• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Diskuse k světu Omega

DeletedUser11706

Guest
Axíku ještě pořád tápeš nebo už máš taky jasno?

bloodonor hlavně mi tu nebreč ;-)

BUKWA nik tu nebreci, jo.koukam ze uz ho nemas v ali proc asi??? hm že by jeho MEGAMYSL
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser

Guest
Kachna

" no co, ríkejte, pocity, nálady, dojmy ? "

Pan polní kurát vás rekomandoval jako ohromného pitomce a myslím, že se nemýlil.
 

DeletedUser

Guest
někde jsem četl, že je mistr světa opět bezdůvodně bloknutej .... škoda, zrovna mu to tak šlo, dokázal založit za den nejvíc měst - borec
 

DeletedUser11713

Guest
Když pořád někdo musí plakat adminům, tak co se dá dělat :)
 

DeletedUser

Guest
ano, obhajovat podvodníka může jen hlupák a nebo také podvodník

a taky je škoda, že krom vytahování moc hrát neumí, obsazování jeho měst by bylo zábavnější
 

DeletedUser

Guest
Sasci a kde to psali? Na stene narku? Ja onicem nevim

Zatím se tu jen rozhlížím a tak nevím kde bych stěnu nářku nalezl. A i když jsem proti tobě jenom zelenáč :D, těžko mě někdo přesvědčí, že byl bloknutej a neví o tom, to ani v případě, že údajně on a Kolumbus jediní objevili Ameriku :D
Nešel na tebe poslat z důvodu zablokování útok. Při zakládání měst na zelený louce těžko něco takovýho zjistíš, víš. Ale je fajn, že si konečně začal dělat něco v čem si alespoň trochu dobrej.
 

DeletedUser

Guest
Tos vis, buh chtel aby ste se umne zase okoupali, to su ty vase doprovody k tem cskam, 15 12 17 22 .. L2p
 

DeletedUser

Guest
:D asi nepokecáme, škoda - neumím anglicky v nářečí
já na tebe poslat útoky chtěl, ale byl si zablokovanej, pak už jsem neposílal a tak si mě asi pleteš s někým jiným, což je pravděpodobný, já neutek na kraj mapy a tam nezakládám města

to si nejspíš bojoval s někým kdo začal hrát v neděli ... porazil tě?
 

DeletedUser11707

Guest
Jak to tady tak čtu tak šašci ty musíš mít zřejmě velice osamocený život že ? Nebo jsi utrpěl nějakou psychickou újmu ve škole ze šikany nebo něco podobného ? Jediné co tady od tebe na foru vidím jsou skryté urážky, vysmívání se někomu a v neposlední řadě ponižování. Měl by sis uvědomit že toto je pouze hra a že na rozdíl od tebe někdo může mít v real životě to co tobě tak moc chybí že si své komplexy vylejváš právě zde. Internet Heroes navždy... Jak nechutná je tahle doba, to je až k pláči. Na internetu nesmrtelný s neprůstřelnýma argumentama, v realu člověk co nedokáže říct narovinu do očí vůbec nic a jen stojí v pozadí.
 

DeletedUser

Guest
Napsal jsi to opravdu moc hezky a je jistě náhoda, že jsem stejná slova četl nedávno na jiném foru od hráče s jiným nickem. A stejně tak je jistě náhoda, že si se zde na foru zaregistroval ve stejný den jako "jiný hráč" pod nickem X Alpha Male - atd.
Pokud máš nadpřirozené schopnosti a dokážeš poznat jak kdo žije a co dělá nebo dokonce dělal třeba před čtyřiceti rukama, je to obdivuhodné.
Nejsem si vědom, že bych napsal jedinou urážku a to dokonce ani ve vložených citacích z filmů nebo knížek. A pokud máš pocit, že jsou na někoho mířené, necítím potřebu ti to nijak vyvracet.
Ty jsi mě obvinil, že tady někoho urážím a ponižuju. Měl bys to myslím doložit. Už dopředu ti prozradím, že pokud má slova vztahuješ na nějakého konkrétního hráče - nemám nadpřirozené schopnosti jako ty a tak nedokážu poznat kdo kolik nicků používá a jak je mění, ale mohu ukázat popřípadě přeposlat jak jistý hráč píše na foru, a slova jako *vulgarity* používá on ne já.
Na Grepo hraju už od Alfy a to stále pod stejným nickem, nemusel jsem ho měnit ani se schovávat a stejně tak jsem nedostal nikdy trest za jakékoli porušení pravidel. Možná je to proto, že jak jsi napsal všechny jen urážím. Mně se to osobně moc logické nezdá, ale každý máme jiné myšlení.
Chápal jsem smysl fora ve dvou rovinách. Na jedné jako databanku údajů, rad, statistik pro hráče a adminy. A na druhé jako prostředí kde se mohou hráči bavit a dělit se o poznatky, zážitky ze hry.
Měl jsem pocit, že z mého pohledu ta druhá strana fora nějak vázne. Možná je to tím, že jsem tady pochválil hráče který má rozsáhlé zkušenosti a porážel hráče na nejnáročnějších herních světech v Americe. Možná je to tím, že se někdo povyšoval nad ostatní víc než je zdrávo a mnoho hráčů tím odradil.
Posouzení skutečnosti nechám na tobě.
Na závěr snad posledních pár citovaných slov: "Kdo zmáčknul to červený tlačítko?! já kdo já?! vojín vomáčka - to to neumíte říct jako chlap?! vojín vomáčka"
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Misto psani si radsi kup plavaci kolo, neni mozne, zase se koupes
 

DeletedUser

Guest
Ano, každý den už od narození a je mi jedno jestli to máš ty pane Duckin, X Alpha Male, Necromander jinak - a ani to neřeším, rád jsem se díval na Jáju a Páju, tam byl takovej přihlouplej řezník, jmenoval se Krkovička, byl to vlastně sedlák, kupec a řezník v jedný osobě - tys mi na ně oživil vzpomínky a to jsem rád.

A možná jsi myslel kolonizačku co jsem dnes utopil, sice u hráče který má jiný nick než ty, respektive než ty tvoje které znám, ale ruku do ohně bych za to, že jsi to nebyl ty nedal.
V takovým případě jsi zahrál dobře a to i v případě, že by ses uměl klonovat - nezbývá mi než ti pogratulovat a popřát aby se ti tak vedlo častěji, protože když porovnám naše skóre a přihlédnu k tomu, že ty máš rozsáhlé zkušenosti i ze zahraničních světů a patřil jsi mezi nejlepší v US, nějak se ti tentokrát nevede.
Jen pro tvoje porovnání a snad tě to pomůže být ještě lepší a mnohočetnější (no to už snad raději ani né).
Já při útočení k dnešku ztratil 2 kolony, město zatím žádný.
Oproti tomu ty jsi už 22.10. jak říkáš koupal 9krát a doposud si přišel o 20 měst.
2-0 x min9-20
Moc mě tohle sledování číslíček nebaví, na to jsi jak jsem viděl na Fí a tady odborník ty, ale podíval jsem se jak to je a snad ti to nějak poslouží. Budu ti držet palce.
 

DeletedUser11707

Guest
Usuzuji přesně podle toho co vidím zde na fóru a to z prostého důvodu. Člověk který má kupříkladu rodinu, práci, reálné koníčky a aktivity které ho naplňují, by netrávil takovou spoustu času tím, aby zde na fóru prohlížečové hry vypisoval takové slohy, které jsou z větší části nic neříkající neboli zbytečné a kterými se podle mě snažíš pouze dokázat nějakou svojí inteligenci a slovní zásobu kterou bezpochyby disponuješ. Člověk který by měl vše to, co jsem zmínil v úvodu tohoto příspěvku by takto čas rozhodně netrávil, ale ty kupodivu ano a skoro v jakoukoliv denní dobu, tudíž máš zřejmě velkou spoustu volného času což se rovná, nudný život bez smysluplného naplnění.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ono to ze vim otom ze sme te potopili neni dukaz toho ze podle tebe hraju na 3 uctech, ale dukaz toho ze sme spolu v ally a smejeme se ti spolecne na tvych vykonech. K tem stracenym kolkam amestem, ja operuju trosku v jinacich cisech nez ty uz podle statistiky, tudiz straty mohou byt vetsi, a neboj, i ty o ne prides :)
 

DeletedUser

Guest
Určitě máš v mnohým pravdu a napsal jsi to opět moc hezky a v porovnání s tím jak píšeš jindy přímo úžasně.
Prozradím ti (vlastně ty už to dávno víš), že opravdu moc pestrý život v posledních době nemám, nakonec tak to u mužů v letech často bývá. Od května do října jsem na lodi a rybařím, přes zimu se trochu nudím a tak si rád zahraju třeba grepo. Mám dvě děti, ale ty už jsou ve věku kdy je baví být spíš s kámošema než s tátou.
S dalšíma slovama co jsi napsal na základě tvýho uvažování už nesouhlasím. Určitě nebudu nikomu psát žádná sprostá slova a nebudu nikoho urážet, svoje vulgární výrazy si dál posílej ty sám když v tom vidíš způsob řešení osobních problémů. Já to tak nedělám. A stejně tak nevím jak dlouho píšeš zprávu o pár slovech, ale mně to spoustu času opravdu nezabere. I když ty jsi napsal poslední dvě zprávy hezky a v porovnání s tím jak píšeš jindy ti to možná dalo zabrat a nějakou dobu ti napsaní trvalo.
A k další zprávě.
Že se pohybuješ v jiných číslech je jasný, o 20 měst tady krom tebe nikdo jinej nepřišel. A je pravděpodobný, že někdy o nějaký město taky přijdu. Nemyslím si však, že bys mi nějaké město dokázal vzít ty sám. A to ani přesto, že škemráš u všech aliancí aby ti pomohly a to ani přesto, že jsi asi u tří aliancí se svejma lžima uspěl a pomáhají ti nebo pokud si přeješ tak pomáhají vám, ale to bych zase vzpomínal na Krkovičku a ten byl k smíchu. Tobě se nesměju, tak to raději nechám v jednotným čísle.
A myslím, že už nebudu přidávat ani citát, nejsi ho hoden.
 

DeletedUser11707

Guest
Ježiši, ty si stále myslíš že Já a dalších x nicků je jeden člověk ? Tak ještě jednou, NE já nejsem žádnej XAplha, NE já nejsem žádnej Duckin, a NE já nejsem nikdo jiný na nějakém multi acc co si tady pořád dokolečka myslíš a nemůžeš to pustit z hlavy. Myslím si že takovou cenu nemáš aby se člověk kvůli tobě namáhal a vytvářel si x účtů jen proto, aby stebou mohl vést tuto slovní bitvu z více nicků pod kterou ty neustále jen přikládáš.
 
Nahoru