• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Pokec - "Olympijské hry"

DeletedUser

Guest
tak co myslíte že by mohla být další soutěž? typuju, že riz nám to dříve jak po půlnoci neřekne, tak co myslíte vy .. :) :?
 

DeletedUser7382

Guest
Já si myslím, že tipiješ správně. :) Taky jsem zvědavý, jaký další typ soutěže nás čeká. ;)
 

DeletedUser

Guest
Rizael si na vás nachystal něco, u čeho nebude tak snadné fixlovat :p
 

DeletedUser

Guest
To známe :) Čestní a poctiví lidé nehrají Grepolis ale vydělávají prašule na studenty a důchodce :D
 

DeletedUser

Guest
já jsem student takže já na nikoho vydělávat nemusím.. :D tím chceš říct že ty nejsi čestný a poctivý když hraješ grepolis ? ;)
 

DeletedUser

Guest
Zdravím,
bohužel jsem momentálně na cestách, jedu na baterku v autobuse :). Odpověď stihnu "postnou" až zítra dopoledne, kdy zároveň vyhlásím novou disciplínu, děkuji za pochopení...
 

DeletedUser8359

Guest
To já zas nějak nemám štěstí a nějak mi to ne a ne uhádnout :-DDDDDDD :D
 

DeletedUser

Guest
Tak i kdybys neuhodl vůbec nic, stále je možnost výhry :) Samozřejmě je to plus, když naženeš nějaké ty body i tady, ale není to směrodatné pro to, kdo vyhraje.
 

DeletedUser1324

Guest
A nebo zkrátka v sobě nemáš ten kumšt podvádění :))))))
Jediné co mi stále vrtá hlavou je třetí otázka:

Na miskách vah se nacházím, vše vyvážím.
V přírodě velké slovo mám, jakmile něco umře já nové stvořím - To je úděl můj.
Beze mne by se svět zhroutil, vše v chaos by upadlo.
Nevíš-li, kdo stále jsem, napovím ti, že spravedlnost je synonymem mým.

Tak jsem nad tím dumal a říkám si, no je to jasná rovnováha jenže je to moc jednoduchý, to by věděl každý a navíc, je tam: ... spravedlnost je synonymem mým. Takže to rovnováha nebude. Spravedlnost přeci není synonymum k rovnováze. Tak si říkám co by to mohlo být. První, co jsem si představil hnedka při vahách, byla soška Athény která je drží. A měl jsem jasno. Athéna je symbol spravedlnosti, často se vyobrazuje jako socha držící váhy... A pic! Ono to bylo špatně :))))))))
 

DeletedUser8293

Guest
Taky jsem si na tom vylámal zuby .. :D Já tvrdil zákon, nebo řád. Nic jiného mi k tomu nešlo. Bez zákonů by vše v chaos padlo. A s tou přírodou by se to dalo vysvětlit jako "zákon přírody". A pic! Taky nic :D Ale tak to už je asi jen o slovíčkaření : )
 

DeletedUser

Guest
spravedlnost v přírodě ano, ale spravedlnost lidská? o tom už se dá velmi ale opravdu velmi polemizovat..
 

DeletedUser8293

Guest
Je to Knóssos, komplex či palác mínojské civilizace : )
 
Nahoru