• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Eta

DeletedUser5002

Guest
Teď si představte že vám někdo pořád píše takové nesmysli:)Přišlo my 10 takovích zpráv jako píše Slečna jedinečná tady denně.

Takže už vím, proč medvědi vydrželi:)l Mě bylo jasné, že nemohli vydržet sami. Nedělali jste to ze solidarity. Pokud by padli tak padlo vaše obklíčení naší aliance a nejspíše by hodně hráčů pak nekončilo kvůli medvědům.Schodou okolností skončili ty co ten boj začali,ale to se stává.

Každopádně jsi mě potěšil:) je příjemné to vědět, že člověk, který momentálně vede epsi co se týče bodů byl jen pár milimetrů od zničení naší aliancí:):) Opět to ukazuje naší sílu.Byli jsme perfektní a Troilos určitě měnil spodky.Nyní už chápu proč si potom tak dovoloval s 5 aliancema v zádech:). Melí jsme třikrát více obraných bodů než jakákoliv aliance a drželi jsme se mezi prvníma třema s útočnýma:) Nikdo na nás neměl:)
Mimochodem nekrvácel jsem tam. Pouze jsem si trošku zaútočil. Následně troilos i téměř dobil mé osamocené město,ale jak říkam, tam už pak končilo hodně hráčů.

Líbí se mi tvé vysvětlení intrik:) Vždycky jsem obdivoval tvou inteligenci.

Takže pro upřesnění. Intrika je postranní a nečestné jednání, úskok, lest.
Já jednam na rovinu s každým, takže neintrikuji. Pokud skončí jednání tak případně začnu nové a to není intrika.

To že někde uvedu, že MRS ONE je Lama, Noob, Jouda, Dilina či podobně, není intrika. To je pravda:)

Pokud se ti zdá, že jsem hysterický tak už by si to asi neměl hulit:)
Ale podle mě ty nehulíš:) Lidi co hulí jsou v pohodě. Ty mi příjdeš jak už jsem dříve napsal jako takovej andílek, pěknej ..... .Ostatně už jsi mi i ukazoval jak jsi vyrost takže to chápu a z ničeho tě neobviňuji.
Pro neznalé přidávám odkaz.
http://www.youtube.com/watch?v=N3qNfnpagSs

Opět mě obviňuješ z něčeho o čem ani nevím:) Já vás z ali nevyhazoval a heslo ke Kataniusovi jsem nikdy neznal a ani mě to nezajímá. To je právě hlavní rozdíl mezi náma. Já mám svou hrdost a čest. Nehledám za každou cenu hnuj na tebe a chci vyhrát tak jak se má, protože myslím, že jako většina ze členů BN nikdy nezapomeneme na velkolepé bitvy které jsme svedli s Lidožrouty. Schválně nezmiňuji tebe, protože jsi byl maximálně jeden z mnoha.

Ovšem jsme zase u toho:)Pokud byla jakákoliv velká bitva o město tak na straně poražených jste stáli vždycky vy. Teď se tu oháníš multiúčtem.
Jsi vana. My ty biremi neklonovali co vás tam topili a kdyby jsem věděl že je filip Multiúčet tak jsem ho vyloučil sám.Také jsem mu to posléze řekl.
jediné proč jsem ho tenkrát nevyloučil bylo, že pak by jste si ho rozebrali a to jsem vám nemohl udělat:)
Takže když vezmeme jen Filipa tak proběhlo zhruba 10 pokusů o přebrání jeho dvou měst ve vašem jádru. A vysledek? Kompletní selhání všech útoků které na něj směřovali. Města se vám povedlo zabrat až těsně před restartem když už jsme si je i mi začali předávat jako horký brambor.

Lol proč myslíž že lpím na tom být vůdce? Třeba na epsi jsem zhruba v půlce našich bojů dal anketu.
Navrhnul jsem že složím funkci, nebo že úplně odejdu.Poslední možnost byla že zůstanu ve funkci a ostatní za mnou půjdou až do konce.

Skončilo to poměrem, že 97% hlasovalo že za mnou půjdou i kdyby to byl náš konec.

Na betě jsem končil už asi 3krát:) Vždycky mě přemluvili a jelikož to jsou kamarádi tak my bylo vždy ctí. Na deltě už jsem poslal dvě rozloučení za poslední 4 měsíce a končim až teď.

Já nikdy funkci nepotřeboval. Jsem jaký jsem a je jedno jestli mám funkci.
Naši to ví a ty to nikdy nepochopíš. I kdyby jsem si odebral práva tak mě někteří naši hráči stejně budou dále brát jako vůdce. Několikrát už mi práva i vraceli zpět:) Jsme prostě kamarádi,ale to asi taky neznáš.

Co to meleš že jste nás měli rosekat hned ten první měsíc?

Válka začala kvůli tvé namyšlenosti. Já bojovat s váma nechtěl, ale když jsem zjistil co jsi zač tak už ano. Nebo se pletu? Já za váma přišel se spojenectvím,ale ty jsi řekl, že máte spojence Prasata a talents. Tak jsem ti nabídl, co kdyby Talents nebyli a my šly místo nich(myslel jsem to tak, že je zničíme a ty jsi byl pro!). Ty jsi řekl dobře a tam my došlo co jsi za par..anta. Nakonec to i dopadlo tak, že jste Talents nakonec sami zničili.
Po této zkušenosti s tebou jsem si už řekl že ti nevěřím a proto jsem pak řekl myšákovi ať opětuje útok od vašeho hráče.
Toť vše. Ty jsi to však dal jako naší chybu a rozjel si svuj boj za tvou ubohost.
Myšák si za to následně mohl sám.Komunikoval s tebou.Uzavřel s tebou dohody.proto byl pak nemilosrdně vyloučen.Stejně nehrál,natož jako tým. Byl to mladej kluk s logem Mickeymouse na profilu a to bylo přesně to co jsi potřeboval ke svým intrikám:)
Jinak tam byly ještě tušim nějaké útoky právě od zmiňovaného Filipa,ale rozhodně né z mé strany či ze strany našeho vedení.

Doteď si pamatuji ty debaty:)jak nás do týdne rosekáte:) To byli řeči:)
Nejdříve ty, pak hloupí voják švejk z prasat:) Taková arogance. Tím jste se pro mě stali méněcennýma hráčema.

Nakonec to skončilo když se proti nám spojili všechny nejsilnější aliance serveru. Každý z nepřátel si ulevil, když jsme skončili.Byli ale i tací, kdo mě přemlouval ať se na to vykašlu a hraju dál:) Dokonce Elita z Lidožroutů:)
Psali mi, že stejně brzy skončíte a mě a nás, respektovali více než tebe a vás.
Každému nakonec došlo že nebylo vše tak jednoduché jak se zdálo.

Nebýt Axxxa tak vaše ali tenkrát skončila.Ty už jsi byl odpad a Axxxa vám dal nový řád a tím vás zachránil.

Znova opakuji, jakou válku jsem prohrál? Něco jiného je prohrát bitvu a něco jiného válku. Máš velmi kreativní myšlení, ale nejdříve přemýšlej než něco vypustíš. Já žádnou válku neprohrál:) Lze říci, že jsme ustoupili, ale jen naivní blázen může říci, že jsme prohráli:) my neprohráli. My jsme naopak mnohem silnější než jsme byli, zato ty jsi šel do kopru:) Ali lidožroutů na tom taky není růžově a pokud vím, tak je ve válce se svými bývalími spojenci.

Zbytek co jsi napsal už jsou jen kydy.Možná by jsem mohl oslovit jiné hráče aby se sem kouli,ale nemám důvod se před tebou ospravedlňovat. Blbosti co říkáš už mě dávno nezajmají a nic jiného jsi nikdy neuměl andílku.

PS: Tak takhle dlouhou zprávu jsem psát nechtěl:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
Ale diť jo, připravujeme 1.Etovou světou:) Co se ti nelíbí?:) Já se omlouvám za ten spam.Taky by jsem to neřešil,ale prostě to je má špatná vlastnost.

Ale co tě zajímá o Etě?Už všechno víme,jen je špatnej den:) jen tam skočit a hrát:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest

nj docílil jsem toho co jsem chtěl, at si každý udělá svůj vlastní názor na věc .. první část tvého příspěvku je jen v rovině urážek a zbytek jsou tvé polopravdy, tak jak tvůj mozek káže a to se sakramensky ještě držíš na uzdě .o)

Nemám co víc k tomu dodat, vše jsem již uvedl v minulých příspěvkách a jít do podrobna by byla v tvém případě pouze ztráta času, protože si svoji pravdu vždycky vyrobíš a to je právě ta tvá tragická slabost na kterou vždycky dojedeš až budeš kdekoliv :eek:)

Na závěr ti opět opakuju, že jsi dosáhl kulovýho a trapně jsi prohrál, když jsi vzal nohy na ramena, vyhnali jsme tě z Epsilonu a tvoji alli rozložili na prach, tím naše primární mise skončila úspěchem :eek:) Takže z toho Zazo nevytřískáš ani snítko úspěchu, rozhodně né z Epsilonu, kde jsem proti sobě stáli a kde jsi neobstál.

Takže pas a pusu zazo :eek:)

PS: jo možná jste byli v top 3 v bit. bodech ale kdo byl asi první? My :) a vaše body byly díky tomu z velké části obrané :) to jen na okraj. Pro tebe možná vrchol úspechu pro nás by to bylo hanba vůbec sdělovat :)

PS2: NIKDY JSEM TI NESLÍBIL SPOJKU NIKDY! PROTOŽE VŽDY SE O TOM U NÁS HLASOVALO A KAŽDÝ ČLEN MUSEL SE ZAPOJIT,tady vidíš jak žvaníš a každý kdo byl u lidožroutů to moc dobře ví, že se vše prohlasovavalo a já nikdy nedělal rozhodnutí sám za sebe! Jsi obyčejný lhář bez charakteru, kdo tě poznál ten to už ví a zná tě .. s prvním problémem se totiž projevíš!
Konec zpravy ..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já se na Etě teším hlavně na pidi alaince který budu moct rabovat den co den :D
 

DeletedUser

Guest
já bych dal rychlost 3.noční bonus od21 do6hod.a dobývání se vzpourou :D

a kdo ještě nevíte kam do ali tak u nás v Gladiatus of Greek je pořád volno
 

DeletedUser

Guest
Já hlavně miluu ty co jsou první tejden na vrcholu a potom.........:D
 

DeletedUser

Guest
jj ty sou první tejden se drží zuby nechty a další týden se ztrazí někde v dáli :D
 

DeletedUser5002

Guest
Zkusil by jsem srovnání:)Ale těžko se můžu srovnávat s někym kdo tu není.

Ano urážím tě, né však bezdůvodně. Říkáš že já lžu? Tak řekni tedy kdy přímo?
Já nelhal ničim, ba naopak ty jsi mě obviníl z multiúčtů a všech různých podvodů,ale jsou to jen lži.

Ano je pravda, že jsi mi nic neslíbil. Já ale také přišel s tím spojkem z recese.V tu dobu jsem nad tím pouze přemýšlel a tak jsem ti to i řekl,ale o tom já se nebavím.Bavím se o tom, jak jsi věrně držel se spojenci. To je tvé rovné chování.
Říkáš že říkám polopravdy? Jestli je to tak, tak je to pořád lepší než jen říkat jen lež jako ty!

Vždycky jsem si říkal, jestli vůbec čteš co píšeš. Ale omlouval jsem si to tím, že jsi asi nesvéprávnej.

Nechápu pořád to tvé že jsem utíkal. Dva měsíce jsem čekal, jestli se někdy odhodláš a zaútočíš na mě. Nikdy nic. Pak jsem poslední týden dobral města a ty jsi my vyvolal vzpouru na čerstvě zabraných městech.Toť vše. nehledě na to už byl připravený restart.

Víš podle mě nejsi úplně hloupej, jen bys potřeboval na vojnu, aby jsi získal pokoru a respekt. Já si vážím i svých nepřátel, když se nechovají jako ty.

A opět opravím tvou nepřesnost.
My byli první ve všech bodech celkově. To jste neměli nikdy nárok.
Byli jsme první v obráných bodech.To taky neměl nikdo nárok a byli jsme tři co měli nejvíce útočných bodů. Vy jste měli o pár set tisíc více než my,ale prasata jen o pár desítek tis více a pak jsme byli my.
Následně se pak přidali Maďaři, kteří už se vyracovali také slušně
 

DeletedUser

Guest
Mě nepošilo skoro nic XD nemám zkušenosti s novým dobývacím systém :(
 

DeletedUser

Guest
Nechápu pořád to tvé že jsem utíkal. Dva měsíce jsem čekal, jestli se někdy odhodláš a zaútočíš na mě. Nikdy nic. Pak jsem poslední týden dobral města a ty jsi my vyvolal vzpouru na čerstvě zabraných městech.Toť vše. nehledě na to už byl připravený restart.

Je to už o ničem... my by jsme potřebovali soudce !! další hráče, kteří se toho celéhé učastnili a já bych se rozhodně toho nebál narozdíl od tebe .. takhle si můžeš tvrdit sebevětší blbost a já taky nemám náladu ti to neustále vyvracet .. ostatně jsem si tím už prošel za tu dobu co jsem válčili , tak vím, že je to ztrata času s tebou něco řešit, protože se s tebou nedá dohodnout.

Pouze viz quote ....
Opět blbost ... JÁ jsem zkolonizoval město a dostal jsem se na váš ostrov, kde jste měli snad 6 měst s 4 hrači! a i přes to jsem vás tam jednoho podruhé vykostil/ farmařil par vašich mest ... ty jsi šel na řadu jako poslední a měl jsi dost času na přípravu, takže jaký pak nová města? Měli jste tam většinu a já i přes to s tím městem jedním a poté druhým , které jsem tam sebral vašemu hrači jsem vás tam atakoval a současně se branil protiutokům.. Zazo víš nebyl jsi jediný v pořadí na likvidaci .. zase takovou prioritu jsi fakt neměl .. byl jsi spíš jen takový "naskot" , třešnička na dortu. Že se to zlomilo až ve chvili kdy jsem ti s jednou armou udelal tri vzpoury a den před tím dvě to chapu, že bylo na tebe už moc, jen proboha svatého nepíš stále dokola jaký jsi byl king, když jsi skončil, jak jsi skončil v tu dobu, když jsem spolu bojovali :) odplazil jsi se s křikem na své spojence a vinu jsi dával jim za svůj neúspěch (tvůj styl).

Jediné na čem se shodnem, že nemáme náladu si to neustále vyvracet :D ale ostatní vědí jak to bylo a to mi bohatě stačí u tebe jsem neočekával, že by jsi slevil ze svých názoru a falešných představ ani omylem .. spíš jsem tě tu chtěl jen provětrat, aby jsi se vratil opět na zem a na kolena .. tak jako na epsilonu. Máš plnou hlavu jen předných pozic a umístění a skoŇuješ ve všech pádech slovo nej alli a pod. a přitom to vůbec o tom není .. máš to hrat pro zábavu a ten zbytek se dostaví sám .. to je ten rozdíl proč my jsme hrali jak jsme hrali a ty tak "falešně" a dle nás prostě lživě. Ten názor se už nezmění a s každou tvou zprávou, kterou jsme zachytili se to potvrzovalo.

Historii nepřepíšeš , věnuj se budoucnosti .. Založi si alli na ETE a třeba se použíš ze svých chyb i když v tém případě ztrata času, ty si nepřípouštíš nic, že bylo špatně a dokonce tomu svému příběhu i věřiš ... alespoň, že nakonci i tví spoluhrači a spojenci taky prozřeli ...

lepší někdy než nikdy ...

BTW:
"My byli první ve všech bodech celkově. To jste neměli nikdy nárok."
To je práve ono, ty jsi úplně mimo realitu Zazo (prohrál jsi, alli Bratrstvo Neohrožených padla a těch par lidí co zůstalo utekli jinam nebo se z ostudy přejmenovali ale píšeš furt blbosti .. z tvého imperia 1 alli a 2 akademii nezbylo nic), měl by tě někdo probrat a zeptej se někoho jak jsi vlastně pohořel at ti někde jiný povypraví ten příběh, ty fakt jsi snad outista a žiješ ve svém světě vysněném ...

PS: omlouvám se ostatním, že musí tyto nesmysly, které se tu řeší číst ... historie už proběhela, jen ZAZA krapet nepochopil jak dopadnul na Epsilnu v době, když jsem proti sobě stáli. :D Je to fakt alarmující ....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
firstazazel a mistrone..
díky za ukázku debaty, ale ted prosím nechte místo pro diskuze o světě ETA..
chápu že jste zde spontáně začala vaše debata má úroveň, nicméně s blížícím se reálným rozjetím ETY už tu nemá místo.. navíc jste se dostali do fáze kdy se budete jen opakovat..
přesto jsem rád za tuto debatu, škoda že se nepřidalo víc vašich spolualiančníků:)
 

DeletedUser

Guest
prišiel mocnýý sultán a rozohnal dav... typické... :D

a tohoto uja tu už asi nedám :( aj keď :grepolis :D
 

DeletedUser

Guest
Já tu debatu chválím a oceňuji, ale už je zacyklená a tudíž se musí zastavit, věřím že oba aktéři budou i nadále živě přispívat, narozdíl od některých, kteří pouze spamují že?
 

DeletedUser

Guest
firstazazel a mistrone..
díky za ukázku debaty, ale ted prosím nechte místo pro diskuze o světě ETA..
chápu že jste zde spontáně začala vaše debata má úroveň, nicméně s blížícím se reálným rozjetím ETY už tu nemá místo.. navíc jste se dostali do fáze kdy se budete jen opakovat..
přesto jsem rád za tuto debatu, škoda že se nepřidalo víc vašich spolualiančníků:)

Ano souhlas Sultáne .... a přesu firstazazelovi nové a pěkné zážitky z nového světa ETE :cool:
 

DeletedUser

Guest
to sultan:budem sa naďalej tváriť že som nepochopil tú narážku na mňa ;)
 

DeletedUser5002

Guest
Tady vidíte proč bylo všechno jednání s ním zbytečné. Všechno to sou keci. Pravda je jen že jsme na Epsi skončili.Ale já proti němu nikdy nestál.Dokonce Slečna jedinečná rozvrátil alianci a vedení přebral nejdříve Šašci s Anubirusem a následně axxxa.Pokud někdo má nějaké zásluhy tak on a né ty.

Mám už dost jak si tu jen vymýšlíš. Jednou tě potkam v realu a nic z tebe nezbyde. A teď alespoň pojď na Etu, protože tam na tebe čeká tvůj konec a uvidíme jestli když budeme stát proti sobě tak vyhraješ.

Nyní se zachovám jako ten moudřejší a už nebudu reagovat na tvé výmysli.
I když by jsem ti dokázal všechny lži vyvrátit a dokázat,ale pak už by tu z tvých příspěvků zbyl jen datum.
 

DeletedUser

Guest
ach ta láska co? jak je to přísloví?
Co se škádlivá, to se rádo mívá :D
 

DeletedUser5002

Guest
Sultáne potřeboval by jsem drobnou nápovedu.Mam tu nějaké hodnocení reputace či co a má to různé barvy.Něco jsem o tom už četl,ale co s tim?

Ještě dodám k Etě že to je zatím velmi slušné:) Mám ohlasy ze všech světů a bude to velké:) Každý se těší, nastavení celkem vyhovuje a uvidíme co na 2.0 dokážeme ne:)
 
Nahoru