• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Eta

DeletedUser

Guest
Fisto- vyhlazen je špatný slovo, je fakt vidět že nic nevíš ;)
 

DeletedUser

Guest
Svět Eta

Nejlepší by to bylo když by to bylo na stavený jako na světě Delta :) . A já doufám že tam bude aliance *ROMA* nebo Plamennňaci :) . A jinak zdravim hráče kaczmi :) .
 

DeletedUser

Guest
Až se to rozjede, tak doufám, že u toho budu...Nechci, aby se tento svět rozjel ráno stanovený děj...Večer by byl ideální...
 

DeletedUser5002

Guest
Kaczmi, nemusíš mi psát osobkou. Je mi celkem jedno čí účet jsi přebral.
O tvých kvalitách to nesvědčí. Já viděl tvůj styl hry:) Viděl jsem tvé útoky:)
Mě nemusíš nic dokazovat:)

Ani tě nechci nijak zesměšňovat. Šly proti tobě dobří hráči a dobrá parta, ale říci ještě předtím, než svět vůbec začne, že se chceš nacpat do první 10 je asi to samé jako kdyby jsem já řekl, že se budu snažit být prezidentem USA. A to myslím, že mám větší šanci:) Né to přeháním, ale velmi předbíháš:)

Nejdříve počkej, jestli to bude možné ať nejsi zbytečně zklamaný.
 

DeletedUser

Guest
Kaczmi, nemusíš mi psát osobkou.
O tvých kvalitách to nesvědčí. Já viděl tvůj styl hry:) Viděl jsem tvé útoky:)

Čau Zazo jak se máš, nervy jsou už v pořádku? .)
Posledně jsi ze světa Epsilon, kde jsme hráli pelášil tak rychle, že jsi se nestihnul ani rozloučit krom toho nesmyslného vzkazu, který jsi po sobě ve své závěti zanechal na Epsilonu. Fakt hrůza po tolika týdnech válčení takový útěk .. se nesmíš tolik té hanby bát .. ona tě nekousne :eek:) .. těch měst duchů co po Vaší alianci zbylo to byl tragický výprodej kor po tom všem co jsem spolu zažili :) Spíš ty se mnou teda, když mě tak dobře znáš, jak jsi pořád každému psal :D

Nezaložíme si město společně na jednom ostrově, že by to mohlo být rychleji vyřízené? :)
Ale to ber jen jako nadsázku .. pravděpodobně tam totiž nepůjdu, jen kdyby jsi fakt moc chtěl :D

Kaczmi:
Top10 je fakt nepravděpodobné ... 1 bude FirstZAZA a 2 až 10 té místo obsadí jeho multiúčty :eek:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5121

Guest
lidi idealni by bylo-rychlost sveta 2,lidi v ali max.20,aktivni moralka,dobyvani se vzpourou a nocak od 23 do 07.
a kdo vahate kam,zkuste The Islanders(pro kvalitni hrace):-D

:grepolis,:grepolis,:grepolis

THIS IS GREPAC
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
Lol MrsOne. Můj konec byl z čistě časových důvodů. Blížili se vánoce. Tvé neustálé intriky. Nebavilo mě to. Bojovali jsme se všemi, ale bojovali by jsme ještě teď:) Ty by jsi nás rozhodně nezastavil.
A pokud myslíš že ano tak směle do Ety.

Mimochodem tvá poznámka o multiúčtu mě uráží. Asi s tím máš zkušenosti. Tohle si uměl vždycky:) Opatrně kydat na někoho hnuj:) Však se srovnáme neboj. Nevím kolikrát jste mě nahlásili na Epsilonu, ale já Multiúčet nikdy nehrál.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Koukám, že svět ještě nebyl spuštěn a už se tu rozpoutala celkem solidní válka už se nemůžu dočkat až to začne
 

DeletedUser

Guest
Tak stebou plně souhlasím :) . :grepolis:cool::cool:

zbytečná citace
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
Ahoj Etrongu:)

Ty víš, že my jsme vždycky bojovali:) Pořád se plavíš?
 
nevim napis kde chcete zacit kdyztak se pridam taky zalezi jak bude svet eta nastaveny pri vysi rychlosti bude nutna hodne spolupracujici aliance a uvidime kdy spusti 2.0
 
Nahoru