• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Delta

DeletedUser

Guest
Pánové a dámy, na Deltě nalezen další psychopat :-D

Zákeřný a poťouchlý Erwodinasi. Nechť od tebe bohové odvrátí svoji přízeň a Hefaistův oheň zohaví tvoje tělo tak, jak ohavná je tvoje duše. P.S.(Největší radost děláš mojí domácí velitelce vojsk, která se těší, že až dostanu na budku, nebudu blokovat počítač.)


Proste na nej jen utocime :) Bavime se a hrajeme hru a pak tohle :-o
 

DeletedUser

Guest
njn někdo má holt fantazii na psaní zpráv:)
je to součást užívání si hry:)) lepší podobná zpráva než hromada tupých sporstých nadávek
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
To je sice pravda, ale tyhle lidi ve me vzbuzujou pocit, ze to hrani si na grepolis pisecku neberou az tak sportovne...:)
 

DeletedUser

Guest
Prosím vás o pomoc , jak seženu obyvatele , když mám statek na maximum? :grepolis
 

DeletedUser

Guest
a je to tu zas:)) když je statek na maximu, tak zbývá vyzkoumat pluh, popř. postavit lázně. No a pak už nezbývá než začít hospodařit s volnými místy:) To je krása grepolisu, žádné nekonečné armády, žádné nekonečné levely budov.. Musíš holt určit co je v daném městě důležitější:)
 

DeletedUser

Guest
No co se týče těch zpráv, od ali *ROMA* chodí vskutuku zajímavé :D
 

DeletedUser

Guest
Ahojky a kolik vam je že byste si dali pivečko hihihihihiihih:D
 

DeletedUser

Guest
Všimli jste si někdo HoG ? Podle mě se už snad jenom brání.
 

DeletedUser

Guest
Prosím neberte to jako "Double-post"
12111211utok.png

(útočil jsem já)
 

DeletedUser

Guest
Hh, zkus zaútočit na hráče který má 1 město a 2000 bodů s takovým překvapením ve městě :)
 

DeletedUser

Guest
Tak to jo, měl jsi spíše použít levnou sílu - 2000 práčat :)
 

DeletedUser

Guest
Nevím no, začátečníci mají obvykle město plné mečů, takže tady mají práčata smůlu
 

DeletedUser

Guest
Už chci vidět začátečníka s 1000 body a 1500 šermíři ;)
 

DeletedUser

Guest
No pochopitelně, že ti nerozcupe všechno, ale co se týče surovin za vyložené jednotky, proděláš na tom...
 

DeletedUser

Guest
To ano, ale pokud máš 20 měst tak myslím, že se to dá ustát :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru