• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Pokec - "Olympijské hry"

DeletedUser

Guest
A na to ze harpyje nema drapy a zvirata nemaj nepratele si prisel jak ? :D
 

DeletedUser8359

Guest
Tak už se těším na další, holt jsem to neuhádl :-DDDDD
 

DeletedUser8293

Guest
Já třeba myslel a odpověděl jsem, že je to sova už vzhledem k nadpisu soutěže, přišlo i to nejlogičtější : )

Ale zase kdo hrál WoW, tak asi neměl problém. Na Griffa jsem si vůbec nevzpomněl :D
 

DeletedUser

Guest
WoW - ovsem jen za aly (gryffin) , horda mela wyverny ( mantikory )

Sova a athena je celkem logicky ale asi by me to nenapadlo :D

Jsem zvedavej na novou otazku.
 

DeletedUser

Guest
Mně se podařilo přihlásit se na fórum až teď, můžu se ještě k Olympiádě přidat nebo už mám smůlu?
 

DeletedUser

Guest
Můžeš soutěžit, ale prošvihl jsi první hádanku... Na kterou však odpovědělo správně minimum lidí... Šance pro každého stále žije - A že je hodně vysoká :)
 

DeletedUser8359

Guest
Zdravím už je ta nová hádanka nebo si mohu jít lehnout abych jí neprošvich :-DDDD
 

DeletedUser

Guest
Hádanka je už dávno připravená :) - Čekám už jen na odpovědi :)
 

DeletedUser8359

Guest
Tak teď jsem posla nějakou odpověď ale nevím jestli ta moje první se k tobě vůbec dostala a uznáš mi ji sice špatná ale že bys mě tím pak nezařadil do soutěže :-( To výš jsem tu poprvé tak to tu moc nezná .-D
 

DeletedUser

Guest
Každý, kdo již nějak odpověděl je zařazen do soutěže :). Jinak si s tímhle nelam hlavu - Vše je v pohodě ;-)
 

DeletedUser8359

Guest
Tak to dík :) mé šance nejsou velké ale aspoń jedna odpověď by mohla být správně :-DDDD
 

DeletedUser

Guest
No... Olympiáda se bude skládat z více soutěží... Ani výhry v hádankách nemusí být rozhodující
 

DeletedUser8359

Guest
Nějak někde nemohu najít co byla správná odpověď z minula :)
 

DeletedUser8359

Guest
tak už jsem to našel .-) ale máš to už čim díl víc těžší :-(
 

DeletedUser

Guest
tak jsem včera odpověděl správně-tedy čas, a koukám, že ještě nejsu v žebříčku :p
 

DeletedUser

Guest
Neboj, dnes večer aktualizuji žebříček - Budou zařazené i dnešní správné odpovědi .-)
 

DeletedUser

Guest
někde je k nahlédnutí žebříček? jsem nic takovýho nikde neviděl
 
Nahoru