• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Eta

DeletedUser

Guest
fulmar
Erínye alebo Erinye (po grécky Erínyes, j.č. Erínys) resp. v rímskej mytológii Fúrie (po latinsky Furiae, j.č. Furia) resp. po premene na láskavé bytosti Eumenidy (po grécky aj po latinsky Eumenides) boli v starogréckej mytológii bohyne (krvnej) pomsty, služobníčky boha podsvetia Háda a jeho manželky Persefony.

Charon
nemyslel som to zle, z podsvetia je moj najoblubenejsi...myslel som to v zmysle ze nie je bojovnik

TESIM SA NA ETU!!!!
 

DeletedUser5002

Guest
No kdyby dali rychlost 1. Aktivní morálku. Dobývání a noční bonus od 20 do 10 ráno tak tam určitě nepůjdu ani já:) Jinak uvidíme. Je to nová zkušenost s verzí 2.0
 

DeletedUser

Guest
Pravě proto to chci skusit stejně jim to určitě spadne se jim to přetiží protože tam pude každej :D
 

DeletedUser

Guest
Už se nemohu dočkat, pokusím se tam přijít co nejdříve a vtlačit se do TOP10
 

DeletedUser4783

Guest
Já chci č.2. To je pro mě nejvíce vyhovující:) 1. Moc pomalá, a 3. zas moc rychlá.
 

DeletedUser

Guest
fakt jo? a jako proč? to je větší zabava být někde na dně???
 

DeletedUser5002

Guest
No to jsem na vás zvědavej:) třeba kaczmi byl nedávno vyhlazen na Deltě:) i přes odpor všech hráčů Plamené Legie a následně mu pomáhala Roma a čert ví kdo ještě:)
Takže idea o top 12 by měla zůstat jen jeho snem:) Co třeba kaczmi bitevní body:)Ale né jen obrané z podpor druhých:)

Tohle by jsem řekl, že je největší problém slabších hráčů. Vůbec nepřemýšlí realisticky. Příjdou na svět, ten pak osvobodí a stanou se vládci třetí říše:)
Měli jste zůstat u solo hry třeba Medievil, tam to možné je:) But this is Grepolis!
:grepolis

PS: Kaczmi proč si myslíš že je správné, aby byla zavedena morálka? Někdo tě někde sundal?:) Pravda je že kdyby byla na deltě tak by jsi nebyl vybitej a nikdo by tě nemohl jen tak zničit. To by byla velká škoda pro celí server Delta.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ty jeden chytráku kdyby jsi věděl správný důvod proč Kaczmiho města začala být rozebírána tak by ses divil
 
Nahoru