• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Delta

DeletedUser

Guest
mám dalšího pánové a damy taky bez funkce nevydrží :eek:)

a na deltě taky ne je jen kousek ode mě :eek:)


jedná se o tohoto vašeho nového hrače
Clovicek


tak na zakladě toho že sme tohoto maleho klučíka nenechaly velet sektoru se chlapec rozhod napadnout našeho aliančniho člena upozornuji předem že na něj je naplánována celoalianční akce na výmaz z mapy ....

to zaprvé.

zadruhé už z informací od aliance isengard pobyl a odešel a snažil se donašet informace co tam vyzvěděl už jen z tohoto důvodu mu bylo mnou podstrkováno falešné info o dění v alainci a vzhůledem k tomu že využil situaci svého souseda a začal nám na něj utočit očekávám že se ho ihned zbavite, pokud ne budu ucen jako velitel provincie z toho udělat to rozhodnutí že se půjdu podivat kde máte další členy kolem nás aby sme to oplatily stejnou měrou nehodláe nechat tohoto radoby informatora jen tak jít za zradu

takže máte blechu v kožichu možná bude jedna z věcí proč na něj utočí to že my napsal zda když půjde do nějaké aliance zda mu budu nadale pomáhat .... a ja ho poslal do pekel ....

zde jeden z jeho extra projevů

Author napsal toto:

Clovicek 09.06.2010 18:52

proč tam není můj nick ? :D
citovatupravitSmazat
*
ANDILEK7319 09.06.2010 18:57

asi proto že si myslim že na to nemáš
citovatupravitSmazat
*
 

DeletedUser

Guest
Tohle přišlo několika hráčům na světě Delta, pozor na to, nikdo nikdy po vás nebude chtít heslo, vůbec ho nikomu nevydávejte, vše hned hlaste na SUPPORT!!!

Administrace dnes v 13:00 hod.
Dobrý den,
vzhledem k problémům v informační technice, vás žádáme o vydání vaší e-mailové adresy a vašeho hesla na serveru grepolis.cz do dvou dnů, nebo bude váš účet vymazán. O přijetí vaší zprávy budete informován. Děkuji za pochopení s pozdravem


Administrátor
 

DeletedUser

Guest
Problémoví hráči

Tak teď si čtu forum,a koukám,že všechny tyto hráče jsme schytali my,Clovicek byl u nás chvíli,nejdřív chtěl být rada,tak jsme mu to dali,protože to byly začátky ali,ale pak odešel,protože ne něj přišlo hodně stížností.A nyní ten legolas nebo jak se jmenuje,no,tak ten je taky u nás,ale bohužel práva má,protože jsme se s jeho ali spojili a bylo to potřebný,ale asi přemejšlim,že mu práva vezmu
 

DeletedUser

Guest
dobry den chtel bych vam nahlasit cloveka ktery se u nas v alianci Akademie Isengard dobyva vucovske funkce vyhrozuje napadenim 3 jinych alianci kdyz mu tuto funkci nedame a pry pokud zacnou utoky pry se prida k proti strane a bude utocit take jmenuje se Mysak20
 

DeletedUser

Guest
prosim radu

prosim vas jde nejak vytvorit aliancni forum s tematem ktere resi jen rada aliance a ma do nej pristup jen rada a ne ostatni clenove aliance???? dekuji za rad LordTrue
 

DeletedUser

Guest
ja bych ho smazance už neřešil pobyl znamená ale vstoupil a odešel
 

DeletedUser

Guest
Jasne,no problemu s nim uz bylo dost a uz se mi to resit nechce...No a jak jste na to?Tady na forku se zeptata muzu...:D
 

DeletedUser

Guest
Zdravím všechny.Musím říct,že už jsem hrál spoustu on-line her,ale Grepolis nemá konkurenci:cool::grepolis:cool:
 

DeletedUser622

Guest
Chtěl bych upozornit na tohoto hráče legolas134, během včerejška vystřídal 4 aliance a scénář má stále stejný, vyžaduje práva zakladatele, s tím že dostane alianci na první příčky v bodování, část citace z jeho pošty:"neboj nejsem zrádce, nechci rozpustit ally", pokud je nedostane vyhrožuje že opustí alianci.Poté přejde jinam a zkouší to tam.
Nejspíš nejde o porušení pravidel, je to spíše upozornění pro hráče a jejich aliance.
(To jsem psal 3.6.)

To je neskutečné jak jsou někteří lidé opravdu někde jinde, teď jsem dostal toto:

legolas134 dnes v 13:27 hod.
uzavreli by ste s nami spojenectví
legolas134 dnes v 13:20 hod.
mohol by som mať právo správca meniť práva


...nemáte někdo něco opravdu vtipného co bych mu mohl odepsat....?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já nevím proč to pořád řešíš, dej si ho do blokace a je to.
 

DeletedUser4205

Guest
Mapa světa

Zdravím všechny,

nevíte někdo náhodou jaký je odkaz (HTML stránka) na mapu celého světa, nebo kde tento odkaz najít?

Je to mapa, kde si mohu zvolit např. alianci a oni se mi ukáží všichni členové této aliance na mapě celého světa (něco jako glóbus). Nebo si zde zadám dvě aliance rozdělím je barvou a na celé mapě vidím (tečky) polohy těchto aliancí a jednotlivých hráčů.

Už to hledám na fóru přes 15 minut a né a né to najít...

Díky
 

DeletedUser

Guest
Války Aliancí

Ahoj,
tak jsem začal poskytovat žoldácké služby ostatním hráčům. A zatím to vypadá tak že se v mořích 34 a 44 asi vůbec neválčí.
Tak jsem se chtěl zeptat jestli někdo neví o nějakém konfliktu na kterém bych se mohl přiživit nebo si někdo nechce nechat ochránit město po dobu dobývání.

chockobo
 

DeletedUser

Guest
A co takhle zkusit naněkoho zaútočit, to se pak občas bojovat začne:)
 

DeletedUser

Guest
(To jsem psal 3.6.)

To je neskutečné jak jsou někteří lidé opravdu někde jinde, teď jsem dostal toto:

legolas134 dnes v 13:27 hod.
uzavreli by ste s nami spojenectví
legolas134 dnes v 13:20 hod.
mohol by som mať právo správca meniť práva


...nemáte někdo něco opravdu vtipného co bych mu mohl odepsat....?



Napiš mu, že jestli nepřestane, že mu zase vezmu město :) Ten kluk je blázen, tušim mu je 14, a s tou jeho slavnou ali sme ted ve válce. A ano máš pravdu, je to fakt sranda :)
 

DeletedUser

Guest
Strana

Nevíte někdo jak zjistit světovou stranu na který sem?:-/
 
Nahoru