• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Uhodni Počítačovou hru

DeletedUser

Guest
Ehm, fajn.

1. Česká hra
2. MS-DOS
3. Sbírání všeho možného s vozítkem, po kterém je hra pojmenovaná.
 

DeletedUser

Guest
Kdepak :)
Jako další nápovědu sem dám obrázek.

[SPOIL]
58102604py2.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Tak, tak :) Pokračuj.
Je to VLAK.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Želvákna to kašle.. jako obvykle..
kdopak si pamatuje starou, legendární, zfilmovanou a já nevímjakou ještě hru, ve které se jen a jen okopávali a otloukali dva týpci, popř. týpkyně v rámci zápasnického turnaje?
(popis sedí na vícero her.. tak která napadne Vás)
 

DeletedUser

Guest
Jj Díogenés správně.....to víš, jedna z hlášek milice mého milovaného NODu:D:p v CnC 3 :)
 

DeletedUser

Guest
Tak to jsme si oddychl :) . Supr, alespoň to furt nebude dokola :-D
BTW: Hezké nové bydliště :grepolis (Místo Grepolis tam má být : This is S.T.A.L.K.E.R)
 

DeletedUser

Guest
Je vidět, že máme stejný vkus, co se frakce týče.
"Our directives must be reassessed" - možná to pro tebe bude oříšek, odpověď pošli přes SZ.

Hledáme hru, vyrobenou českou firmou roku 1995. Princip stejný jako Dune II. Místo koření se zde sbírají hopsinky.
Lehké :)
 

DeletedUser

Guest
hru jsem nehrál, ani jsem o ni neslyšel, ale po hopsinkové šťávě skáčou Gumídci:D
 

DeletedUser

Guest
v této hře gumídci fakt nebyli:) její název dobře zná každý psychiatr:)
 
Nahoru