• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Agora světa hrdinů - Achilles

DeletedUser5002

Guest
Tak zrádce je tu, taky tě zdravím, i když si o tobě myslím své, ale je to slušnost.

Ty zmiňuješ Johanku? Ať už měl důvody konce jakékoliv, tak to bylo hlavně proto, že nebyl schopen hlídat svá města. Bylo velmi snadné mu ty jeho brát a sám jsem mu jich vzal dost, nicméně stále to byl lepší hráč, než kdokoliv ze ZL, koho jsem potkal ....

JJ taky jezdím na noc, když je to nutné a vztekal? Já to podával jinak .... přesněji jsem říkal, "jste zbabělci, nikdy jindy než v noci či ráno po 6 na to nemáte!" Pak už to bylo ve 4 ráno ...

Krom toho ... já měl nějakých 40 měst cca .... proti mě 10 hráčů ze ZL a nezmohly se na nic .... to fakt ještě musím něco říkat? Jo, pak už jsem skončil, ale to už nebylo o co hrát a můj konec jsme oznámil 14 dní předtím, než xfan začal vyrážet dosedat ráno ve 4 s koldou ...

Já se nikdy na noční útoky nevstekal, maximálně, když zabrali nějakého mého kamaráda v noci. Naopak desítky hráčů jsem v noci rozbil neskutečným způsobem, takže to jsou žvásty...

Jestl ijsme nějaké opuštěnky zabrali, tak jen proto, aby jste je nezabrali vy, šly jste po nich jako slepice po flusu.

PS: petou, pokud si to nepochopil, byl to humor, ale jde vidět, že nepochopil :) Hold někteří lidé jsou příliš jednodušší :) Pokaždé, když mi napíšeš, jen se ti vysměju, protože co mi tak můžeš napsat .... lžy, keci? To tu píšou i tvý kolegové, ale už jen dle vašich reakci, je jasné, že jsem píchnul do toho vašeho trusu .)
 

DeletedUser5002

Guest
Znám takové ty, co se chovají takhle petou a myslím, že mi většina dá za pravdu, že to jsou chudáci :) Říká se tomu obrácená psychologie, ale ty máš daleko k tomu, aby jsi to pochopil ....., ale stále lepší jak urážky a nebudu ti v tom nijak bránit :D
PS: jasně Firstíku :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Vážení, pokud se nezačnete bavit jako normální civilizovaní lidé na průměrné inteligenční výši (mířeno na obě strany), nevidím důvod, proč byste v tomto "diskutování" měli pokračovat...
 

DeletedUser9242

Guest
Bezejmenní

Tohle nepíši pro firsta, ale pro všechny ostatní, kdo sem chodí. Jsem jedním z Bezejmenných a naše aliance na Achillovi skončila, protože většině do toho zasáhl reálný život a nedalo se to dost dobře skloubit. Nikdy nás nikdo neporazil, tím méně BN. Ti, co zůstali, si hledali novou alianci, ale už to nebylo ono a tak skončili další naši hráči a mezi nimi i já.
 

DeletedUser5002

Guest
Vždycky je to jen úhel pohledu, jak krásně se to říká ... ale my jsme byli zbabělci, já naší alianci utopil a všichni jsme byli jak spráskaný psy ..... Až někdo pochopí ten rozdíl, pak se s ním možná i budu slušně bavit.
 

DeletedUser5002

Guest
Xfane, ty jsi jen ostuda a jednou to sám řekneš.
A nebo mi řekni jedno, kdy jsi měl odvahu na mě vyrazit?
Byl jsi jeden z top útočníků dle bb, měl jsi nejvíce měst skoro a jediné na co jsi se odvážil proti 3 - 4 krát menšímu hráči bylo to, že jsi vyrazil jen v noci :) A z takového hráče mám mít strach? Jsi jen pro smích.
Ještě že Vás tam na mě bylo 10, byl to alespoň vyrovnanej boj, vlastně pardon, nebyl, protože jediný kdo bojoval a útočil jsem byl já, vy jste jen zazdili města a doufali, že tu nebudu a skončím nudou a nyní děláte ze sebe top hráče ...:)
Jste jen ostudy této hry.
 

DeletedUser6936

Guest
ty jsi ukázkový paranoidní schyzofrenik:))) ty tady mluvíš a uplně všichni zučastnění, včetně tvých bývalých spoluhráčů, vědí že lžeš hlsavně sám sobě. my už jsme si zvykli, ale tvému zdraví to evidentně nesvědčí:)) to nejsou urážky ale fakt.
tys utočil? hmm, zase virtualní realita... my byli zabetonovaní jinak než vy? hmm super vtipné, samozřejmě reporty si nikdo neschovával, tak ti to ukázat nemůžeme, jak jsi nebyl zabetonovaný:)) a kolja, keraj, babca, jolana.k ti vůbec beton neměli.
jseš prostě dement, co nikdy nepřijme jiný názor než svůj, ale lidí, co ti budou žrát lordy a velitele a ty tvoje bláboly, těch už moc není:)
zbaběle jsi utekl před naší silou a to ti evidentně leží v žaludku nejvíc, srabe...
 

DeletedUser8368

Guest
ano firstíku
lež lež lež

(poznámka redakce: byli jsme 2 hráči s více jak jedním městem a petr224 byl tou dobou v nemocnici, jiné dosahy koldou nebyly. A jak už sem ti psal 100x mám své důvody proč jezdit v určitou dobu když zrovna firstánek spí, ikdyž ani to nebylo jisté když jsi psal že večer je tvá hlavní hodinka a taky jsi v noci hodně jezdil)

Je tak snadné vyvrátit každou tvoji lež až je to směšné

Ámen :D
 

DeletedUser5002

Guest
Vyvracet můžeš co chceš, já vidím jen výmluvy.
Přesněji si chtěl říci, že Tam byla Xenička, Atrea, ty, Ivanius, Petr a kdo dál? Chechotová? Kdo dál? Xfane pamatuješ si taky něco?, nevím jak jsi to myslel, když jsi řekl, že něco beru, ale dle mého jsi přebral ty, už ani nevíš, co říkáš.
měl jsi se držet toho tvého adie, ale jde vidět, že už jsi se taky nakazil tou chorobou, zvaná hloupost. Bohužel se to nedá léčit, takže upřímnou soustrast.

A řekněte mi jedinkrát, co já na vás vyjel v noci :)

Jednou jedinkrát jsem vyjel na pawlinga po půlnoci s dojezdem ráno po 6 ... a to byl váš ostrov. Já sám jsem dokázal více, než vy všichni dohromady a to jsem tam skoro nehrál.
Vy si jen na dobré hráče hrajete, ale jsou to jen kecy.

PS:jj máš své důvody, jsi zbabělec, lhář a přeběhlík. Nic jiného neumíš.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8368

Guest
PS:jj máš své důvody, jsi zbabělec, lhář a přeběhlík. Nic jiného neumíš.


http://cz.grepostats.com/world/cz12/player/300774/alliancechanges

přeběhlík :D !!?? Ano mohl sem zůstat sám v alianci nebo vzít hrající jádro a vyjednat pro své lidi přestup. Což sem taky udělal ;) a tebe to tak sere, až jsi mi zlepšil náladu.

Psal mi doktor, psal mi firstík, psal mi kde kdo, ale ZL byli ta pravá parta ;) s kterou jsem si útočně a i jako s lidmi rozuměl. At chceš nebo ne, tak se už netrap.
 

DeletedUser5002

Guest
Pokud někdo uteče či skončí ve své alianci i z důvodu rozpadu, pak nemá být na co hrdý. Já hraju pořád za jednu alianci a nikdy jsem neskončil proto, že by se aliance rozpadla.
Ale jinak si zakecal že jsi lhář a zbabělec ....., ale to je Vaše normální práce a překrucování, jak jen to jde.
Nevím, co mě má štvát ... myslíš ty?:) tak to je směšné, to je zase právě ta vaše neznalost. Ty jsi tuctovej hráč, nic víc. To že ti lezou do zadnice jiní, neznamená, že jsi dobrej :) To znamená, že hraješ se slabými hráči.
 

DeletedUser

Guest
Pokud někdo uteče či skončí ve své alianci i z důvodu rozpadu, pak nemá být na co hrdý. Já hraju pořád za jednu alianci a nikdy jsem neskončil proto, že by se aliance rozpadla.

nedá mi to abych nezareagoval na toto tvé tvrzení. Sám na svém profilu píšeš toto:
Má hlava je plná vzpomínek.
Vzpomínám na betu, jak jsme se kdysi jako banda trhli od BA :) To byli krásné časy. Žádné problémy, žádné starosti, prostě jsme si vzali kus země a z té jsme udělali naše království :) a i v dalších statích se zmiňuješ o rozpadech a přechodech k jiným aliancím....tak nikdy neříkej nikdy.
 

DeletedUser5002

Guest
Ano to je pravda, ale to jsem začal, nic jsem nevěděl, šel jsem do aliance, zjistil jsem co a jak, nelíbilo se mi to a vydal jsem se vlastní cestou, od té doby jsem jinam nešel. A když bych to nyní udělal, sám sebe bych si nevážil.
Z BA jsem odešel kvůli malichernosti vedení a celkové nefunkčnosti ... kdo z Vás to nezná? Ale pak už jsem držel jen s jednou aliancí už tři roky ...
A taky jsem nikdy neřekl, že jsem byl na to rozhodnutí odejít od BA hrdý, nebyl a v tu chvíli jsem chtěl i skončit s hrou, ale bylo to správné. Nicméně udělat to podruhé ... tak to snad radši skončím s hrou ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
koukám že mrtvé forum ožilo :eek:))) no paráda

pro firsta: díky za to, čím vším jsi mě označil, hned se mi bude líp spát :) a jinak koukám že tebe všichni milují

pro moderátory: neplatíte firsta za jeho příspěvky???:):) koukám že kde se objeví jeho psaníčka tak tam je hned živo:)
 

DeletedUser5002

Guest
Já tě nějak označil? Vidíš, já to bral jako to, že jsem něco napsal a ty si to bereš k srdci :) budeš usínat a snít o mě :) Boha jeho.
Poctivě dostávám dárečky za všechny mé hanlivé příspěvky a to že tu je živo? No je no, možná proto, že píšu i něco více než jen urážky....
 

DeletedUser

Guest
no zkoušeli jsme se s firstem domluvit, ale má velké nároky :)
ne vážně, neplatíme ho, jsme chudí
 

DeletedUser9152

Guest
Ľudia už to neriešte... Čo bolo.. bolo teraz keď som majorom... :D Radšej pokecajme ako je to teraz na achillovi...
 
Nahoru