• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Letní Grepolympiáda 2023

nacpat do jednoho města 105K birek je fakt hrdinství, jen ať vám to tam shnije já to město nepotřebuju. Až ho budu potřebovat tak si ho vezmu neboj...
 
Klid, pri tvem pocte mest musi prichazet i narocnejsi vyzvy. Kdyby vsechno slo lehce, kde by clovek bral motivaci hrat :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Na nových světech se události po první měsíc (lhůtou si nejsem teď přesně jistý) nespouštějí.
 
Tak limit není měsíc, ale 2 týdny, ne? Každopádně zrovna tento event je pro nový svět úplně zbytečný, hlavně pro svět, který se měl držet v duchu "starého nastavení". Mohlo to být se vším všudy a ne tam po dvou týdnech dát event, za mě totální zbytečnost.
 
Nejsem zrovna kdo grepu moc roumi, ale pokud na novem svete, ktery bezi 14 dnu a je to pomaly svet, date takovy event, tak pro me to znamena jedine , ze INNO potrebuje penize, ale muze se mylit, jsem proste lama.
 

mikosansobi

Grepolis tým
Události nezačínají na světech, které jsou otevřeny méně než 14 dní (2 týdny) po otevření.
Poslední svět jsme zahájili 13. června, tedy přesně za 14 dní.
Na nových světech se to dnes muselo dodatečně nastavit.
 

mikosansobi

Grepolis tým
Pokud si dobře vzpomínám, tak se nové světy otevírají před nebo po události. Myslím, že pouze jednou neotevřeli událost na novém světě v právě probíhajícím eventu. A nevzpomenu si na důvod, jestli to nebylo náhodou kvůli komunitním odměnám.
 
Nahoru