• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze InnoGames slaví 10 let

DeletedUser12418

Guest
Vydržel jsem to 45 minut (ani nevím jak) a deletnul jsem to. Pro nováčky , mladou generaci a hráče závislé na "pípáku" v žádném případě nedoporučuji. Je to spíše svět pro tzv. Old school hráče.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7082

Guest
Musím říci, že jsem zvyklý už na větší pohodu, ale člověk se po pár minutách rozkouká a vzpomene si.. Ale grep je aktuálné někde jinde no.. Ale tyhle začátky byly fajn .. :)
 

DeletedUser9790

Guest
Přesně tak,já osobně mám radost
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
 

Thasoss

Grepolis tým
Málo hráčů a vydrží jich ještě míň. Člověk si u tohohle krásně uvědomí, že ne každá změna Grepa byla k horšímu. Ba naopak, 3/4 jich bylo k lepšímu.
 

DeletedUser12642

Guest
Tak přemýšlím, jestli mám jít taky zavzpomínat a potryhardit nebo ten čas využít líp
 

DeletedUser9790

Guest
Ano Grepolis šel z dobou a proto je tam kde je.Tento návrat do minulostí aspoň hráčům ukáže jaké byli začátky této hry.
 

Thasoss

Grepolis tým
Teď má člověk 1 k bodů do hodiny hraní... dříve na to potil krev několikero dní... Úplně se mi vrací ty vzpomínky, jak dávám cvičit po jednom šermíři. :D
 

DeletedUser9790

Guest
No a to si člověk odskočil z dětmi ven a mohl stavět znova:) Jo to bylo
 

DeletedUser9790

Guest
No odhlásil jsem se a znovu mě to už nepustilo:( Hlásí chybu 502 snad se to zpraví
 

DeletedUser7082

Guest
Koukal jsem na SK a tam o tom není ani zmínka nebo jsem slepej a blbej ?
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser7082

Guest
Tak jsem slepej..

Jinak @Thasoss myslíš, že tohle může být zkouška, jak by probíhal případný mezinárodní server ? Nebo, že se něco takového může chystat a tohle je taková menší zkouška ?
 
Nahoru