• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Cheaty do Grepolis

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser75

Guest
Nejlepší, nejhezčí a nejrychlejší cheat na hru je napsat do příkazové řádky c:\format c: /u , to spolehlivě, rychle a bezbolestně dosáhne vaší totální výhry ve hře.
Ps: cheat je univerzální pro všechny hry...
 

DeletedUser

Guest
neviem k comu pouzivat cheaty, to by ta hra nemala ziadny zmysel, ale aj tak na tuto hru cheaty nejsu a nebudu
 

DeletedUser75

Guest
To samé je napsáno v prvním příspěvku, berte to prostě ironicky... :)
 

DeletedUser4783

Guest
WOW!!!:-O. To fakt funguje!!! Nechápu, proč to tady zveřejňujete! Ale je to super, protože jsem si stoupl skoro o 1000 bodů za den! Díky za Cheaty!
 

DeletedUser

Guest
XD

XD k čemu cheaty a klidně si to ověřte já je nepoužívám
 

DeletedUser

Guest
Cheaty do Grepolis?...to je....to je.... to je vtip roku tohle:)
 

DeletedUser

Guest
no tohle neznam hru ktera by mnela cheaty (na internetu):-O a vubec to se da nekontrolovane pouzivat?:-O:grr
 

DeletedUser

Guest
Jé, tak to bych bral, škoda že to není platný, nechcete aby se daly koupi za zlato, alespoň by nebylo tak k ničemu :D

Poznámka : Nedal jsem si a zkusil jsem to, mám totálně vytuněný město, drancuju okolní a už posílám kolonizačky do zbylých :D
 

DeletedUser

Guest
mne to nejde. už si seem prosím nedavejte uspěchy ať to nemusím použít taky:(
 

DeletedUser75

Guest
Nemůžu, tyto cheaty jsou tajné, a slouží pouze pro potřeby Grepolis support teamu, je mi líto... ;)
 

DeletedUser

Guest
tak a já mam cheat který asi brzy použiju na sebe, kerbera a ostatní:)
jmenuje se zakažspam.. takže dost spamování i tady :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru