• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Pandosia

Aj keď som tu už aktívne nehral (a žial tiež sa pravdepodobne lúčim s grepom, na svetoch kde to už s hrou nemá nič spoločné).. a nie veľmi rád sa zapájam to takýchto záležitostí, ale pridám tiež vyjadrenie do počtu k tomu človeku. Aby to bolo počuť.
Seal ty si bezcharakterná falošná osoba, svojimi predpokladmi máš veľmi dobre našliapnuté na svoju kariéru právnika a politika. Žiaľ na úkor ľudí naokolo. Sklameš ešte asi veľa ľudí. Snáď si tie hriechy odčiníš niekde inde.
 
Nekdo to hraje jako zabavu a uziva si skvelou hru a nekomu jde jenom a ciste o to vyhrat a je jim uplne jedno za jakou cenu s kym a jak k tomu dojdou.

Snad ze sebe mate vsichni v lamach dobry pocit. A jste na sebe pravem hrdi. Vzit mezi sebe vraha sveho bratra a jeste mu postrojovat.

Nelze rict nic jineho nez, ze jste stejni jak on.... A nestydet se za to, ze nas tu tydny oblbuji a pisi do ardea a jeste mi ty zpravy seal preposila se slovy hele koukej jak jsou naivni, mam tam k nim jit?

Ja jsem bral lidi podle charakteru vzdy... Bylo mi jedno kolik maji bb... Kdyz meli chut valcit a ne se nekde schovavat vzdy jsme se nejak domluvili



To co se stalo tu je ale nesmirny odpad grepu...jeste se verejne prihlasit ke svym vrazdam a chlubit se svym planem... Je mi zle z tebe jako z cloveka a doufam tez, ze te to dobehne a nekdy nekdo ti to zasadne da najevo

Pokud nekdo chce vedet kolik je pravdy na tom, ze to nefungovalo u nas napiste komukoliv z lidi co neutejli a oni vam sdeli pravdu - chlapcum jen taky zacina skola a nejsou jak ja, ze by se hecli zuby nehty a sli do toho po hlave... Oni si to chteji ulehcit pac proc bojovat, kdyz muze byt vyhra zdarma.... Kekel...

Jsem na vsechny lidi mily, ale ty by sis se svou partou zaslouzil stoupnout do rady a tam schytat par placancu dobre mirenych
 
Nechtěl jsem se tu už vyjadřovat, protože to nemá cenu.

Ale ty si tu dovoluješ něco neustále psát o kažení hry? Začni u sebe. Podívej se, jaké máš pěkné boty - adisas asi (samozřejmě nemyslím skripty, ale obyčejné boty, které lidi jen závidí ;-))
https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Ironie
Kdyby jsi se tím aspoň nechlubil, že je máš a dokonce je lidem neposílal. Či si nehrál na největšího válečníka na světě xD

To je mnohem horší, než nějaký přestup - ten je v rámci toho jak hra funguje normální.

Jsem rád, že končíš a už tě tu lidi nepotkají. Co děláš je ostuda.

K.
 
Naposledy upraveno:
Aha, takze ted to jdete omlouvat tim ze Pepa pouziva bota... vyborne, co tam mas dal?
smiley-emoticons-irre.gif
 
O čem tu píšeš prosím jeden jediny dukaz ...kde si toto vzal :D ..opet naprosty blud a dezinformace,aby si odvratil pozornost ze své strany ...neco jako Babiš/Kalousek ...tak nějak mi to připadá

chlape vrat se na planetu zem ... POSTAV SE NA NOHY A ZAČNI RACIONALNĚ PŘEMÝSLET ...NEVÍM CO MAŠ ZA ŠKOLU ...jestli to není nějaka ,kde Vas učí sci-fi ,ale zajímalo by mne ,kde na tyhle veci chodíš

chytrý člověk nemůže plodit takové věci na veřejném foru a urážet tak hráče,kteří jen hrají lépe ....
 
O čem tu píšeš prosím jeden jediny dukaz ...kde si toto vzal :D ..opet naprosty blud a dezinformace,aby si odvratil pozornost ze své strany ...neco jako Babiš/Kalousek ...tak nějak mi to připadá



chlape vrat se na planetu zem ... POSTAV SE NA NOHY A ZAČNI RACIONALNĚ PŘEMÝSLET ...NEVÍM CO MAŠ ZA ŠKOLU ...jestli to není nějaka ,kde Vas učí sci-fi ,ale zajímalo by mne ,kde na tyhle veci chodíš



chytrý člověk nemůže plodit takové věci na veřejném foru a urážet tak hráče,kteří jen hrají lépe ....


:) Však jo. Nemůžeš tu napsat, že je to pravda. Já to chápu ;)

Kdo mě zná, tak ví, že bych nikdy úmyslně neřekl nepravdu. Asi tak
 
nemohu to maš pravdu :DDD


opravdu nemužu potvrdit něco co si vymyslíš během spánku ,nebo na co přijdeš ve chvílích,kdy bloudíš svym životem ....


ja řídím běh světa,ovládám rotaci slunce a dokonce i támhle velbloud 1000 km daleko vypouští plyny na moje přikázání ...tak jistě....


jak říka mist Pohlreich ..internet je místo,kde se ke slovu dostane každý "idiot" ,ktereho by za normálních okolností nikdo neposlouchal a nevěnoval mu pozornost

ale ano ..vy vezmete přeběhlíky ...buh ví jak dlouho to máte domluvený a já nakonec můžu za to,že jste "zvířátka"

vykydejte si před domem ...nejlepe ručně -technikou byste si mohli ublížit ...a pak se starejte o ostatní ...
 
Domluvené to bylo asi 3 dny? +-. Od té doby co zjistili, že to u vás nemá cenu. Jsem transparentní.

Doslova jsem se včera bavil s dalším člověkem, který u tebe dříve hrál u tebe a posílal jsi mu to. Takže kydej, určitě na to máš nějakou dobrou techniku :)
 
Domluvené to bylo asi 3 dny? +-. Od té doby co zjistili, že to u vás nemá cenu. Jsem transparentní.

Doslova jsem se včera bavil s dalším člověkem, který u tebe dříve hrál u tebe a posílal jsi mu to. Takže kydej, určitě na to máš nějakou dobrou techniku :)

:DDD tak to zde ukaž :DDD to co ti kdo posílal :DDD dost mne to zajíma .... v IT se nepohybuji a pokud nekdo ma problemy s DAVIDEM a s chobotnicí,tak asi by měl navštívit stránku povolenych skriptů

měly by se upravit pravidla hry,protože tyhle veřejne pomluvy jsou dost nepříjemné a nedá se jim bránit
mužeš si vymyslet cokoliv a postih je zde 0

neskutečny kam až klesneš...jen ,aby si odvedl pozornost od sebe ...
co jeste se dnes nedozvím...

jsme vlastne příbuzní před Adama a Evu,takže si díky tomu- mužu za to sám vid ?
 
nemohu to maš pravdu :DDD

jak říka mist Pohlreich ..internet je místo,kde se ke slovu dostane každý "idiot" ,ktereho by za normálních okolností nikdo neposlouchal a nevěnoval mu pozornost

ale ano ..vy vezmete přeběhlíky ...buh ví jak dlouho to máte domluvený a já nakonec můžu za to,že jste "zvířátka"

vykydejte si před domem ...nejlepe ručně -technikou byste si mohli ublížit ...a pak se starejte o ostatní ...

bež si jezdit trakturkem a neotravuj... meles aby se nestarali o ostatni a ty se staras jen o sebe??? se trochu vzpamatuj už. ... klidně tě rád uvítám u nás doma múžeš mně ukázat jak se umíš ohanět rukama dám ti vidle a múžeš i s endrewkem cely den házat hnůj.... no radsi ne aby ste nemeli po 10 minutach mozoly... vem si na to tehniku at to radsi to udela za tebe... hrajes si na mistra sveta vsechno delas cestne tebe s endrewkem tady cist je hitparada...
bezte si i s endrewkem za rucicky past ovecky a nad stadem si tam muzete brecet jak vam nekdo skodi... prebehlici byli vzdy a v kazdem svete budou

do niceho se nikdy moc neseru hraju si pro zabavu ale ty si devaste fakt strasna ostuda.... trosku pokory
 
:DDD tak to zde ukaž :DDD to co ti kdo posílal :DDD dost mne to zajíma .... v IT se nepohybuji a pokud nekdo ma problemy s DAVIDEM a s chobotnicí,tak asi by měl navštívit stránku povolenych skriptů

měly by se upravit pravidla hry,protože tyhle veřejne pomluvy jsou dost nepříjemné a nedá se jim bránit
mužeš si vymyslet cokoliv a postih je zde 0

neskutečny kam až klesneš...jen ,aby si odvedl pozornost od sebe ...
co jeste se dnes nedozvím...

jsme vlastne příbuzní před Adama a Evu,takže si díky tomu- mužu za to sám vid ?

Kdyby byl support tak hodný a obnovil zprávy, které máš s naším společným kamarádem z Katany, tak není problém
 
v pohode, tohle je zas takova prizemni urazka ze si to ani neberu nijak spatne...
ja jsem huba nevymachana a rad se micham do veci... ciste ze zajimavosti... jak rikam, libi se mi tyhle debaty tady, ikdyz jsou neprijemne a po udalostech ktere se mi hnusi, ale furt je to pro me zajimave
o hodne lidech jsem se zas neco dovedel, vim kteri drzi stranu komu, udelal jsem si nazor zas
ale reknu jen toto - kdyby se stalo toto v opacnem garde tak by jste byli prvni co by to odsoudili a kopali by zde tak jako my... uplne pokrytectvi
jak jsem uz rekl, toto je duvod proc mam tyhle vyhrocene debaty rad - protoze se v nich ukaze pravy charakter lidi, lecos se dovim :)

jo a jinak jeste cekam nez tady nekdo treba vytahne ze ja a Devast jsme vlastne ta sama osoba... to uz tady taky bylo a divili by jste se kolik lidi tomu tehdy opravdu verilo... je to fakt neuveritelne co lidi vymysli jen aby si obhajili svoje prespapy
 
"kdyby se stalo toto v opacnem garde tak by jste byli prvni co by to odsoudili a kopali by zde tak jako my"

Nám se to na Nyse stalo. Napsali jsme tomu člověku osobku a konec. Nikdo krom vás nemá potřebu dělat koniny na fóru. Takže tvé tvrzení je nepravdivé.
Nebyla by tu na fórku u Nysy ani čárka, kdyby jste se pak nepřišli po našem konci posmívat :)
 
Nahoru