• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Eta

DeletedUser

Guest
fulmar
Erínye alebo Erinye (po grécky Erínyes, j.č. Erínys) resp. v rímskej mytológii Fúrie (po latinsky Furiae, j.č. Furia) resp. po premene na láskavé bytosti Eumenidy (po grécky aj po latinsky Eumenides) boli v starogréckej mytológii bohyne (krvnej) pomsty, služobníčky boha podsvetia Háda a jeho manželky Persefony.

Charon
nemyslel som to zle, z podsvetia je moj najoblubenejsi...myslel som to v zmysle ze nie je bojovnik

TESIM SA NA ETU!!!!
 

DeletedUser5002

Guest
No kdyby dali rychlost 1. Aktivní morálku. Dobývání a noční bonus od 20 do 10 ráno tak tam určitě nepůjdu ani já:) Jinak uvidíme. Je to nová zkušenost s verzí 2.0
 

DeletedUser

Guest
Pravě proto to chci skusit stejně jim to určitě spadne se jim to přetiží protože tam pude každej :D
 

DeletedUser

Guest
Už se nemohu dočkat, pokusím se tam přijít co nejdříve a vtlačit se do TOP10
 

DeletedUser4783

Guest
Já chci č.2. To je pro mě nejvíce vyhovující:) 1. Moc pomalá, a 3. zas moc rychlá.
 

DeletedUser

Guest
fakt jo? a jako proč? to je větší zabava být někde na dně???
 

DeletedUser5002

Guest
No to jsem na vás zvědavej:) třeba kaczmi byl nedávno vyhlazen na Deltě:) i přes odpor všech hráčů Plamené Legie a následně mu pomáhala Roma a čert ví kdo ještě:)
Takže idea o top 12 by měla zůstat jen jeho snem:) Co třeba kaczmi bitevní body:)Ale né jen obrané z podpor druhých:)

Tohle by jsem řekl, že je největší problém slabších hráčů. Vůbec nepřemýšlí realisticky. Příjdou na svět, ten pak osvobodí a stanou se vládci třetí říše:)
Měli jste zůstat u solo hry třeba Medievil, tam to možné je:) But this is Grepolis!
:grepolis

PS: Kaczmi proč si myslíš že je správné, aby byla zavedena morálka? Někdo tě někde sundal?:) Pravda je že kdyby byla na deltě tak by jsi nebyl vybitej a nikdo by tě nemohl jen tak zničit. To by byla velká škoda pro celí server Delta.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ty jeden chytráku kdyby jsi věděl správný důvod proč Kaczmiho města začala být rozebírána tak by ses divil
 
Nahoru