• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Pandosia

...ale to prvenství za moc nestojí
A ty ses o něj přičinil míň než já a to je už co říct... Achyle já nevím kolik ti je ale podle tvého projevu a názorové konzistence tipuju tak 17
 
Já jen neměl moc čas na hru, na hru jsem měl pořádně čas naposledy na nyse, ale to nevadí, beru mečíky a vy ne :p Jinak díky za velmoc, těch duchů je tolik, že to budeme lovit ještě týden :cool:
Tak to nechápu proč si lezl na frontu akorát výmluvy a obhajujes svoji neschopnost cokoliv udělat proti me si neměl šanci tak si zdrhl stačila mi jedna akce a dokážu si udělat představu o tom jak hraješ a o tom jak moc si neschopný.
 
Tak to nechápu proč si lezl na frontu akorát výmluvy a obhajujes svoji neschopnost cokoliv udělat proti me si neměl šanci tak si zdrhl stačila mi jedna akce a dokážu si udělat představu o tom jak hraješ a o tom jak moc si neschopný.
Tak myslel jsem si, že ten čas mít budu na tu frotnu, ale neměl jsem no :) Nevadí, nepotřebuji ti dokazovat jak hraju, stačí, že to ví ti co mě znají :-D Kdybych byl neschopnej, tak bych nehrál u lam :p
 
Vznikl prosím nějáký problém ? Po nahrání aktualizace se nelze na svět přihlásit.. škoda těch naposílaných surovin, které nestihnu zpracovat a té přízně, kterou mi vezou vojaci do měst z útoků... :-(
 
Nahoru