• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Eta

DeletedUser

Guest
Lol MrsOne. Můj konec byl z čistě časových důvodů. Blížili se vánoce. Tvé neustálé intriky. Nebavilo mě to. Bojovali jsme se všemi, ale bojovali by jsme ještě teď:) Ty by jsi nás rozhodně nezastavil.
A pokud myslíš že ano tak směle do Ety.

Mimochodem tvá poznámka o multiúčtu mě uráží. Asi s tím máš zkušenosti. Tohle si uměl vždycky:) Opatrně kydat na někoho hnuj:) Však se srovnáme neboj. Nevím kolikrát jste mě nahlásili na Epsilonu, ale já Multiúčet nikdy nehrál.


My jsme tě ale zastavili :eek:)))) jen taková malá drobnost na tvém prosluvu zde :)))

Ne já tě nehlásil ani jednou, to dělal někdo jiný kdo te neměl ještě víc rad než já :) a je pravdou, že blokovaný hrač byl někdo jiný než ty ale zastaval jsi se ho v tu dobu .. takže spoluvina? .)

Na ETU fakt nejdu, dohrávám ZETU a končím, začně jaro a mám spoustu plánů a ty v nich bohužel už nefiguruješ :/ Jednou mi to s tebou stačilo , dobře jsme si zaválčili to se musí nechat ale nevidím důvodu, proč to opakovat a ztracet tím opět 1/4 roku života .. ty by jsi stejnak zase těsně před svoji popravou restartoval účet, takže co .. jednou mi to stačilo až až .. hlavně stále číst z druhé ruky co o mě komu píšeš, to bylo fakt trapný a hodně si to odporuje tím, že tě to nebavilo ... Myslím, že jsi byl ve svém živlu, jinak by jsi to nedělal.

Pozdravuj na ETE .)
 

DeletedUser5002

Guest
Stále ty samé blbé řeči.
Vy jste mě nezastavili. Pouze se vám podařilo ukončit působení bn na epsilonu, jinak už by jste dávno nebyli a my byli suverení vládci Epsi, ale vůbec jste nikdy neviděli pravou skutkovou podstatu, proč to tak všechno bylo:)Ty by jsi mi nikdy nezabral ani město. To, že za tebe a vás bojovali jiní, tak není tvá zásluha a s těma hráčema mě to bavilo to ano, tak proč si pořád bereš cizí zásluhy? Já viděl tvé útoky a bylo to špatné. JEDINÉ, CO JSI ASI DVAKRÁT DOKÁZAL TAK BYLO VYVOLAT MI PO ZEMI VZPOURU. Ale to jen proto, že jsem si dobil 3 města na tvým ostrově.
Tohle byl první impuls pro to skončit.
Poslouchat takové namachrované řeči, ale skutek utek. Stále si i myslím, že jsi ze stejného důvodu skončil i na deltě:) Taky už jsi tam selhal a utekl.
Dosekali jsme tam zbytek od kterého jsi utekl.
Takže jsem se rozhodl pro šílený plán:) Všechny vás na.rat a dát restart:)
Mě nikdy nešlo o body, ale koukal jsem směrem dopředu.
Ano, jednou by jsem možná ztratil město, ale pod přesilou nepřátel a né proto, že by jsi mi ho vzal ty.
Proto restart, ale ty vůbec nekoukáš jak to dopadlo:) Přesně tak jak jsem chtěl:) Kde je slavná konfederace teď? Ukázala svojí sílu a řežete se navzájem.Není se ani čemu divit. Jak jsem už dříve řekl tak vznikla jen proto, aby kryla Lidožroutům zadek před náma.

Takže to shrnu. Po odstupu 3 měsíců od našeho restartu, jsme my v plné síle v jiném moři.Mam asi 200 000 bodů, 112 000 útočných bodů, 66 000 obraných.Naše ali je prozatím v druhé desítce,ale to nebude na dlouho:)To znamená, že v obojích statistikách jsem opět předběhl většinu všech hráčů. Jsem v obojím opět v první stovce. To že hrajeme až skoro od prosince zmiňovat nemusím:)

A ty? Většině lam co se tu na nás snažili machrovat došel premium a napadli je jejich bývalí spojenci či naopak, nebo už nejsou. Každej koho jsem neměl rád tu snad už skončil:)A vůbec nic mě to nestálo:)
Akorát jsem přestal hrát vaší hru a bylo to.
A čas si udělej na Etu. Já kvůli tomu končím dva světy takže mi budeš moci zabrat to město, ovšem to by jsi musel hrát lépe a demagogie ti k tomu nestačí.

PS:podívejte jak je slizkej.Už přiznává, že jsem nikdy neměl multiúčet i když mě neprávem nařknul.Nyní přesunul a už prej spoluvina:) Tím zablokovaným byl Filip 8, kterému nikdy nedokázali vzít města uprostřed jejich aliance:) Jaksi jsi zapoměl dodat, že filip opravdu zrádce a zbabělec. Jen co mu teklo do bot tak všechny hanil.My z něj udělali top obránce a jemu to vlezlo do hlavy.Ale to že jsi ho intrikoval,jako ostatně i všechny členy od nás nezmiňuješ:)
Tohle je totiž styl hry MrsOne.Ovlivňovat,intrikovat a vyhrožovat jiným. U mě jsi nula a .... Nebudu se s tebou dále zahazovat:)Napsal jsem dost.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Wau!!:))
tak dlouho jsem čekal až se v kavárnách jednotlivých světů začne debatovat o tom co se na nich děje až jsem se dočkal v kavárně světa který ještě není spuštěn:D

Jen debatujte debatujte.. myslím že řeknu Kerberovi aby prověřil ty vaše účty:)
 

DeletedUser5002

Guest
Jednou jsem dostal 5 dní na Betě,ale má chyba.Kamárád jel na dovču a chtěl stavět.Já byl naivní že se nic nestane:) Bylo to přímo uprostřed boje s Best ali:)
Od té doby jsem se poučil a držím se pravidla, že tu zástup není možný:)
Takže obavy z Banu nemám žádné:)
 

DeletedUser4783

Guest
Wau, vidím že jste se odtrhli od tématu:)
To někdo nebude mít radost.
_____________________________________________________
No, abych vám ho navrátil, tak vám poskytnu vhodné téma.

Budete stavět a nebo budovat armádu??:)
 

DeletedUser

Guest
Ale klid, od tématu se zas tak moc neodtrhli, aspon že se lidé baví o dění na světech:)
 

DeletedUser5002

Guest
Vždycky si jdeme pořádně zahrát.

Bude to vlastně už čtvrtý začátek BN. Na betě jsme nedávno přešli ke kamarádovi. Já tam končím a chtěl jsem dát našim možnost dalšího hraní bez nutnosti přecházet do nějaké z těch Obr malích aliancí co vznikli.

Delta je silná, ale já už nevím co tam dál:) Tím že jsme porazili Jako BN Plamenou Legii tak došli nepřátele.Samozřejmě PLI se rozpadla, ale hádal by jsem se kdo jim zabral nejvíce měst:)
Mě se nechce do nějakých ročních bojů s jinýma aliancema.

Epsi jsme pod jiným názvem a řežeme se s každym:) Musím říci, že velmi úspěšně i když taky jsme měli slabinu ve formě oddělených hráčů, ale nedali jsme je,branili a nyní mají nové šance.

A teď Eta:) Nevím ani moc co by jsem dodal:)
Kdo mě zná tak ví že jdu hrát:) Já farmařit nebudu.
Samozřejmě příjdou společně se mnou i hráči, jejichž kvality budou chloubou serveru:)
Nikdy jsem nebyl člověk, který bezdůvodně napadá vše živé, ale rozhodně jsme připravený se o naše místo poprat:)
Je zbytečné otvírat tu nábor, protože nábor bude uzavřen.
Takže určitě nás čeká zábava:)
 

DeletedUser

Guest
Já bych si na etě rád zahrál, ale vadí mi starý dobývací systém, vysoký počet členů ali a neaktivní morálka (vycházím z nynějších výsledků). V podstatě mi vyhovuje jen Epsilon a nějak to nehodlám měnit.
 

DeletedUser5002

Guest
Tokorote ty jsi přeci byl taky v BN na epsi:)

Tyto statistiky nejsou zavazující a přesné nastavení světů nikdo nezná. (Alespoň myslím)

Mě už je jedno co tam bude:) Jen rychlost 1 mě odradí a dvojka taky nic moc:) Vzpoura je férovější.Sice má obránce čas, ale to neznamená že je nedobytný, jen se musí vědět jak na to:)

Dobývání je takové zbabělejší a náročnější na koordinaci podpor. Stačí si v noci nějaké město špehnout a zakotvit.Podle mě nic moc. Nedonutí to hráče bojovat.
Když ve vzpouře začne řeš tak to lítá:) To máte třeba jeden večer všude vzpoury a druhý den vás čeká peklo:)
Ale lepší než mít všude kololodě a čekat 12 hodin na přebrání měst.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest

he he :) vidím, že šrámy ve tvém ugu jsou stále čerstvé a krvácející :eek:))) alespoň se tu čtenáři pobaví :))

Jako promiň ale já + drtivá většina aktérů (nejen v naší alli ale i u spojenců), které válčili mají na to zcela jiný názor a to i tví "bývalí" spojenci, které jsi stačil před svým rychlým restartem ještě pomluvit a vynadat jim, že je to jejich vina, že my vyhráváme a ty odcházíš poražen :eek:))
Můžeš povídat co chceš, sváděj to na Vánoce, že jsi neměl čas atd .. ale každý kdo tam byl věděl o co šlo a patřičně jsme si to vychutnali dosyta a zvesela :)

Vím, že jsi byl v háji jak píšeš .. nebyl už problém ti jednou armádou vyvolat tři vzpoury najednou , až takhle jsi byl pokořen na kolenou a věděl jsi, že do par hodin bude po tobě, takže jsi se narychlo restartoval, aby jsi mohl časem tvrdit, že jsi vlastně neprohral a vlastne kdyby jsi tam byl, tak by jsi nam to nandal :D :D :D Tvoje chování a myšlení je úplně stejně pokřivené jak smysl pro čest a morálku. To právě dává každému tu pravou silu, každý kdo se ti postaví nebojuje jen proti nějáké nicku ale proti "lidskému zlu" a proto vždycky dostaneš na prdel at tam bude kdokoliv místo nás, takový jako ty vždycky ve finále prohravají války.

My jsme se tam solidně bavili. Nebylo nic lepšího když se klukům podařilo schrastit nebo vyměnit pár tvých zprav o nás. To nebylo čtení ale vyčet urážek, nadávek a pomluv. Měli jsme toho po čase plné forum o tvého tématu a každému to dodávalo energii s tebou bojovat. Nebylo vůbec potřeba obětovat stejné pomluvy jako jsi šiříl ty o nás, protože tím jsi se sám odepsal u mnohých, který to po chvili prokoukli.

že těd píšeš, že jsem to býl já kdo pomlouval, že ty by jsi nás zničil a my tě nemmohli zastavit je velkolepě úspěvné. Jediné s kým jsem kdy komunikoval mimo naše spojenecké alli byl již zmínený filip8 a to jen do doby než zradil svůj vlastní DoN a pak informátorka ze světe Epsilon, která chtěla znát par věcí jinak nikdo! Jo a ten tvůj bývalý spojenec, který i pak psal protože chtěl DoN. Tak jak bych asi mohl intrikovat ? telepatii zatín neovládám :D
A pokud mi někdo napsal jako první nebyl důvod proč neodpovědět, já nikdy neměl důvod nebýt upřimný.

Minulost již proběhla a ty jsi už pokořen byl a tvá alli skončila v troskách okecávat to můžeš jak chceš ale takový jako ty mají pouze plno řečí o hrdosti a cti a přitom netuší co ty pojmy vůbec znamenají. Chtěl by jsi mít nej alli ale zapomínáš, že ty nejsi dobrý vůdce, jsi jen obyčejný diktátor, který se neštítí ničeho.

Hezky se nám debata Zazo rozjela :)
s tebou si vždycky dobře pokecám od srdce :D až mě mrzí, že jsem tě měl valnou část hry v blokaci ale přeci jen číst furt to samý už bylo otravné .)

a jen na záver k Dělte (to už je fakt 1/2 roku asi):
Než jsem odešel z Delty honil jsem po mapě ty tvé členy, kteří přede mnou utíkali jak šváby pod skříně až tak jste tam byli ze mě zoufalý, že jste mé zničení poptávali u Elite players a snad i u Legion Knights ale nikdy to nebylo vyslyšeno a nikdy neposlali ani člun do útoku i když jsem je z dálky pravidelně odstřeloval .. o Vás ani nemluvě. Nikdo tam na mě neutočil a restartoval jsem se tam po vzoru unicornu spolu s klukama z vedení protože tam byla tragická nuda a to bylo obecně známo, jak přebraná ta mapa na jihu byla (jak když se tam prožene hejno kobylek).
Co bylo potom at už na Deltě nebo Epsilonu nevím, z obou světů jsou odešel z vrcholu s plnou silou vojenskou a bez toho anyž by mě někdo KDOKOLIV ohrožoval :eek:) Takhle se odchází Zazo .. né jak malý kluk , který uteče před blížící se kololodí protože ví, že ve městech už má vojsko na dve hodiny bitvy a na kostele už zvoní zvony prohry ...

PS: Na druhou stranu musím přiznat, že tvoje alli nebyla celá zkačená .. bylo tam dost dobrých hráčů (pepe, zhulda a dalších asi pět na které si ted přesne už nevzpomenu (nicky)) pouze měli totalně blbé vedení a demagoga v čele, který je zahanl do záhuby, což byla jen a jen tvá práce .)

Tím by jsme to mohli uzavřít. Můžeš zpochybňovat má slova ale všechno se už stalo a je na to mnoho svědků (desítky až stovky hráčů napříč několika alli) s tím už nic neuděláš a musíš se s tím smířit ...

Nakonec ti tu vlastně dělám reklamu tvé další alli i negativní reklama je taky reklama :D ale chudáci ti, kdož nevědí co činní a vlezou k tobě do alli :)

:grepolis amén
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nastavení:
Noční bonus: 22:00 - 8:00 hod.
Vzpoura
200 členů v alianci
Bez morálky
Rychlost 3

Start ve čtvrtek.
 

DeletedUser5002

Guest
Kolik je ta tvá drtivá většina? 5?10? já taky můžu obejít alianci a věř že o tobě bude horší mínění:)

Myslím, že už nyní všichni chápou, proč jsem s tebou neztrácel čas.
To o té armádě by jsi měl prokázat.
Já měl nazbrojíno a není pravda že jsem byl zlomen. Ale jak už jsem řekl u toho mého údajného multiúčtu, vím že umíš jenom lhát:)
Já našim nenadával.

Řekl jsem že někteří hráči jen vyvolávali boje a nebyli schopní je ani dále bojovat. Týkalo se to hlavně lidí co útočili na GW a Medvědy. Ale o tom ty víš prd. Pouze je pak jasné, že se rádi přidali na vaší stranu.
Tohle je možná i důvod našich největších ztrát. Ale to se stává.Proto jsem omezil nábory.
Pokud to někdo bere jako nadávání tak je mi líto.Jsem sice ráznější,ale rozhodně nedam na naše členy dopustit či aby jsem jim nadával.Nesmíš mě soudit podle sebe.)

To co říkáš jsou tvé obvyklé blbé řeči.
Já se nedivím, že o mě mělo hodně lidí jiný názor. Velmi si se snažil mě pomlouvat:) Stejně jako se snažíš teď:)
Já sám rozhodně nestál v koutě a prostě jsem si to

Pravda je, že jsme restart dávat nemuseli a každý to věděl. Nikdo nechtěl poslouchat tyhle tvé blbé řeči. To mě jediné mrzí.Než jsem odešel tak jsem ti měl vzít pár měst a rozbrečet tě:)

Nechápu kde bereš tu jistotu, že jsem byl v "Háji" To samotné ukazuje že tuto hru vůbec neznáš. To asi pod tvými drtivíma útoky, které nikdy nebyli:) Takže nechápu jak mě můžeš hodnotit. Ali Lidožroutů se pod tvým vedením málem rozpadla a ty jsi zbaběle utekl do vyhnanství:) když se to dalo vše dohromady tak jsi se jak jouda zase vrátil a založil akademii:).) Na to už zapomínáš, pouze kuješ další intriky na pomlouvání.

Víš co je tedy tak zajímavé? Proč Všichni silní hráči skončili se mnou a pokračují dále se mnou? Myslím že by jsi na Etu měl jít, bude scháňka po tvých městech:)

To jak jsem si i já psal s vašim hráči má svůj význam. Já díky tomu věděl kdo z lidožroutů nestojí za nic a komu to přemýšlí. Bylo to těžké, ale pár takových se tam našlo.

Říkáš že jsem pokořen?:)

Založil jsem 4 aliance.
Dvě z nich stále jsou v top 12 a svou kvalitou už nemají téměř nepřátele.
Nikdo si na nás nedovolí a kdo ano tak prohrál.Epsi je výjimka, ale byl to krásný boj(Ovšem né díky tobě) Já viděl tvůj styl útočení.Vím že to neumíš.Máš pouze základy a velmi v tom plaveš. Tvá zbraň jsou intriky:)

Třetí aliance co jsem založil byla na Epsi a ta ali byla nejlepší. Zkazilo jí zvědové a špatné nábory. Tady přiznávám svou vinu. Nabral jsem né příliš aktivní hráče a ty udělali akorát se všemy boje.

Byl jsem první už v útočných bodech. Celkové hodnocení.
Získal jsem všechny možné medaile za všechno možné(Včetně spousty hranatých)

Poslední aliance co jsem založil na epsi je přímo bezvadná:) Menší, ale velmi kvalitní.

Můžeš mi tedy říci kde jsem pokořen?

Nevím kolik lidí na grepu znám. Nevím s kolika lidmi si tady rozumím a kdykoliv řeknu či řeknou oni tak příjdu na pomoc.

Já žádné jizvy z restartu neměl:)Nemám proč. U vás byli dobří hráči(pár), ale vy jste nás neporazili. Možná se dá říci, že jsme prohráli s konfederací, ale i to není přesné.Mě se prostě nelíbí když se všichni začnou schovávat do spojek.
Každý kdo mě zná ví, že moc nespojkuju.
Musí být vyjmečná událost. To nebyla porážka, to bylo znechucení z tvých blbích řečí.
Kdežto vy jste se spojili všichni dohromady:)
Moc dobře si pamatuji když jsem si k vám dojel pro město:)Směřovali tam podpory ze všech aliancí,ale jaksi jste mě podcenili.

Co se týče delty tak je škoda, že tu nejsou naši hráči:) je škoda že tu nejsi ty. Je škoda že nejsi kdekoliv:) Ale jak já rád zdůrazňuji, tak nejradši by jsem se s tebou sešel osobně, aby jsi se nemohl jen schovávat za své slova, ale aby si za ně i platil.

PS:pokud jsi si nevšiml tak nikoho do aliance nezvu:)

Klidně škoď:) Nic jiného stejně neumíš.

A jen tak ke konci. Má ali na Epsi neskončila v troskách.
Poslední čin byl také jasný. Většina hráčů přešla do dalších aliancí a teď jsou roseti všude možně:) Bylo to i mé gesto pro jejich ochranu, ale věřím, že až u nás poznali co je to spolupráce:)

PS:Omlouvám se za chyby.Jsem v práci a není moc čas:)
 

DeletedUser5002

Guest
Tohle už nepatří do žádné kavárny:)

Prostě asi chápete že ho nemam rád a on nemá rád mě.

Jsem prostě takovej, že když mi někdo něco řekne tak odpovím i kdyby to měla být cesta do pekla:)
On se naopak snaží ukázat, že je někdo a já jsem póvl:)


Byla to rivalita a my prostě byli nej:) On to nechápe. Teďka jsem pokořený tak nevim jaká je to změna:)
pravda je že na konci jsme se dohodli na restartu.
Zajmalo by mě kdo z vás to kdy udělal.:)Myslím že téměř každý, lae neměli jste u sebe takového dilinu aby pak říkal, že jste před ním utekli a přitom ani nebyl schopný zaútočit:)

Jsem hlavně neuvěřitelně nažhavenej :) takže když už máme info o Ete tak konec blbích řečí a do boje :) Však se ukáže:)
 

DeletedUser

Guest

Vemu to už stručně .)

Myslíš že vím prd? Kdo myslíš, že Medvědy podporoval tenkrát, když jste si vylamali zuby ? :) šlo tam od nás dost podpor protože jsme měli info, že je hodlate dobýt .. takže jsem jim poslali pár birém a spojenci taky na obranu aby jste neprošli a akce byla úspěšná .. udělali jsem to jen tak anyž by jsme s nima měli spojku jen ze solidarity a proti Vám proto jak jsi hezky napsal, jste tam vykrváceli protože jste nečekali do čeho najedete :D Tomu se Zazo řiká strategie.
Možná pro tebe intriky pro nás stragický plán vaší postupné destrukce, která se naplnila. Je hezké vidět, jak si myslíš, že my věděli prd :eek:) Asi by jsi se divil co všechno jsme věděli :)

Intriky jsou to, když píšeš hrači xyz, kde uvádiš, že mistrOne je *****,**** a **** .. Tohle jsou pomluvy a intriky :) Pro urážky jsi nechodil daleko a nedivím se, že s nervama jsi to měl fakt špatný, což bylo vždycky z tvých hysterických příspěvků vidět.

Jo alli se mále rozpadla (naše Lidožroutí) ale proč? Získali jste login k nicku Katanius a díky tomu že měl prava spravce vyhazel všechny krom zakladatelů .. alli se do dne obnovila nazpátek.. tohle tu chceš připomínat? :eek:))) Jak čestné a udatné opravdu :D
Jak jsem psal, neštitíš se ničeho, stejně tak jak jsi zneužival hrače jako třeba myšáka pro své plány a pak jsi ho odkopnul jak hadr a nebyl sám ....

Nebo že jsem se naštval po té co jsme dokonečně prolomili vaší obranu , kdy tvá alli + vaše dvě akademie posílali samé biremy a zabetonovali filipa a konečně, když se té přesile podařilo prolomit (s pomocí spojenců) a napodruhé založit vzpouru (jo byl to oříšek dobyvali jsem ho nekolikrat a opakovane i dva dny) se náhle ve finále když už jsme konečně potopili vašich tisice birém náhle filipovo mesto připravene na obsazení se změnilo na město zablokované z důvodu podvodu s multiúčtem? A tím padem již nešlo pokračovat v útocích na dané vyčištěné město ...
Ano v tu dobu jsem nabídnul kvůli své hrodosti svůj post vůdce alli a odešel jsem na čas do ustraní protože jsem to bral jako svoji zodpovědnost i když jsem to ovlivnit vůbec nemohl, že byl cíl útoku náhle z minuty na minutu v té největší bitevní vřavě zablokovaný.

Takové chováni ty nepochopíš nikdy. Já totiž nikdy nelpěl na tom být vůdce ale hold mě tak zvolili a když jsem hrál tak tak, jak jsem nejlépe uměl a nějáké ty tvé černoty? to fakt ne, kazit hru jsem si nemuseli a vyhráli jsme s čistým štítem.

I mně bylo vytýkáno od nás, že jsem byl na vás moc měkký viz filip, kazi a spol. když jsme ho až zbytečně moc dlouho tolerovali ale netušil jsem, jaké ZLO zrovna ty představuješ a čeho všeho jsi schopný ... Měli jsme vás rosekat hned ten prvný měsíc a nemuselo se válčit řadu měsíců .. výsledek by byl stejný :eek:)

Úplně největší tragedie ale je, že jsi obratně lhal i svým spoluhračům viz začátek té valky a proč vznikla i přes to, že byla řada důkazů, že to celé bylo jinak než jsi všem napovídal. Fakt tragedie, začalo to lhaním a nyní ve lhaní pokračuješ, asi celá tvá hra je zahalena v kabátu lží jinak nevím. Nikdy jsem nepotkal někoho tak pokřiveného jako jsi ty .)

Když ted čtu ty tvoje věty musím se u toho smát. Že si nepřípouštíš ty osobně porážku neznamená, že jsi něco vyhral :eek:) .. válku jsi projel a hotovo, se to změnit nedá .. jedou to tak dopadlo a tečka :eek:)

PS: 5/10 ? Zazíku přídej .. v alli nás bylo plus u spojenců určitě celkem min 90 hráčů ... většina věděla co jsi zač včetné té tvé peprné komunikace co jsi posílal .. ,takže pochybuji, že by si někdo z nich o tebe otřel alepoň boty .. narozdíl já s tvými exhrači i hraju v jiné alli a jsou to v poho lidi, jak jsem psal .. měli jen tuze smulu na diktátora demagoga zazu I. kazisvěta světů a charakterů :eek:))))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já bych tohle nechal být, konečně potyčka na úrovni :). Co se mě týče, rozhodně bych to nemazal, ale nevím, jak na to zareagují moji kolegové.
 

DeletedUser

Guest
Nechcete na to rovnou založit téma???;)
Jinak co říkáte na nastavení světa, jediné co mě potěšilo byl noční bonus a neaktivní morálka:grr:grr
 

DeletedUser

Guest
Mě na tom potěšilo spoustu věci :) Vzpoura, noční bonus, rychlost (prostě jsem doufal že nebude 4 nebo 1 :D) a datum spuštění (v ten den se dá na the-west získat bellestarska takže čtvrtek bude skvělý den)
 

DeletedUser

Guest
no nesplašili ste sa s tými svetmi??
streda-SK epsilon
štvrtok-CZ eta

budem musieť porušiť dáke neaktívne účty... teda aktívne ale málo bodov :(

a no mne záležalo v podstate len na rýchlosti a dobývacom systéme :D a to sa mi splnilo takže SUPEER :D
 
Nahoru