl bych hodne rad kdyby tento prispevek ihned zmizel... tohle zde nema co delat
ty si mozna "rad znovu zahrajes" ale otazka zda budes mit s kym :) ...ajo vlastne s Lamama... tak nic

To není soukromá konverzace, to byla skupina :) a já se tak neprezentoval, to Devast.
Já nekydám nic, já jen poslal co on sám napsal. Já neútočím na Devasta jako člověka, ale uznej, že to byl celkem podlej krok od něho.

Kolega kontext zhrnul celkem dobře:

Osoba proti který jde cely svět (Devast) přijde na tenhle svět, pozve si sem particku lidi, kteří neumí skoro hrát, dávají si rezervace na města, která dřív vezme nepřítel (pozdravuju strapati) a pak když se na nej udělá akce, tak píše ze musí dělat diplomovou práci a města předá??? Píše ti jak chce tady hrát a pak udělá toto? To není podle mě normalni taky… poslední bodik je to, že ti furt píše a nelíbí se mu, že nemá člověk deff a nechápe, že na frontě je taky potřeba něco mít a ještě k tomu když jedes off… a hřebíček do rakve… píšeš mu dej mi město na frontě, dostanu je odtud… nedá a radši tam děla deffku…. A kdo si mysli, že je když bere každý město na frontě pro sebe místo toho, aby se zeptal aspoň třeba arciho nebo me, kdyz jsme offari? Ze začátku píše, jak vše bude dirigovat, nabere dobré hráče a co udělal? Nic z toho. Naše skupinka tady byla v top 15, cely to bylo jen o nás a dalších 4 hráčů…
 
Keď som bol menší pýtal som sa svojho otca prečo všetci najlepší futbalisti nejdú do jedného tímu.. Šak by vždy vyhrávali tak prečo to tak nespravia.
Otec mi na to povedal áno mohli by to tak spraviť ale kto by sa potom na ten futbal pozeral. :) Grepolis je ako šport postavia sa proti sebe skupinky ľudí a bojujú ,obetúvajú svoj čas aby vyhrali.. aby boli najlepší.. Ale potom spravíte jednu chybu spojíte sa do jednej aly a necháte vonku nejaké slabšie články alebo naopak jeden silnejší aby ste sa nenudili ale viete vopred výsledok a preto to už nie je zaujímavé :)
Týmto by som chcel apelovať aj na support a ľudí čo majú nejakým spôsobom možnosť ovplyvniť nastavenia aby ste maximalný počet ľudí v aliancii zmenšili na 10 max 15 prečo ? aby sa bolo na čo pozerať..
Ďakujem ak ste si to prečítali a ešte raz veľa šťastia chalani aj ty čo ostanú aj ty čo odídu vidíme sa na novom svete ;)
 
To není soukromá konverzace, to byla skupina :) a já se tak neprezentoval, to Devast.
Já nekydám nic, já jen poslal co on sám napsal. Já neútočím na Devasta jako člověka, ale uznej, že to byl celkem podlej krok od něho.

Kolega kontext zhrnul celkem dobře:

Osoba proti který jde cely svět (Devast) přijde na tenhle svět, pozve si sem particku lidi, kteří neumí skoro hrát, dávají si rezervace na města, která dřív vezme nepřítel (pozdravuju strapati) a pak když se na nej udělá akce, tak píše ze musí dělat diplomovou práci a města předá??? Píše ti jak chce tady hrát a pak udělá toto? To není podle mě normalni taky… poslední bodik je to, že ti furt píše a nelíbí se mu, že nemá člověk deff a nechápe, že na frontě je taky potřeba něco mít a ještě k tomu když jedes off… a hřebíček do rakve… píšeš mu dej mi město na frontě, dostanu je odtud… nedá a radši tam děla deffku…. A kdo si mysli, že je když bere každý město na frontě pro sebe místo toho, aby se zeptal aspoň třeba arciho nebo me, kdyz jsme offari? Ze začátku píše, jak vše bude dirigovat, nabere dobré hráče a co udělal? Nic z toho. Naše skupinka tady byla v top 15, cely to bylo jen o nás a dalších 4 hráčů…
O 4 hráčích který jste zradili :D snad ten zbytecnej Dekov a alderius kteří neví ani jak se časuje vám to vyhrají :D můžete teď útočit mezi sebou
 
Nahoru