• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Pokec - "Olympijské hry"

DeletedUser

Guest
Pohoda, hlavně žádné nervy.
I když prohrajete tuhle disciplínu, stále můžete vyhrát celou Olympiádu :)
 

DeletedUser

Guest
mě ale baví tyhle hádanky, aspoň mám ve škole o čem přemýšlet :p :D
 

DeletedUser8359

Guest
Tak to jsi mi vlil trochu čerstvé krve do žil :-DDDDD
 

DeletedUser

Guest
Není to poslední kvíz :)
Došlo k aktualizaci pořadí! :) (Již byly připočteny i správné odpovědi z dnešní hádanky)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5567

Guest
Kolik těch hádanek ještě bude? A nebylo by jednodužší ty hádanky dát najednou a delší čas na zodpovězení?
 

DeletedUser

Guest
Hádanky poběží do pátku, pak se spustí nová disciplína, do které si hráči přenesou body z té první.
Jinak hádanky najednou dávat nebudu... Musel bych jich vymyslet víc naráz a ztratilo by to kouzlo her :).
Příští disciplína bude "práce" na delší čas
 

DeletedUser8359

Guest
Tak zas nebudu mít bod :-( to fak moc poznat nejde. aspoň napovědět jaký má symbol nebo jak byla nejvíce ztotožňována. :)
 

DeletedUser1324

Guest
Jde to poznat perfektně draku :eek:) Stačí mít jen trošku fantazie a dojde ti přesně kdo to je.
 

DeletedUser8293

Guest
Sám sem také v koncích :D Bohužel je to typ otázky, kdy se nedá nijak zamýšlet nad odpovědí, buď víš, nebo ne .. Budiž, ať mají šancí ostatní : )
 

DeletedUser5567

Guest
Mě to přišlo celkem jednoduchý, řlověk jen musí mít aspoň základné představu co to je (což j poznat dobře).
 

DeletedUser8293

Guest
Však proto je to soutěž, zase nemůžeme to mít jednoduchý. Hold jednou víš, jednou ne : )
 

DeletedUser

Guest
doufám že jedna s disciplín naváže na tradici.. pokud vím tak starověké OH měly i soutěže v nesportovních disciplínách...a tady by byla potřeba soutěž v gramatice.. protože někdo holt skládá hold, to je jen špičička ledovce:)
ostatně soutěž ve správném psaní citací by taky bodla..
 

DeletedUser

Guest
a dotaz co matematická olimpiada, že by, i tam mnozí plavou :)
 

DeletedUser8293

Guest
doufám že jedna s disciplín naváže na tradici.. pokud vím tak starověké OH měly i soutěže v nesportovních disciplínách...a tady by byla potřeba soutěž v gramatice.. protože někdo holt skládá hold, to je jen špičička ledovce:)
ostatně soutěž ve správném psaní citací by taky bodla..

A já také doufám, že bude i ta "najdi chytráka". Ta by taky bodla .. : D špičičičička :D :D
 

DeletedUser8359

Guest
Nechte češtinu češtinou a raddší se pobavte jak se nám to daří ty hádanky a nebo nedaří :-DDDDDDD
 
Nahoru