• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Zeta

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ještě pár bodíku a aliance We Are Friends se dostane do síni slávy :D
 

DeletedUser

Guest
nojo nebud celej paf...nemysli si že body jsou vše ;) také cás někdo může rychle přerůst...;)
 

DeletedUser

Guest
Pozvěte sem známé co máte, nejen alianční, s těmi můžete pokecat v alianci, ale určo máte nějaké kontakty jinde, tak si přijďte pokecat o tom co se u Vás děje:)
 

DeletedUser

Guest
:D jezisi tech je :D že jdybyh chtel je vsechny postahovat a vytvorit alianci tak by museli bejt 2-3 :D
 

DeletedUser

Guest
prosímtě je to tak malý rozdíl :D

ted jsem se rozhodl pro neco většího co všem vyrazí dech :D :grepolis
 

DeletedUser

Guest
Tou lamkou jsem myslel tebe, ale díky, že mi dovoluješ sbírat příspěvky. Kolik už máš bodů? ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
a viděl jsi mně snad někdy v akci? bysi koukal :D a lamka taky nejsem koukni na body a 70 místo zatím... :D
 

DeletedUser

Guest
myslím že bude lepší nespamovat kdyby jsi koukal na mojí armu poznáš...;)
 

DeletedUser

Guest
Rizael je sice on-line, ale neprobíráme přece nic než Grepolis, že? ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru