• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Minecraft

DeletedUser

Guest
A já se mu ani nedivím, vážně toho měl opravdu dost okolo minecraftu. Ale myslím že už je to déle co zveřejnil tuhle zprávu že "odstupuje od MC". Ale už je plná verze tak by žádné updaty být neměly.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ja myslim ze este nejake updaty budu. A ako to myslite s tym Strongholdom. To je len na tom serveri alebo normalne v minecrafte? Lebo ja co som davnejsie hraval minecraft tak som ziadnu hotovu pevnost nikde nenasiel ani draka. A portal do Netheru som si staval sam.
 

DeletedUser

Guest
wolfy, stronghold je nová... povedzme vygenerovaná stavba pridaná v 1,8, podobne ako abbandoned mine chafts... sú len tri na celom svete myslím niekde medzi +-1000 x a +-1000 z súradnice :)
od 1.0.0 sa v pevnosti nachádza miestnosť, kde je portál do endu, ktorý aktivuješ pomocou Eye of ender (Ender pearl z endermanov + blaze powder z blaze z netheru - tiež od 1.0.0)
End je nová dimenzia, vytvorená z endstone, obsidianu a dragonhealerov, nachádza sa v nej drak, ktorého keď zabiješ tak sa Ti vytvorí studňa, pozbieraš si 20.000 exp, vojdeš do tej studne, prejdeš si takým dlhýým rozhovorom medzi dvoma endermanmi a objavíš sa s úrovňou 110 v owerworlde na spawnpointe :)
 

DeletedUser

Guest
A potom z neho sa da ist do dalsieho overworldu? A to potom asi stratis vsetko co si v starom svete vytvoril, ze? Alebo sa do stareho este mozes vratit?
 

DeletedUser

Guest
nie, keď sejmneš draka tak sa normálne vrátiš do starého sveta :)
do toho, v ktorom si začal...
 

DeletedUser

Guest
No ale ked skocim do tej studne co ma da do Overworldu, tak z nej potom mozem vyskocit? :)
 

DeletedUser

Guest
tá studňa vypadá asi takto:
The_End....png

kde je to čierne End portal... :)

no nemôžeš... proste Ti naskočí podobná obrazovka ako keď ideš do netheru len Ti tam vyskakuje taká básnička, trv to cca 10min :)

a potom sa ocitneš v overworlde, a keď sa chceš dostať zase do Endu tak zájdeš znova do strongholdu, skočíš do end portálu, naťažíš si endstone :)D) skočíš do studne, počkáš 10 min ;)

inu načo to riešime keď máš len 1.8.1 verziu ?? :?
 

DeletedUser

Guest
Takze rovnako ako som v klasickom svete hladal stronghlod tak ho budem hladat aj Overworlde, hej?

No teraz som akurat dal update na 1.0.0. A co som mal starsiu verziu , sak nebudem mat starsiu vecne ne? ;)

Uz mam pokrk tych upadtov. Stale po kazdom update vsetko stahovat odznova. :grr Dufam ze uz ich tolko nebude alebo aspon budu veci kompatibilne.
 

DeletedUser

Guest
no klasický svet = overworld :)

no ja mám niektoré staršie verzie uložené... myslím 1.8 a 1.9 pre-release 5
 

DeletedUser4311

Guest
Na jekém hrajete serveru :D docela se nudím a rád bych si zahrál s někým z fora MP
 

DeletedUser

Guest
Tadeo skús server hernej tv indian. Ja tam hrám a ľudia su tam úplne v pohode ;)
 

DeletedUser7507

Guest
kluci,kde seženu minecraft?kda ho stáhnu?
pokud možno bez placení....
 

DeletedUser

Guest
Beduine....si snad s touhle otázkou z nás děláš...srandu??!!:-O
Zlatý pravidlo...strýček Google pomůže a poradí...aneb jak říká Sultán-kdo hledá najde...
 

DeletedUser

Guest
Ja ti to poslem ked chces. :)

Pocujte. Neviete ci su v minecrafte rocne obdobia? Totiz moj les donedavna byval pekny zeleny. A prednedavnom v nom zacalo snezit (dovtedy vzdy prsalo). :(
To by mi az tak nevadilo. Najviac mi vadi ze ta pekna rieka zamrzla a nejde sa po nej plavit. :( Podla minecraft Wiki sa nachadzam v tajge a v tajge vraj sneh ma byt. Dufam ze to takto nezostane naveky. To by bolo veeeeelmi zle.:-/

Ale jednu jaskynu ktoru som nenavstevoval od kedy ju zasnezilo, tak som ju prednedavno nasiel bez snehu. :hmm A na jednej svetovej minimape kde pisalo ze su tajgy, tak tam tiez nebol ziadny sneh. :?

To su tiez napady, ze rieka mrzne rychlejsie nez pada sneh.
 

DeletedUser

Guest
ahoj wolfiku,
to bude tým že si prehodil na inú verziu a každá verzia má iné generovanie sveta pre určitý seed... tzn že pokial si mal v v1.0.0 les tak v 1.1.0 to môže by´t tajga :)
napríklad mne sa stalo že v 1.7 beta som mal púšť a prejdem na 1.8 a padá tam sneh :)
 

DeletedUser

Guest
ha ha ha :D ja mam 1.1 a když sem dal seed fulmarcz byla tam vesnice :p
 

DeletedUser

Guest
Tak mě chvíly trvalo, než jsem našel sever, který mi vyhovoval. Nakonec jsem se usadil na Supercrafting.cz. Ale osobně nemám rád PVP servery, tahle hra je o všem možném, ale rozhodně ne o PVP. Jeden typ útoku, jeden typ obrany (teda, alespoň myslím, že se jedná o obranu, nikdy jsem to v praxi nezkoušel) a na tom je postavený celý PvP??! Jaksi nechápu... zkoušel jsem PvP server, ano. Jen jsem vylezl ven z města už za mnou byl pošuk co mě sejmul. A znovu a znovu a znovu a pak jsem se na to vykašlal. To vážně musím začít hrát někdy ve 3 hod ráno, kdy tam budu sám a budu si moct rychle někde natěžit pár diamantů, abych si udělal meč a brnění a nebyl už jasný cíl pro všechny ostatní hráče? Ne, díky :) Dám přednost "clasic" serverům, kde jediná starost je, abych nespadl do lávy a nebo na tlamu z 5. patra, když něco stavím a lezu po střeše :), přeci jen, tahle hra je podle mě o stavění a boj se zombíky ve vašem dole je jen spestření, souboje tam moc nepaří, ale to si myslím já.
 
Nahoru