• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Blogový Sklep

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7082
  • Vytvořeno

DeletedUser7082

Guest
Dobré ráno všem,

v tomhle tématu se budu zaměřovat více na svět Athéna, kde budu řešit zajímavosti a nudné statistiky, takže se posaďte a přeji příjemnou zábavu. :cool:


Dnes na světě Athéna nastal den, kdy byla potřeba odhodit učebnici a bylo potřeba projevit nové poznatky v praxi. Začátečnická ochrana byla nastavena na 3 dny, takže si kde kdo řekne, že bylo málo času na rekrutování jednotek, ale opak byl pravdou. Spousta hráčů čekala netrpělivě s plnou polní, kterou neměla kam uskladnit, tenhle problém lehce připomínal situaci aktuálního tématu s imigranty, které taktéž nemáme kam uskladnit. Bohužel imigranty nemůžeme poslat vedle k sousedům udělat BB na nové město:-/. Ale sám jsem měl problémy s místem pro jednotky a to jsem měl statek na 23. levelu, což během 3 dnů nebývá problém. Takže sám musím říci, že tahle rychlost je naprosto parádní a přináší velkou agresivitu už od začátku. Bohužel část hráčů aliance Cojots se 1. bojového dne zalekla a tak došlo k rozpadu a velká část hráčů přešla pod Kamarády.
Pojďme se tedy podívat, jak se komu dařilo 1. den válčení přímo v útoku.

Na 1. místě se objevila aliance Kamarádi. Myslím si, že tohle očekávala většina. Aliance působí i na 1. v celkovém žebříčku stavebních bodů v počtu 40 členů. Ba dokonce už mají i 35. členskou akademii Kamarádí II, která se umístila na 13. místě. Abych pravdu řekl, tak je překvapující, že všech 75 členů jsou kamarádi a znají se, kdo by nechtěl tolik kamarádů.

Hned za nimi na 2. místě se pro mnohé objevilo malé překvapení. Se ztrátou 2500 BB se za nimi umístila aliance Mamlasové. Abych jen poznamenal, hráčů působící v alianci Mamlasové je celkem 18, většina top 15 aliancí má 35-40 hráčů. Mamlasové svou dravostí a možná i nešikovností, jak jejich jméno napovídá dnes slušně zabojovali a nechali za sebou spousty alianci, které zřejmě hrají obrannou taktiku. Ale tak nechejme se překvapit. Třeba ostatní aliance vyčkávají v koutě jako kočky na myš .. Ale pozor, aby jim pak myš neutekla a nebylo pozdě.. :grepolis Ale nepřehánějme, jejich název mluví za vše, tak aby si to sami nepomamlasili.. :D

Na 3. místě se umístila další aliance s menším počtem členů. Aliance působící s jménem Strážci Scrin si za dnešek pobrala celkem 7k útočných bodů a myslím si, že se máme na co těšit. Už jen jména, které jsou v alianci zastoupena radí protihráčům raději utíkat, než-li vzít kosu a postavit se těmto bojovníkům.

Na 4. místě se umístila aliance *Styx*. Alianci okupuje celkem 40 lidí a dokonce se dali také taktikou čím více tím lepé, protože jejich Akademie *Styx II* nebo možná sesterská aliance se umístila na 7. místě, s dalšími 40 členy.. Takže kluci se trochu šetřili, ale kdo ví, třeba chtějí překvapit 2. hrací den. A vzít svět do svých rukou.

Na 5. místě se umístila aliance Bojovníci z pekel, aliance se mi zdá, že působí v podobném složení na jiných světech. Myslím si, že ještě mají co ukázat, takže nechme se překvapit.

6. místo patří alianci jménem OTTOMAN EMPIRE, pro zvědavé lidi je to v překladu "Osmanská říše". Aliance se dala taktéž na víru v 2. alianci Podle počtu členů to bylo nedávno. Takže uvidíme opravu Velkou Osmanskou říši.

Na 8.-9. místě nám trochu zaspali 1. velký den aliance -= POMSTA =- a -= POMSTA 2=-. Ačkoliv 1. zmíněná -= POMSTA =- ovládla 1. místo v obraně, takže se dostala pod hledáček jiných aliancí. Takže můžeme očekávat nějakou tu pomstu.

10. místo ovládla aliance vyznávajícího ďábla. PRAVÁ A LEVÁ RUKA ĎÁBLA Takže někdo se dal na filosofii kvantity někdo zase vyznává různé mýtické bytosti.
1 den útok.JPG
Takže jak vidíte, někdo se dal na filosofii Kvantity, možná se dočkáme akademií s pořadovým číslem V., někdo zase vyznávání mýtických bytosti v podobě ďábla a někdo zase hraje v hrstce. Uvidíme, jak se svět bude udávat dále a postupem času zjistíme, která filosofie je pro tohle nastavení světa nejlepší. Nebo se dočkáme nové idei. Ale to ukáže jen čas.

Doufám, že se vám líbil můj 1. blog. Prosím všechny protihráče, berte to s nadhledem .. :grepolis
Jinak budu rád, když mi sdělíte své pocity z tohohle blogu, ať vím, jestli se udávám správným směrem .. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10133

Guest
Dobré ráno.
Pěkný Poho203. Rád se vyjádřil k Tvému článku.
Tak jako aliance PRAVÁ A LEVÁ RUKA ĎÁBLA, nevyznává ďábla, nebo Bojovníci z pekel nebojují v pekle a Mamlasové , nejsou ve skutečnosti žádní mamlasové apod. Tak ani Kamarádi nejsou všichni kamarádí. Většina lidi co přišla po založeni aliance, je skutečně mými kamarády ve hře. S hráči jako jsou Vlada Malik, Sám Doma, Kyša, AxxxA /i ten byl u nás, než šel mamlasit/, trebor1974, Slovenskakraska, Gregor Ging máme už něco odehráno , takže proto kamarádi grins. Název měnit nebudeme. Proč? Proto... v názvu to není. Jsem zastáncem tradice, ale protože vetšina mých spoluhráčů od Fénixe tu není, nedovolím si založit ali s tradičním jménem, pokud tu nejsou se mnou přátelé jako jsou Elaphe1, Ariana, Schneck, LD30 a další ... :) .
S ali CoJoTs, to bylo trocha jinak, tak bych je je nesoudil, pokud nevím, co je v pozadí.
Cituji: "Nevím zda jste si někdo stihl přečíst nasdílenou záložku "Válka" , kde diskutovala ali CoJoTs o válce s cencurováno a taky o nás, pominuli vulgarity, tak z jejich strany šlo pouze o vypočítavost.
Takže jsme spojko vypověděli.
Sorry za tu rychlovku, ale blbce z nás nikdo dělat nebude. Medwed" .

Dalo se předpokládat, že si aliance založí své akademie, nebo vzniknou sesterské aliance /rozuměj plnohodnotné aliance/, 40 lidí je "poměrně" málo a ze začátku hry, je víc zájemců, co chtějí nový svět jen zkusit. Proč jim nedat šanci, každý jí má dostat.
Snad je mému vyjádření dostatečně rozumět.
Medwed
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10133

Guest
Chtěl jsem ten svůj příspěvek opravit, ale nejde mi to grrr. :-O Medwed
 

DeletedUser7082

Guest
Draku, nemusíš se rozčilovat, jak jsem psal na konci, "Prosím všechny protihráče, berte to s nadhledem .." Dělám si z toho srandu. Ono psát blog stylem a ano na 1. místě je aliance Kamarádi. 2. aliance jsou ti a 3. ti. je dosti nudný způsob. Jsem takový rejpala, ale fakt vše co tu píšu, tak píšu ze srandy, abych informoval a zároveň i zkusil pobavit. Ale zřejmě jsem tě naštval, ale fakt v tom nehledej žádnou urážka. Dělám si zde srandu i z mé aliance. Čekal jsem takovou odezvu, ale né zase tak velkou ..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10133

Guest
V žádném případě se necítím rozčílený, nebo něco takového. Jen jsem prostě napsal svůj názor na určité věci, jak říká jeden Kamarád z Athén. "..., že se jako Kamarádi moc nechováme co?" grins. Medwed :)
 

DeletedUser7082

Guest
říkám, takových blogů bude více, některé to pobouří a některé to zase pobaví.. :) Chci zaujmout co nejvíce lidí. Jinak chováte se trochu jako násilní kamarádí .. :)
 
co je zajímavé, tak už tu začínají i spojkové rošády... medwed o příspěvek výše něco naznačil a mám info, že další aliance i s akademiemi má svá spojka.... přijde mi to vzhledem k nastavení světa totálně zbytečné... tento svět se totiž nedá vyhrát:))) s počtem lidí v alianci 40 a s rychlostí 4 - je za stávajících podmínek téměř nemožné dosáhnout na divy...
takže tento svět je ideální pro bijce... zaválčit si a zmizet... ale nějaké dlouhodobé plány????
 

Thasoss

Grepolis tým
Kdepak, dá, jako jakýkoli jiný svět. Na tom pomalém staví divy hromada malých hráčů, zde bude několik velkých. Nedělal bych si iluze, že v nějaké velké alianci dá výraznou ruku dílu alespoň 30 lidí, natož těch 40. Bude zapotřebí pečlivěji volit, s kým vlastně bude dotyčná ali hrát.

K blogu... k jeho konci tam bylo mockrát "takže".
 
Naposledy upraveno:
jo ale thassi nezapomen, že u rychlých světů se posílá násobek surovin... a coo si tak pamatuju, když budu plácat blbosti, tak mně něžně opravte:))) zzak na rho, jsme při rychlosti 2 cpali na poslední uroven 40 milionů surek... v ali nás bylo 70 a bylo to na krev... byli jsme o chlup menší než bojovníci a bylo to znát... ale byl to měsíc neskutečné otročiny...
a ted si vem, že tady při rychlosti 4 těch 40 milionů budeš dávat na uroven 9 a na úroven 10 už 80 milionů surek a to při skoro polovičním stavu hráčů - 40....

hezky je too vidět na chi, kde při rychlosti 1 zbývá asi 800 hráčů a do divů je ještě ccA 10 měsíců - to střílim od boku a na psí je do divů 9 měsíců... tak dlouho to už moc hráčů nevydrží... ta umrtnost bývá strašlivá....

a pokud se během půl roku hodí ty nové vesnice, tak utečou všichni na nový svět, aby si to vyzkoušeli, jak to bylo na rho při hrdinech...
 

Thasoss

Grepolis tým
Zase je ale rychlejší produkce. Tudíž během hry hráč nabere víc měst, ale na div posílá de facto stejně... xkrát víc potřebuje, xkrát víc ale i natěží.

Stav na Chí (rychlost 2) nás vedl k rychlosti Athén mj.
 
Naposledy upraveno:
ano to máš pravdu... ale zasekneš se na možnostech kupců... u rychlosti 1 či dva je to fuk... co se vytěží pošleš ráno a znovu večer a máš hotovo... ale ne každej v ali bude mít možnost točit kupce víckrát , než dvakrát denne a ne každej má kapitána... takže to bude nna hráčích s prémkem a na hráčích v blízkosti divů, kteří budou moci přeposílat surky... něco vyřeší i předělání věže na tržnici, ale ani to není rozhodující... prostě zůstane otročina a při téhhle rychlosti, množství surek a počtu hráčů - to bude otročina přímo smrtící...
 

Thasoss

Grepolis tým
To určitě ano... tento svět je pro zapálené hráče od začátku do konce. :)))) I když, málokdo to skutečně uhraje, takže se to +- vyváží. Opravdu bych se toho nebál. :) Uvidíme, rádi bychom vám poskytli prostor pro agresivní hru častěji. ;)
 

DeletedUser7082

Guest
Abych pravdu řekl, tak je to sice velmi rychlé nastavení, ale díky tomu, že spousta hráčů je velmi agresivní, tak zde vzniká větší prostor pro hráče, kteří se baví bojem a né pouze budovatelským simulátorem . Takže podmínkou pro tento svět je být tak trochu bojovníkem, jinak budete ztrácet více a více ..:grepolis
 

DeletedUser7082

Guest
Znova zdravím všechny a dnes tu jsme s pár novými událostmi.

-Předevčírem 13.12. se zřejmě díky udělenému banu hráči Piwus, jenž byl zakladatelem své aliance, se rozpadla aliance POMSTA.
Část hráčů přešla pod Bojovníci z pekel II. a část se vydala do světa ... Jsme zvědavý, zda-li si nové vedení povede lépe, než-li to staré..
Rozpad aliance POMSTA zapříčil roztrhání spojka mezi POMSTA I,II x STYX I,II a tak se aliance STYX rozhodla vsadit na další akademii a tak na světě vidíme STYX III. vidíme, že se počtu nebojí. Třeba se dočkáme i dalších akademii, jen aby zbyly ještě lidi .. :)

-Dnešním dnem moji špehové v bitvě zjistili, že vznikla dalši koalice a s tím i nová akademie. Na světě se nám objevilo spojenectví Kamarádi I,II x Samurajové I,II .. Takže zde vidíme novou akademii pro Samuraje a s tím i další hordu hráčů spolupracujících v jednom celku.

-Ale aby toho nebylo málo, tak se dnes kolem 14:00 objevila horká zpráva a to že to zajiskřilo v alianci Kamarádi. Ono, člověk se nad tímhle pozastaví, kamarádi a hádat se ? Dnes hráč Johny Bravo, projevil své emoce a nazval zakladatele Medwydka. Estébákem. Vše prý začalo nesmyslnou žádostí o TRPO na hradby o velikosti 5, kde ho Medwydek upozornil, že je to zbytečné. Poté se Johny Bravo neudřel emoce a v průběhu dne se projevil.
Zde je výpis emocí Johny:
medwydek dnes v 13:17 hod.
medwydek 15.12.2015 12:49
Tuto zprávu : "Johny Bravo Samurajové 15.12.2015 12:33
b) Vzájemná pomoc při útoku i obraně měst před nepřáteli.

Hráči Kyša a medwydek nejsou schopní pomoct vlastním hráčům, natož spojencům! Už vidím ty estebácké kecy medweda "udávejte vlastní hráče však tomu velí zdravý rozum, že MEDWEDE?" , posílám na support.

Není mi 20 let řeči o estebáckých kecech a udávání mě hluboce uráží. Uvažuji, že s hrou na tomto světě skončím. Medwed

citovatupravitSmazat
Johny Bravo Samurajové 15.12.2015 13:11
medwydek napsal toto:
Tuto zprávu : "Johny Bravo Samurajové 15.12.2015 12:33
b) Vzájemná pomoc při útoku i obraně měst před nepřáteli.

Hráči Kyša a medwydek nejsou schopní pomoct vlastním hráčům, natož spojencům! Už vidím ty estebácké kecy medweda "udávejte vlastní hráče však tomu velí zdravý rozum, že MEDWEDE?" , posílám na support.

Není mi 20 let řeči o estebáckých kecech a udávání mě hluboce uráží. Uvažuji, že s hrou na tomto světě skončím. Medwed


Medvídku neplakej
Už se těším až mě support zabanuje
ps: neposílál jsi už i náhodou i moje město na support? Pořád se nic neděje

s vlada malik ja vycházím jen s tebou mám problém estébáku
citovatupravitSmazat
Johny Bravo Samurajové 15.12.2015 13:14
medwydek doufám že skončíš na tomto světě z celého srdce si to přeji!!!
Johny Bravo dnes v 13:16 hod.
Začneš do mě rýt s debilníma kecama a pak zde pláčeš že skončíš? Doufám že se tak stane...
Já zde nikdy BAN nedostanu to si zapamatuj!!!

-Dále bych chtěl jen opomenout, že si velmi dobře polepšila aliance Mamlasové, která se díky své píli dostala na 2. pozici mezi aliancemi a obsadila dokonce 1. místo v útočnících 2. místo v obráních a výsledně má 10k náskok v celkovém žebříčku bojovníku, to v pouhých 25 členech, takže vidíme, že tu máme jednu z mála aliancí, která neměla odvahu dát dohromady více než 30 členů ba dokonce založit akademii nebo sesterskou alianci a skvěle se jí daří.
-A hned za nimi jsou Strážci Scrin, kteří jsou na tom podobně ve všech směrech, takže tu vidíme dva velmi silné celky, kteří se nebojí přesily, co se týče počtu hráčů .. :)

Jak tohle dopadne ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10133

Guest
Ahoj. Název je stejný resp. je to přesmyčka stejného názvu. Mějte se tu pěkně, estébákem mě nikdo nazývat nebude. Medwed
 

DeletedUser7082

Guest
Rituš, ano je to ten stejný, si myslí, že tu jeho smyčku málokdo pochopí.... :)
 

DeletedUser

Guest
Hezke, zajimave pocteni, aspon se clovek neco dovi, za to velke dik.

Ale, prosim, aspon bez hrubek.

celky, kteří se nebojí přesily, co se týče počtu hráčů
 

DeletedUser7082

Guest
Děkuji za zhodnocení práce, dokáže to motivovat ..
Jinak se omlouvám, člověk, když smolí takové články, tak se to lehce přehlédne.. :) Ono číst si to zpětně, tak tu chybu najdu, ale bohužel jsem nedal důraz, protože nebyl čas :).. Ale děkuji, je to opraveno ..
 

DeletedUser8979

Guest
Ty tvoje novinky a události....Nejsou to spíše drby?Ach ano Blogger, ten post znám a je pravda,že to bude fungovat jistě jako v reálném životě....Bulvár,lidé se zajímají především o spory mezi lidmi,o pomluvách a o drbech.

Tohle celé píšu z toho důvodu,že si myslím že konverzace tohoto typu který jsi dal sem na forum by měla zůstat mezi hráči ve hře,je to především jejich problém,ne problém veřejnosti,tak proč to tahat ven....Samozřejmě tady především hraje zřejmě role toho získat si co největší sledovanost,ale i bez kritiky neexistuje bulvár.

No co,alespoň jsem udal svůj názor,na to má právo každý...
 
Nahoru